Bath & Body Works, Wild Madagascar Vanilla, Body Lotion (Balsam do ciała)

Bath & Body Works, Wild Madagascar Vanilla, Body Lotion (Balsam do ciała)

Balsam do ciała. Szybko się wchłania, nadając skórze delikatny zapach i zapewniając codzienne nawilżenie. Jego formuła zawiera dużą dawkę witaminy E, olejek Jojoba oraz nawilżające masło Shea. Nawilżenie utrzymuje się do 16 godzin.
Zapach to mieszanka afrykańskiej gruszki, klementynki, jabłka, dzikiego jaśminu, dzikiej gardenii, kremowe piżmo. Sercem zapachu jest ekskluzywny waniliowy akord pochodzący z egzotycznego Madagaskaru - najbardziej wartościowa i pożądana wanilia świata.

nawilżające
100 – 250ml
Skóra
normalna

rewelacja

Jak wszystkie balsamy z Bath fenomenalnie pachnie (ten akurat jak drogie perfumy), doskonale nawilża. Zarówno zapach jak i nawilżenie pozostają na skórze na długi czas. Pod koniec opakowania musiałam postawić go na zakrętce, ponieważ jego wydobywanie było utrudnione. Ma tylko jedną wadę, jak na moją wypłatę jest za drogi:(

Nieco lepsza połowa duetu Wild Madagascar Vanilla.

Balsam, podobnie jak żel z tej serii rodził we mnie duże nadzieje, bo:
a) lubię waniliowe kosmetyki
b) B&BW przyzwyczaił mnie do dobrych produktów
I niestety przeliczyłam się w obu założeniach ;)

Balsam zamiast wanilią pachnie słodkim kakao, momentami przebijają się z niego owoce. Zastosowany na większej powierzchni ciała drażni, męczy. Jest to typowo zimowy, ciężki zapach - nie zniosłabym go w ciepły dzień.

Jest dość lekki, nieco wodnisty przez co wchłania się naprawdę dobrze. Niestety pozostawia po sobie wyczuwalną, nieco silikonową warstwę (na szczęście nie jest lepki). Ładnie nabłyszcza skórę, długo pozostaje na jej powierzchni (wyczuwam ją podczas mycia). Dzięki niemu skóra jest miła w dotyku, zmiękczona.

Opakowanie (wersja mini) ładne, wygodne, widać stopień zużycia produktu. Pod koniec opakowania aplikacja jest utrudniona, balsam musi stać "na głowie", żeby udało się z niego coś wydobyć. Dobrze, że B&BW ma w ofercie takie maluchy, bo dzięki temu nie muszę męczyć się z dużym produktem, którego zużycie zajęłoby mi pewnie sporo czasu.

Wydajność bardzo słaba - balsam starczył na zaledwie kilka dni stosowania.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 cała miniaturka (88ml)