Mojito, Peeling myjący

Mojito, Peeling myjący

Sprawdź ceny produktu

Dokładnie oczyszcza skórę i usuwa martwy naskórek, pozostawiając idealnie gładkie ciało.
Błyskawicznie odświeża i energetyzuje oraz pobudza wyobraźnie, zapewniając chwile prawdziwej przyjemności.
Ekstrakt z limonki - rozświetla, odświeża i poprawia wygląd skóry.
Pantenol - nawilża i intensywnie regeneruje skórę.
Kapsułki z witaminą E - intensywnie i długotrwale nawilżają.
Zielone i żółte drobinki peelingujące - pozostawiają skórę jedwabiste gładką.

Pozytywne odczucia :)

Peeling kupiłam jakiś czas temu w Douglasie za kilkanaście złotych. Uprzejma Pani w Douglasie namówiła mnie na peeling i olejkowy żel pod prysznic o tym samym zapachu.

Jako posiadaczka skóry atopowej muszę szczególnie uważać, aby peeling nie podrażniał mi dodatkowo skóry. Wiadomo, będzie to zależało od składu kosmetyku oraz siły z jaką ten peeling się rozprowadza. Osobiście uwielbiam peelingi i nie wyobrażam sobie, abym musiała z nich zrezygnować, dlatego dokładnie obserwuję skórę i widzę kiedy potrzebuje usunięcia martwego naskórka. Średnio raz w tygodniu staram się taki peeling jej fundować :)

Peeling myjący marki Farmona zawiera w sobie drobinki o średniej mocy ścierającej. Na górne partie ciała typu ramiona czy dekolt jest wręcz idealnie ścierający, nie podrażniający, nie zostawiający czerwonych śladów. Na brzuch, uda, pośladki i łydki ma już średnią moc.. ale tutaj skóra jest grubsza i bardziej odporna - stąd takie moje odczucie. Aby lepiej zetrzeć naskórek rozprowadzam peeling nieco energiczniej i efekt mnie całkiem zadowala.

Skóra po tym peelingu jest wyraźnie wygładzona, jeśli były jakieś drobne zaskórniki to zostały usunięte a balsam, który na koniec wcieram dużo lepiej się rozprowadza i wchłania.

Dodatkowym atutem jest na pewno wyraźny zapach mięty i limonki, nie bez powodu sięgam po niego latem, w tym okresie lubię orzeźwiające, cytrusowe zapachy. Naprawdę przyjemnie mi się używa tego peelingu, nie mam mu nic do zarzucenia bo robi to, do czego został stworzony i nie uczula mojej wrażliwej skóry.

Opakowanie jest też na tyle wygodne, że nie wydaje mi się, aby był problem z wydobyciem go do końca (w razie czego można go postawić do góry denkiem, aby ściekał ze ścianek).

Wydajność - dobra. Jedno opakowanie wystarcza na jakieś 8-10 użyć. Mam też tak, że peelingi lubię sobie zmieniać, dlatego zwracam uwagę, aby produkt z jednej strony posłużył mi na przynajmniej 2 miesiące, ale dobrze jakby też nie powalał ceną. Tutaj mamy dobre przełożenie ceny do jakości i wydajności :)

Sprawdził się i oceniam na mocne 4 ;) jestem zainteresowana też innymi zapachami z tej serii.

fajny

Peeling nie złuszcza tak dobrze jak mój dotychczasowy ulubieniec z Icevedy, ale lepiej niż te z Avonu i ten zapach... identyczny jak mojito! Gdy go używam od razu przypomina mi się impreza w barze, na której piłam mojito. Nie podrażnia skóry, ale raczej do niego nie wrócę, ponieważ wolę lepsze ździeraki, Małe opakowanie często ze mną wyjeżdżało, na uwagę zasługuje też niska cena.

Super

Uwielbiam wszystkie peelingi z Farmony, ten także zdobył moje serce.

Plusy:
- cena (ok. 3 zł),
- nie podrażnia skóry, ale fajnie ją oczyszcza i wygładza,
- nie uczula,
- przyjemny, odświeżający zapach,
- dostępność,
- mała pojemność (100 ml), więc jest świetny na wyjazdy kiedy nie chcemy dużo dźwigać a potrzebujemy peelingu,
- całkiem wydajny.
- ładne opakowanie.

Bardzo lubię te peelingi ze względu na świetną jakość za niewielkie pieniądze (zwłaszcza, kiedy uda nam się zdobyć produkt na jakiejś promocji). Minusów jak na razie nie zauważyłam.

Znam lepsze peelingi

Peelingi Farmony zawsze lubiłam za działanie i cudowne zapachy, które długo utrzymywały się na skórze. Tym kosmetykiem zawiodłam się z przede wszystkim dwóch powodów: zapach wcale nie jest taki rześki i odświeżający, dla mnie zajeżdża nieco octem, a tego nie mogę przeżyć... Po drugie: wydobycie go z opakowania graniczy z cudem, trzeba zdjąć całą nakrętkę, by cokolwiek spłynęło na dłoń. Działanie kosmetyku oceniam pozytywnie, ściera całkiem dobrze. Niestety zapach i opakowanie są dla mnie na tyle znaczącymi minusami, że z pewnością nie wrócę już do tego peelingu.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Bardzo dobry !

Plusy
- orzeźwiający zapach
- usuwa martwy naskórek
- radzi sobie z drobnymi krostkami
- pozostawia gładką, miękką i delikatną skórę
- bardzo często są na niego promocje
- delikatnie myje
- dokładnie oczyszcza
- nie podrażnia
- nie wysusza skóry

Minusy
- twarde opakowanie które ciężko nawet czasem ścisnąć żeby wypłynęło więcej produktu
- nie widać przez etykietę ile produktu zostało
- trochę zamknięcie szwankuje bo czasem nie chce mi się zamknąć

Używam tego produktu od: lata

Przyjemny

Kupiłam go przede wszystkim dla tego cudownie orzeźwiającego zapachu mojito. Najbardziej wyczuwalna jest mięta z małą nutką limonki.

Na wstępie zacznę od minusów jakim jest opakowanie, które jest bardzo twarde i trzeba się mocno namęczyć, żeby wydostać z niej peeling. Na szczęście można go łatwo odkręcić i tak go wydostać, bądź przelać go do mniejszego opakowania.

Niestety z reguły peelingi myjące są zwykłymi żelami z bardzo małymi, prawie niewyczuwalnymi drobinkami, jednak w tym wypadku tak nie jest i niezwykle się z tego cieszę. Co prawda, peeling ma mało drobinek ale są one wystarczająco duże, żeby dobrze ścierać martwy naskórek. Peeling delikatnie się pieni, nie podrażnia skóry, ani nie pozostawia na niej tłustego filmu, a jedynie wspaniały zapach mojito.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Dobry

Peeling jest tani i w miarę wydajny. Ładnie pachnie ale głównie czuć miętę. Po jego zastosowaniu skóra jest przyjemnie gładka i bardziej miękka. Poza tym peeling nie podrażnia i nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od: Miesiąca

dobry

Let\'s Celebrate od Farmony kupiłam niedługo po tym, jak pojawiły się w hebe, w listopadzie. nie pamiętam, czy miałam wcześniej jakikolwiek kosmetyk z tej firmy, natomiast zaciekawiło mnie opakowanie (wysokie i wąskie, w ładnej kolorystyce i z fajnymi obrazkami) i różne warianty zapachowe. nie chciałam otwierać i wąchać, bo jestem temu przeciwna, więc ostatecznie pomyślałam, że limonka z miętą w Mohito będzie najbezpieczniejsza.

jeśli chodzi o zapach to się nie pomyliłam. nie jestem pewna, czy tak rzeczywiście pachnie drink mohito, nigdy się nie wwąchiwałam, niemniej jest bardzo przyjemnie. zapach słodko-kwaskowaty, odświeżający, dobrze wyczuwalny, ale nie przesadzony. nie powoduje u mnie bólu głowy ani innych niespodzianek.

sam peeling jak peeling. taki do codziennego użycia, na pewno nie do zadań specjalnych. niewielkie, choć dobrze wyczuwalne drobinki zatopione w żelu. przyjemnie masuje skórę, delikatnie myje. nie pieni się zbytnio. niewątpliwie do plusów można zaliczyć to, że nie robi skórze krzywdy. nie podrażnił mnie i nie uczulił, a kilka razy użyłam go na twarz, jak nie miałam nic innego akurat pod ręką. nie prowadzi też do wysuszenia skóry, choć z nawilżaniem też bym nie przesadzała. zresztą, moim zdaniem, nie od tego są tego typu produkty, więc nie ma co się czepiać.

o dziwo, jest koniec grudnia, czyli używam tego peelingu od prznajmniej 1,5 miesiąca, może trochę dłużej, co 2-3 dni i jeszcze trochę zostało, wiec wydaje mi się, że z wydajnością jest nie najgorzej.

jestem niemal pewna, że po skończeniu bierzącego opakowania kupię następne, w innym wariancie zapachowym, bo produkt mi się całkiem podoba. choć nie dam mu kompletu gwiazdek, bo jednak nie jest to mój must have.

Używam tego produktu od: listopad 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 x 250ml, w trakcie używania