Kamill, Krem do cery normalnej i mieszanej na dzień

Kamill, Krem do cery normalnej i mieszanej na dzień

Cudowny kremik z wyciągiem z rumianku, o lekkiej konsystencji. Szybko się wchłania i pozostawia uczucie aksamitnej cery. Łagodzi podrażnienia i producent pisze że zawiera filtry UV. Nie ma to jak rumianek, uważam że konsystencję ma lepszą niż produkty rumiankowe od YR. Ma ładne opakowanie i dobrze prezentuje się na półce w łazience, słoiczek jest jakby to powiedzieć z grubego ale nie przezroczystego tylko białego szkła.

Cena: ok. 4 euro / 50 ml

mi nie pasuje

Kupiłam ten krem kiedyś z ciekawości jak zadziała specyfik rumiankowy na moją cerę. Krem jest nawilżający, ale zostawia na skórze taką troche tłustawą powłoczkę i to mi w nim najbardziej nie pasuje. Jest bardzo łagodny, nie podrażnia i nie zapycha porów. Ma bardzo delikatny zapach, chociaż nie rumiankowy. Wg mnie jest zbyt treściwy jak na krem nawilżający na dzień.

aksamitny

Kupilam go bo byl bardzo zachwanaly w gronie moich znajomych. Jest to nawilzajacy krem do cery mieszanej i normalnej. Uwielbiam jego konsystencje, jest taka aksamitna. Wygladem w sloiczku , sprawia wrazenie ze jest gesty, ale po naniesieniu na skore, jest bardzo lakki, szybko sie wchlania i nie daje efektu matowosci, wkoncu to krem nawilzajacy. Nie tlusci sie i naprawde super sie wchlania, nie daje tez swiecacej powloki na twarzy. Ladnie lagodzi podraznienia, jesli cos mi sie zdarzylo. Nie zauwazylam zeby zatykal pory. Zdradzilam go na rzecz testowania kosmetykow z apteki, ale caly czas mam polowe sloiczka w szafce i czasami nakladam go pod krem ochronny, badz jak moja cera juz ma dosc testow nowych specyfikow, powracam do niego i ciesze sie tym zapachem i ta konsystencja. Zapomnialam w zgloszeniu napisac ze jest to krem przeznaczony na dzien, mozemy w sklapach znalezsc tez wersje na noc bez filtrow.