Bath & Body Works, Wild Madagascar Vanilla, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Bath & Body Works, Wild Madagascar Vanilla, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Żel pod prysznic wzbogacony w witaminę E, aloes oraz odżywcze olejki i masło shea. Skóra stanie się nie tylko oczyszczona i pięknie pachnąca, ale także nawilżona. Zapach to mieszanka afrykańskiej gruszki, klementynki, jabłka, dzikiego jaśminu, dzikiej gardenii, kremowe piżmo. Sercem zapachu jest ekskluzywny waniliowy akord pochodzący z egzotycznego Madagaskaru - najbardziej wartościowa i pożądana wanilia świata.

nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
normalna

Pierwsze rozczarowanie od B&BW.

Bardzo lubię pięknie pachnące kosmetyki, jakie serwuje nam B&BW. Jestem fanką wanilii, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, więc skusiłam się na tę wersję.

Wild Madagascar Vanilla z prawdziwą wanilią ma niewiele wspólnego. Ba, ma niewiele wspólnego również z tą wanilią, jaka najczęściej ląduje do kosmetyków (słodka, jadalna). W butelce bardzo przypomina wersję Cashmere Glow z odrobiną owoców. Podczas kąpieli wyczuwam jedynie bardzo słodkie kakao zmieszane z piżmem. W kontakcie z wodą zapach bardzo słabnie, trzeba dosłownie przytknąć nos do gąbki, żeby go poczuć. O pozostaniu zapachu na skórze można tylko pomarzyć.

Żel pieni się słabo, jest raczej kremowy, ale dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza.

Posiadam miniaturkę, którą kupiłam razem z balsamem podczas promocji 1+1. Gdybym kupiła duże opakowanie bardzo żałowałabym zakupu, absolutnie nie jest warty swojej normalnej i "miniaturkowej" (19zł) ceny. Opakowanie ładne, ma panterkę która mieni się różnymi kolorami w zależności od kąta patrzenia/padania światła. Jest wygodne, zwłaszcza kiedy używamy go mokrą dłonią.

Używam tego produktu od: używałam przez prawie 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 miniaturka (88ml)