Cosmo, Peeling myjący

Cosmo, Peeling myjący

Dokładnie oczyszcza skórę i usuwa martwy naskórek, pozostawiając idealnie gładkie ciało. Błyskawicznie odświeża i zmysłowo pieści skórę, wyzwalając pozytywna energie, radość i chęć do działania.
Ekstrakt z żurawiny - intensywnie nawilża i regeneruje skórę
Pantenol - nawilża i intensywnie regeneruje skórę
Różowe i czerwone drobinki peelingujące - doskonale oczyszczają skórę i usuwają martwy naskórek
Gliceryna roślinna - posiada doskonałe właściwości łagodzące, skutecznie nawilża przesuszona skórę.

bardzo dobry

Jest to produkt, który skradł me serce. Pachnie cudownie, słodko, jak guma Mamba. Drobinki ścierające dość duże, dobrze ściera martwy naskórek, jak na żel peelingujący. Bardzo przypadł mi do gustu, ma też niewygórowaną cenę.

Obłędny zapach gumy Mamby

Pojemność: 100ml
Cena: ok.5 zł
Dostępność: drogerie

Opis producenta:

W peeling ten zaopatrzyłam się w drogerii Super-Pharm już podczas wakacji, ale zaczęłam go używać mniej więcej w listopadzie.

Plastykowa butelka, z zamknięciem na klik. Szata graficzna lekko tandetna, ale zgaduję, że miało to być "imprezowe szaleństwo" wg producenta.

Urzeka mnie zapach. Nie jest to obiecana żurawina, a maliny - ale w jakim wydaniu! Dla mnie jest to w stu procentach zapach malinowej Mamby, którą tak doskonale pamiętam z dzieciństwa! Urzekający, słodki i sentymentalny.

Peeling myjący, więc nie zawiera w sobie jakiś duży drobinek, ale sprawdza się całkiem przyzwoicie. Użyłam go też kilkukrotnie na pięty i z twardą skórą w tamtym miejscu też świetnie sobie poradził. Nie podrażnia newralgicznego miejsca mojego ciała, czyli skóry na dekolcie, więc używanie go było czystą przyjemnością.

Mimo niewielkiej pojemności jest całkiem wydajny i starczył mi na ponad dwa miesiące.

Plusy i minusy:
+ nie podrażnia skóry
+ OBŁĘDNY zapach malinowej Mamby
+ przyzwoity zdzierak
+ tani i wydajny
- tandetna szata graficzna

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Super peeling

Bardzo spodobał mi się zapach tego peelingu i podejrzewam, że będę go używać częściej. Niezbyt nadaje się on do codziennego stosowania, bo jednak trochę drapie, za to na peeling do stosowania raz w tygodniu jest troszkę za słaby.
Z pewnością minusem jest opakowanie, bo nie widać, ile go jeszcze zostało. Za to estetyka butelki jest odpowiednia, ładna, czerwona, dodająca energii, trochę seksowna - lubię takie, chętniej sięgam wtedy po kosmetyki w nich ukryte. Bardzo poręczna.
Peeling nie jest drogi, wydajność ma w porządku, spokojnie można go używać 2-3 razy w tygodniu.
Słodziutka żurawina zrobiła na mnie wrażenie, łapię się na tym, że czasem odkręcam go tylko po to, żeby go powąchać, wcale nie użyć:)
Dobrze ściera ciało, ma wydajną i łatwą do rozprowadzenia konsystencję, polecam.

Minusy:
-przez butelkę nie widać, ile produktu zostało.

Plusy:
-piękny słodki zapach żurawinki,
-estetyczne i poręczne opakowanie, dobrze się otwiera,
-dobrze się rozprowadza na ciele,
-przyzwoicie zdziera,
-wydajny,
-niedrogi,
-szeroko dostępny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Dobry

Peeling jest tani i średnio wydajny. Pachnie ładnie, ale bardziej słodko niż rześko. Po jego zastosowaniu skóra jest gładka bez uczucia jej wysuszenia. Jednak ma on bardziej charakter żelu peelingującego niż typowego peelingu. Minusem jest twarde opakowanie przez które nie widać ilość zużywanego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Pomyłka

Miałam go w wersji 100 ml. Bardzo zawiodłam się na tym produkcie. Znajduje się w plastikowej butelce z zamknięciem typu klik. Etykieta przesłania całą butelkę, więc ciężko jest kontrolować zużycie produktu. Oprócz tego butelka jest bardzo twarda, więc niewygodna- ciężko z niej wydobyć produkt.
Zapach straszny. Spodziewałam się aromatu żurawiny, która jest rzadkim składnikiem kosmetyków. A w tym produkcie otrzymamy mdlący, słodki zapach malin, których zapachu w kosmetykach nie znoszę. I gdzie ta żurawina, gdzie cytryna? Coś się chyba producentowi pomyliło.
Ten kosmetyk jest czerwony i ma lejącą, dość rzadką konsystencję. Drobinek jest mało i są słabo wyczuwalne. Może u nastolatek się sprawdzi ,ale u starszych kobiet na pewno nie będzie dobrym zdzierakiem. U mnie ten produkt pełni bardziej funkcję myjąco- masującą niż peelingującą. Jest to po prostu zwykły żel pod prysznic, który dobrze się pieni, oczyszcza i nie wysusza skóry.
Jest niewydajny- pojemność 100 ml wystarczyła mi na 4 aplikacje.
Producent twierdzi, że jest to ekskluzywny produkt, ale nie wiem, z której strony :D Ja nie widzę w nim nic ekskluzywnego :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc