Sunrise, Peeling solny do ciała

Sunrise, Peeling solny do ciała

Ekskluzywny peeling solny o niezwykle gęstej, aksamitnej konsystencji i oszałamiająco romantycznym zapachu koktajlu Sunrise, doskonale pielęgnuje skórę oraz stymuluje pozytywną energię, która pobudza do działania i wyraźnie poprawia nastrój.
Ekstrakt z pomarańczy - posiada doskonałe właściwości intensywnie nawilżające.
Masło shea - nawilża i delikatnie natłuszcza.
Wosk pszczeli - delikatnie natłuszcza skórę oraz nawilża, regeneruje i odżywia.
Drobinki peelingujące soli - doskonale oczyszczają skórę i usuwają martwy naskórek.

Taki sobie

Kupiłam ten peeling z ciekawości, ponieważ miałam darmowy bon do drogerii. Konsystencja, nawet ok. Niezbyt gęsty, łatwo się rozprowadzał na skórze. Jeżeli chodzi o zapach to niestety nie przypadł mi do gusty - trochę zbyt słodki, mdlący. Jeżeli chodzi o minusy to dla mnie (zarówno przy solnych jak i cukrowych peelingach) minusem jest to, że się rozpuszczają, nie zawsze zdążę dokładnie wygładzić skórę, a takowy peeling już zdąży się rozpuścić.
Ten peeling trzeba dokładnie spłukiwać, bo pozostawia lepką warstwę na skórze.
Jeżeli macie jakieś mikroranki na skórze to pamiętajcie by tego peelingu nie używać. Jest to jednak sól... przy cukrowych wersjach tego problemu nie ma. Pierwszy raz jak używałam tego produktu to zdarzyła mi się nieprzyjemna sytuacja - fakt nie pomyślałam wcześniej, że takie coś może nastąpić. Nie wiedziałam, że mam jakieś małe ranki na skórze nóg, użyłam peelingu, sól weszła mi w te rany - zgroza. Tak piekło, że aż parzyło. Bardzo szybko musiałam opłukać nogi zimną wodą. To jest właśnie minus takich solnych peelingów - nigdy więcej się na nie nie zdecyduję.

Bez zachwytu...

Malutkie drobinki soli zanurzone są w niezbyt gęstej, żelowej masie o pomarańczowym zabarwieniu. Czuć, że pracują na skórze, czyniąc ją aksamitnie gładką i miękką. Peeling zostawia delikatnie tłustą warstewkę. Nie wysusza przy częstym stosowaniu. Jego zapach określiłabym jako słodki, cukierkowo-owocowy, z pomarańczową nutą w tle. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 320g