Inglot, Freedom System, HD puder prasowany

Inglot, Freedom System, HD puder prasowany

Dostępny w pięciu subtelnych odcieniach puder prasowany zapewnia nieskazitelny wygląd skóry w każdej sytuacji. Lekka, satynowa formuła wzbogacona pyłkiem diamentowym naturalnie rozświetla twarz, maskuje drobne niedoskonałości. Delikatne kolory ożywiają i zapewniają efekt idealnie gładkiej skóry. Puder HD w prasowanej postaci zmieści się w każdej torebce i pozwoli w szybki i skuteczny sposób poprawić makijaż w ciągu dnia przywracając skórze nieskazitelny i pełen świeżości wygląd.

Błyskotka

+puder kupiłam w celu przypudrowywania korektora pod oczami, chciałam coś rozświetlającego w ładnym kolorze, trafiłam w dziesiątkę,
+wzięłam sobie kolor różowy, muszę przyznać, że pod oczami wygląda bosko, na twarz używam pudrów neutralnych lub o żółtych podtonach, lekki kontrast ładnie rozświetla mi okolicę pod oczami,
+puder pięknie wygląda też na powiece, zamiast cienia, ma tak mocny pigment, że sam wygląda jak cień, nie zbiera się, nie roluje, trzyma się na oku cały dzień, a więc lepiej niż niejeden cień,
+kiedy dotknę skóry po użyciu tego pudru to aż nie mogę uwierzyć, że jest taka idealna, satynowa w dotyku, gładka jak aksamit,
+nie wyobrażam sobie teraz pudrowania okolic pod oczami czymkolwiek innym, stał się moim must-havem,
+trzyma się cały dzień,
+przypudrowuje każdy korektor, ja mam ogólnie problematyczną skórę pod oczami, w sensie, że jest bardzo sucha i kosmetyki lubią się na niej rolować, tymczasem ten puder zachowuje się świetnie,
+w ogóle się nie pyli, nie wpada do oka,
+nie przesusza tych delikatnych okolic,
+nie wchodzi w zmarszczki, myślę, że będzie ok także dla cery dojrzałej,
+ładnie pachnie,
+używa się go z przyjemnością,
+zdecydowanie zachowuje się jak produkt luksusowy
+nie tworzy się na nim skorupka, nie kruszy się, a to coś, czego wybitnie nienawidzę,
+kilka kolorów do wyboru, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, ja następnym razem spróbuję jakiegoś innego,

-/+początkowo pani w Inglocie proponowała mi wersję sypką, ale jednak wzięłam prasowaną, sprawdza się idealnie, niemniej jednak czuję, że następnym razem zaryzykuję z sypką, póki co nie bardzo lubię nakładać sypkie pudry, noszę ciemne/czarne ubrania i nie znoszę nawet minimalnego osypu kosmetyków, spróbuję sobie jednak z nim poradzić, bo ciekawość mnie zabija:)
-/+nie powiem, żeby cena była niska,

-trzeba sobie kupić do pudru jeszcze opakowanie, nie lubię takich zagrań, cena wzrasta, a i potem szkoda kasetkę wyrzucić, więc kupujemy kolejny puder,
-wizualnie to ona mi się podoba, ale wielka i ciężka,
-nie powiem, żeby był wydajny, używam go tylko i wyłącznie pod oczka, a widać już spore zużycie, mam go może z miesiąc,
-jakoś nie wyobrażam sobie tego pudru na całą twarz, chyba, że ktoś kocha glow w wersji hard, jest jeszcze opcja, że inne kolory wyglądają inaczej

Świetny

Bardzo go lubię i zawsze mam. Puder ma bardzo przyjemną, satynową konsystencje. Nie jest zbyt suchy. Ładnie wtapia się w skórę, nie podkreśla zmarszczek ani porów. Stosuję go też jako cielisty cień do oczu. Pięknie wygląda na każdej buzi.

Mój ideał

Posiadam dwa odcienie. Ten lekko żółtawy i najciemniejszy. Żółty idealnie się sprawdza w czasie, gdy jestem blada. Drobinki ładnie rozświetlają buzię, skóra wyglada na świeża i wypoczęta. Drugi odcień mam zarezerwowany na lato, gdy jestem opalona. Pięknie podkreśla opaleniznę. Obydwa się wtapiają, nie zostawiają efektu mąki na twarzy (oczywiście nie matują), są w miarę trwałe. Polecam

Bardzo dobry.

Używam lekko żółtego rozświetlającego odcienia 43. Używam go do utrwalenia korektora pod oczami i rozświetlenia tej okolicy. Jak dla mnie ma tylko ciut za dużo drobinek, ale sa one na szczęście mniejsze niż w wersji sypkiej.
Plusy:
-wydajność (używam go codziennie, ale dopiero niedawno "dotknęłam dna"),
-trwałość,
-gama kolorystyczna,
-cena,
-można go wkładać do kasety magnetycznej,
-dostępność,
-optycznie odbija światło i dobrze rozjaśnia.
Minusy:
-dużo sporych drobinek.
Polecam.

Delikatne Uzupełnienie podkładu

Bardzo dobry puder. Najlepszy jaki miałam. Swietnie stapia sie z twarzą. Nie tworzy sztucznej matowej maski. Nie do końca zachowuje sie jak puder, bo lekko matowi. Ale mimo wszystko jest dla mnie genialny.

Fajny puder

Fajny puder, system wymiennych wkładów bardzo mi się podoba , ponieważ często noszę wszystko przypięte do jednej wielkiej palety. Bardzo wydajny, fajny puder, matujący moim zdaniem , który pozostawia lekki kolor na skórze. Nakładany bb robi an twarzy photoshop

ten puder nie zachwyca

Puder Inglot mnie nie zachwycił. Jest suchy, toporny, tworzy płaski nieładny mat, twarz nie wygląda korzystnie.
Jedynym atutem tego kosmetyku jest kasetka magnetyczna;) jest ładna, ale niepraktyczna, w torebce waży tonę i nie ma miejsca na puszek, który noszę osobno w kosmetyczne, a fuuu;)
Wracając do źródeł, od jakiegoś czasu chciałam ten puder koniecznie mieć, najpierw biały. Jednakże ten biały był nie dla mnie, ponieważ pasuje bardziej osobom o podtonie chłodnym, mój jest z palety barw ciepłych. Później chciałam więc ten żółtawy, który wydawał mi się odpowiedni, ale pani w sklepie Inglot stwierdziła autorytatywnie, że najładniej będzie mi w innym, moim zdaniem pomarańczowym, tak się stało, kupiłam tę pomarańczkę i jestem bardzo niezadowolona, totalnie nie mój kolor, nie mój puder, nie moja twarz, haha, tragedia po prostu.
W dodatku puder podkreśla suche skórki, których nie mam!
Nie kupię już w Inglocie żadnych pudrów, bo one im nie wyszły po prostu. O ile cienie i lakiery (i pomadę do brwi!) mają przyzwoite, puder to czysta porażka. Nie polecam. Z drogich polecam Christian Dior, a z tańszych- puder Manhattan.

krótkorwałe rozźwietlenie

Ogólnie jestem zadowolona tego pudru. W zestawie z podkładem Inglot YSM całkiem nieźle się sprawdza. Do zalet tego pudru według mnie należą :

- ładny, dopasowujący się do skory kolr
- naturalny niewidoczny efekt gładkiej skóry
- delikatne rozświetlenie

Wdy to natomiast :

- słaby efekt matu
- krótkotrwały efekt ( po godzinie mój nos i czoło zaczynają się świecić a mam cerę mieszaną.

Mieszane uczucia

Nie bardzo wiem jak ocenić ten puder. Jego wielkim plusem jest fakt, że jest praktycznie niewidoczny na skórze i subtelnie likwiduje błyszczenie, ale nie daje matowego wykończenia. Nie pyli i jest wydajny, ale buzia szybko zaczyna się błyszczeć. Mim, że mam suchą skórę, to zauważyłam błysk na brodzie i czole. Nie jest to produkt, który dobrze utrwala makijaż. Po kilku godzinach po prostu znika.

Efekt mi się podoba, trwałość pozostawia wiele do życzenia. Raczej nie kupię go ponownie, będę dalej poszukiwać idealnego dla mnie pudru.

Produkt idealny

Wahałam się między zwykłym pudrem a właśnie tym HD. Pani w sklepie inglota zachwalała ten więc się skusiłam. W sztucznym oświetleniu wyglądał przepięknie. Jasny lekko żółty, idealny dla mnie.
Gdy wróciłam do domu i wyjęłam swój z torebki już nie wyglądał tak fajnie. Bałam się, że będzie za ciemny dla mojej bladej cery, ale zaryzykowałam. KOLOR IDEALNY. (posiadam odcień 403)
Jeśli chodzi o samą formułę. Szukałam czegoś do utrwalenia makiażu. Mam cere mieszaną, ostatnio mocno przesuszoną i wszystkie pudry do tej pory podkreślały mi suche skórki a co gosza wysuszały moją cere. Pani w sklepie powiedziała, że ten na pewno nie przesuszy mojej skóry i nie przesuszył! Idealnie matuje praktycznie na cały dzień, dodatkowo ten mat nie jest "płaski" dzięki tym rozświetlającym drobinkom. Nie wiem jak oni to zrobili, ale produkt i matuje i rozświetla. Sprawia, że nawet zmęczona cera wygląda świeżo i promiennie.
Jestem zachwycona i na 100% ten produkt zostanie w mojej kosmetyczce na długie lata!

Jeden z lepszych

Posiadam odcień nr 403: jest lekko żółtawy, nie nadaje koloru skórze, jedynie ją wygładza i delikatnie rozświetla. Matowi makijaż , ale buzia jest po nim jakby wypoczęta i odświeżona. Ładnie utrzymuje podkład, róż i inne rzeczy. nie robi przede wszystkim efektu maski, nie osypuje się i nie przesusza cery ; nie podkreśla suchych skórek.

Mój ulubiony!

Ten kosmetyk spełnia wszystkie obietnice złożone przez producenta, a korzystanie z niego to prawdziwa przyjemność!
Formuła pudru jest rzeczywiście satynowa, dzięki czemu po jego nałożeniu twarz jest w dotyku miękka i przyjemna. Dodatkowo - a może przede wszystkim - efekt powstający na skórze jest naprawdę naturalny! Zero matowej, sztucznej maski - za to delikatnie zmatowiona, wręcz świeża i rozświetlona cera!
Doskonałe wykończenie codziennego makijażu! Nie wałkuje się, nie obsypuje, a na twarzy utrzymuje się zadowalająco długo. Poprawek w moim przypadku wymagała jedynie strefa T.
Kosmetyk w żaden negatywny sposób nie wpłynął na moją delikatną skórę: nie wysuszył, nie zapchał, nie obciążył.

Opakowanie ładne, eleganckie. Możliwość zakupu wymiennego wkładu z kosmetykiem.
komplet nie zawiera gąbki do aplikacji kosmetyku, ale mi to nie przeszkadza, ponieważ zawsze nakładam go za pomocą pędzla.
Wydajność zależy od intensywności korzystania.. ale wydaje mi się że jest niezła. Ja poprawiając makijaż 2-3 krotnie w ciągu dnia cieszyłam się pudrem około 4 miesięcy.
Dla mnie aktualny mistrz wśród pudrów, otrzymuje ode mnie zasłużone 5 gwiazdek - to satynowa przyjemność :)

Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Stosuję punktację wg schematu:
1 gwiazdka - 1 - 3 zalety mające mały lub zerowy wpływ na efekty wynikające z używania produktu
2 gwiazdki - produkt spełnia 1-2 obietnice producenta
3 gwiazdki - produkt spełnia większość obietnic producenta, ale nie wszystkie (wart wypróbowania)
4 gwiazdki - produkt spełnia obietnice producenta, jednak nie sprawdził się w moim przypadku (zdecydowanie wart wypróbowania)
5 gwiazdek - produkt spełnia obietnice producenta i spełnił moje oczekiwania w 90-100% (mój KWC!)