Mojito, Ekskluzywne masło do ciała

Mojito, Ekskluzywne masło do ciała

Ekskluzywne masło do ciała o pobudzającym zapachu kubańskiego koktajlu Mojito, dzięki bogactwu składników aktywnych doskonale pielęgnuje skórę, otulając orzeźwiającym zapachem, który energetyzuje ciało i pobudza wyobraźnię.
Ekstrakt z limonki - rozświetla, odświeża i poprawia wygląd skóry.
Kapsułki z witaminą E - intensywnie i długotrwale nawilżają.
Masło shea - nawilża i delikatnie natłuszcza.
Wosk pszczeli - delikatnie natłuszcza skórę oraz nawilża, regeneruje i odżywia.
Witamina E - intensywnie nawilża

Z zastrzeżeniami

Farmona nie daje się konkurencji - "drinkowa" linia do pielęgnacji ciała to strzał w 10. Już oceniłam Pinia Coladę, którą byłam zachwycona, przyszedł czas na Mojito.
I tutaj niestety mam zastrzeżenia - balsam ma trochę wad.
Konsystencja to przyjemne masło, szybko roztapiające się pod wpływem ciepła skóry, dobrze się wchłania. Ma zatopione zielone granulki, które też natychmiastowo się rozpuszczają. Zapach - coś co leżało blisko limonki i trochę dalej mięty. Słodkie, ale nie ulepkowe. Odświeżające i dość nietypowe jak na balsam. Według mojego subiektywnego odczucia producent mógł zaszaleć bardziej z tą miętą i limonką. Zapach pozostaje blisko skóry na trochę.
Największe zastrzeżenie - niestety, balsam na mojej skórze się trochę wyłożył na pielęgnacji. Po nocy nawilżenia ani śladu. Szczególnie to było widać kiedy korzystałam z innych też kosmetyków, ten był w tej konkurencji mocno słabszy.
Cena dość wysoka, pojemność mała, wydajny przeciętnie - za to też odebrałam pół gwiazdki.
Podsumowując - pomysł dobry, wykonanie jeszcze nie to. Mojito się stało modne, bo widziałam też masło o akim zapachu w TBS, zobaczymy jak wypadnie porównanie.

Swietny produkt!

Produkt ma konsystencje masla, w ktorym zatopione sa male, zielone granulki. Pieknie pachnie limonka, zapach przez jakis czas utrzymuje sie na skorze. Najwazniejsze jest jednak to, ze po aplikacji skora jest doskonale nawilzona, wygladzona i lsniaca. Minusow nie zauwazylam, to swietny produkt oraz pobudzajacym zapachu, ktory w cenie promocyjnej mozna dostac za 10 zl. Produkt jest bardzo wydajny, niewielka ilosc wystarczy by odzywic skore posladkow, ud, lydek i przedramion. Polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc