2010 Retinol + Tlen, Inteligentny krem - maska na noc

2010 Retinol + Tlen, Inteligentny krem - maska na noc

Krem-Maska dzięki zastosowaniu Systemu Kontrolowanego Uwalniania Retinolu w sposób inteligentny, na sygnał pochodzący ze skóry uwalnia tyle retinolu ile potrzebuje ona do prawidłowego funkcjonowania. Preparat regularnie stosowany szybko i zauważalnie spłyca i redukuje zmarszczki, poprawia jędrność i elastyczność skóry, regeneruje i wygładza naskórek, poprawia koloryt i rozjaśnia cerę.

Lubię od lat:)

Znam ten krem od wielu lat ( pierwsze opakowanie wraz z wersją na dzień) kupiłam po raz pierwszy w 2005 roku! Od tamtej pory wracam do niego chętnie, szczególnie w okresie jesiennym i wiosennym. Po prostu retinol dobrze działa na moją skórę:)
Krem ma dość treściwą konsystencję, jest dość solidny i dziwny zapach. Widzę, po pozostałych recenzjach, że wielu osobom ta woń nie przypadła do gustu- ja ją toleruję, ale zachwycona nie jestem. Mimo swojej gęstosci- kremik nie jest tępy, nic nie trzeba żmudnie wklepywać ani wcierać- ot raz- dwa parę ruchów, kilka klepnięć i kosmetyk rozprowadzony:)
Na mnie on działa znakomicie. Rano budziłam sie z rozjaśnioną buzią i wyraźnie wyrównanym kolorytem. Twarz zrobiła się bardziej jednolita, gładsza, zniknęły drobne zmarszczki, wszelkie podskórne krostki czy niedoskonałosci. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam także zwężone pory:)
Na pewno bede do niego wciąż do niego wracać, choć nie ukrywam, że kusi mnie teraz Ava L Arisse z retinolem, która jest znacznie tańsza niz Dermika a ma same znakomite recenzje na wizazu.

Ilość zużytych opakowań: ok. 10 opakowań

Chyba bardzo retinolowy

Używałam dotąd kremu z retinolem Dax Cosmetics i byłam z niego bardzo zadowolona ale postanowiłam wypróbować czegoś nowego.

Moja cera ma tendencję do przetłuszczania ale nie mam z nią większych problemów. Tyle że lubi się czasami świecić ale od czego puder i bibułki matujące.

Ten krem ma miłą konsystencję, pachnie tak sobie, nie pamiętam żeby mnie zachwycił ale też nie zalatywał niczym nieprzyjemnym. Wydaje się dość treściwy ale wchłania się dobrze.
Stosowałam na noc i na początku byłam rozczarowana, buzia wyglądała na zmęczoną i była taka jakaś szara. Potem było lepiej, za trzecim użyciem skóra była wzgładzona, promienna i mięciutka. Po prostu marzenie.Do czasu.
Po jakimś tygodniu stosowania pojawiły sie paskudne czerwone plamy, i takie dziwne bąble jak po ugryzieniu komara. Posmarowałam Bepanthenem i wszystko wróciło do normy.
Zrobiłam przerwę, wróciłam do tego kremu i sytuacja się powtórzyła.
W koncu pomieszałam go z cukrem i zużyłam jako piling do stóp.
Jako kuracja się nie nadaje bo jakiś spektakularnych efektów nie widzę, dlużej niż tydzień stosować go nie mogłam więc zakładam że może tego retinolu lub innego składnika jest w nim za dużo.

Nie powiem że nie polecam, zwłaszcza że widze że wiele pań było z niego zadowolonych.
Dobijam czterdziestki, na razie nie mam zmarszczek może ten krem jest za mocny dla mojej skóry.

Nie oceniam go zbyt wysoko jako że mnie nie odpowiada, ale z retinolem różnie bywa, każdy reaguje inaczej. Można wypróbowac ale napewno nie jest to produkt dla wrażliwej skóry.

Używam tego produktu od: ok trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Dość dobry ale nie do mojego typu cery

Przyznam że ten krem kupiłam po przeczytaniu opinii. I trochę sie zawiodłam, takich cudów jak u Was u mnie on niestety nie robi.
Pierwsze otwarcie słoiczka i w nozdrza uderza dziwny, chemiczny, niezbyt przyjemny niezidentyfikowany zapach. Ale pal licho zapach! Kosmetyk dla mnie może śmierdzieć ( w granicach rozsądku hah) i być nawet niebieski o ile są jakieś super hiper rewelacyjne rezultaty. Tu tych cudownych rezultatów nie zobaczyłam.
Cerę mam mieszaną, wrażliwą, naczynkową ze średnią- a momentami jak mam podłe dni, dość dużą skłonnoscią do zapychania. Kremik-maska nadaje sie jak również nazwa wskazuje tylko do stosowania na noc. Jest treściwy, długo się wchłania, zostawia tłustą warstewkę. Po nakremowaniu miejscami tam gdzie mam naczynka lub miałam jakieś podrażnienie szczypała mnie skóra. Porów mi nie zwężył, całe szczęście że nie zapchał ale w większej ilości lekko podrażniał-więc trzeba było uważać. Moja cera nie zrobiła się świeża ani rozjaśniona. Wręcz przeciwnie wyglądała na trochę zmęczoną. Ale trzeba kremowi przyznać że po kilkunastu dniach stosowania ładnie wygładził drobne linie i cera była jędrniejsza, bardziej zbita.

PLUSY:
-nawilża
-odżywia
-nie zapchał(ale nie należy tego wykluczyć- bo może mieć potenszjal do tego)
-ujędrnia
-wygładza

MINUSY:
-nie wiem czy się nada dla naczynkowców, mnie naczynka szczypały po tym kremie
-tłusty, woooolno sie wchłania, na cerze bardziej tłustej nie wchłonie się w ogóle
-nieprzyjemny zapach
-przy grubszej warstwie raz mi się zdarzyła uczuleniowa kaszka (wsmarowywany cienko krzywdy nie zrobił)
-wklepany zbyt blisko oczu może je podrażnić
-niewydajny

W sumie coś tam działa- nie tylko nawilża ale i pojędrnia. Suche, normalne, dojrzałe cery mogą być bardzo zadowolone. Cena nie jest bardzo wysoka. Mi on do gustu nie przypadł. Wolę lżejsze kremy. Również to szczypanie naczynek i ohydny dla mnie zapach nie przemawia na korzyść.

Używam tego produktu od: rok temu

Bordowe usta H&M

bardzo ok

Zacznę od tego, ze za produktami Dermiki nieszczególnie przepadam: chociaż pięknie pachną i pięknie wyglądają, wydają mi się dość słabe w działaniu, ten jednak krem to efekt nałogowej lektury wizażu:) Stosowany co noc, przez cztery miesiące, wygładził i nawilżył moja mieszaną, wrażliwa i skłonna do przesuszania cerę. Efekt nie był może wybitnie spektakularny, ale, biorąc pod uwagę okres zimowo-grzewczy, bardzo, bardzo przyzwoity:) Zdarzyło mi się kilkakrotnie użyć tego kremu w dzień, dodam więc, że i tu spisał się całkiem przyzwoicie, w zależności od zastosowanego później podkładu: leciutki Clarins utrzymywał się przez cały dzień bez poprawek, ale już ciężki, oleisty DW zmieniał się po 3-4 godzinach w lśniącą maskę:) Podsumowując: bardzo przyzwoity krem, prawdziwe SOS, gdy nie mamy lepszego pomysłu na krem na noc:)

Nie dla mnie

Wszystkie recenzje poniżej są pozytywne, więc może to dobry krem, lecz po prostu nie mój typ. Mam cerę tłustą, ze skłonnością do wyprysków i zaskórników, jedynie normalną na bokach policzków(nie suchą). U mnie ten krem się nie wchłania, zostawia tłustą błyszczącą warstwę, stosowałam więc na szyję , nie było lepiej i od czasu do czasu gościłam pryszcze, cóż :(
Minusy:
-nie wchłania się ;), zapycha
-nietani
Plusy:
-przyjemny zapach
-odżywia

super

Bardzo dobry krem, mam mieszaną cerę a ten krem mnie nie zapycha co się innym rzadko zdarza , buzia jest wypoczęta świeża, ma jednolity koloryt co do zapachu to wcale mi nie przeszkadza aż dziw ze tak dużo za tak niewiele. Miałam 2 opakowania i właśnie chciałam sobie kupić następne i co się okazało Dermika wycofuje ten krem z produkcji w akcie desperacji kupiłam ostatnie 2 na dzień,

Ilość zużytych opakowań: 2, małe

bardzo dobry krem

zaglądam tu od paru lat ale jest to pierwszy krem który jest tak dobry że aż się wysilam i piszę recenzję :)

miałam przez ostatnie pół roku bardzo stresujący okres w pracy i o zgrozo jak juz się z tym uporałam zastałam moją skórę twarzy z opłakanym stanie. Niby mam cerę mieszaną skłonną do wyprysków i jeszcze niedawno używałam normadermu triactiv na zmianę z effaclarem duo to nagle stała się ona sucha z głębokimi bruzdami poprzecznymi na czole i kurzymi łapkami pod oczami. Zaczęłam rozmyślać nad botoksem-w końcu 30-stka na karku, ale na szczęście trafiłam na ten krem (po paru nieudanych próbach z innymi kremami).
Krem jest tłusty, ale się szybko wchłania, chociaz rano jak się budzę to się lekko świecę, dlatego nie nakładam go pod makijaż.
Bardzo szybko odżywił moją twarz, ujędrnił i wygładził. Dodatkowo nie miałam wysypu pryszczy jak po innych kremach z retinolem a także w miare równomiernie schodzi po nim samoopalacz, a nie jakimiś płatami jak po vichy reti ha (używam często samoopalacza)

Jego zapach jest małym minusem, też mnie drażni ale da się wytrzymać :)

Krem godny wypróbowania!

Super

Bardzo dobry krem.

Plusy
genialnie nawilża
odżywia
wzmacnia
nie wiem, czy to możliwe, ale mam wrażenie, że zwęża pory

Minusy
jak dla mnie śmierdzi, ale ostatecznie idzie sie przyzwyczaić

Polecam! Najlepszy krem na noc, jaki miałam

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

!!!!!!!

Więc tak..krem ma same plusy:
-nie zapycha skóry trądzikowej,a wręcz ją uspokaja
- rano buźka jest wypoczęta,nie widać całonocnej imrezy czy nauki:)

LECZ-GDY MOJA KOLEŻANKA FARMACEUTKA ZOBACZYŁA JAKIEGO KREMU UŻYWAM ZAŁAMAŁA RĘCE.

POwiedziała- dziewczyno to jest krem dla Pań po 40ruku życia. Teraz widzisz poprawe cery,ale za pare lat będziesz musiała wstrzykiwać kolagen,bo nic jej nie pomoże,będzie taka zwiotczała od tak silnych substancji

Więc mam głeboką nadzieje,że recenzentki poniżej są po 40roku życia:) mi jeszcze daleko,dlatego oddałam krem mamie.
Nie wiem kto go umieścił w kremach pomiędzy 25,a 30 rokiem życia.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zaskakująco dobry

Przyznam, że jestem bardzo zdziwiona, że tak tani kremik potrafi zdziałać z moją cerą takie cuda. W sumie to przyzwyczajona jestem do wysokopółkowców. Po prostu uważam, że za dobrej jakości produkt trzeba trochę zapłacić. A tu tak miła niespodzianka.
Retinol 2010 posiadam w nowszej, ulepszonej wersji z dodatkiem koenzymu Q10. Słoiczek mi się niezbyt podoba, ale nie będę się czepiać, bo przecież najważniejsze jest działanie. Krem stosuję już prawie dwa miesiące codziennie na noc na serum Estee Lauder Advanced Night Repair. Te dwa kosmetyki idealnie ze sobą współgrają (oba maja w składzie retinol). Rano budzę się z piękną, wypoczętą, promienną cerą. Pory zwężone, zero niedoskonałości. Skóra gładka i wypoczęta. Drobne linie wygładzone.
Krem dobrze się wchłania, ale jest czas na delikatne wmasowanie go w skórę (bardzo lubię takie wieczorne masaże twarzy:)) Nie pozostawia okropnej tłustej warstwy, co często się kremom nocnym zdarza. Zapach dość specyficzny, ale jak dla mnie przyjemny.
To dzięki Wam, Wizażankom, odkryłam to cudo. Gdyby nie recenzje, nawet bym nie spojrzała w stronę Dermiki.
Oczywiście polecam!

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Świetny:)

To mój numer 1 wśród kremów:) Od lat bardzo chętnie go uzywam i mam nadzieję, że Dermika nie wpadnie na pomysł wycofania go:) Przede wszystkim cenię go za retinol w składzie, bo na moją cerę ten składnik działa znakomicie. Krem ma dość gęstawą, treściwą konsystencję, ale nie tłustą. Dobrze się rozprowadza, nic nie trzeba wklepywać. Zapach dziwny, niespotykany, nawet nie wiem do czego porównać, ale przyjemny. W nocy z twarzą czyni cuda- jest rozjaśniona, wygładzona, pory zwężone, cera jest mięciutka i ma ładny koloryt. To krem o działaniu porównywalnym do działania kremów z wysokiej półki, ale o wiele tańszy.
Opakowanie jest już inne niż na zdjęciu.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Dobry

Jak w opisie, dobry krem.
+ładnie sie wchłania,
+jest wydajny,
+nawilża przyzwoicie,
+nie zapycha,
+opakowanie - ciężki szklany słoiczek.
Zapach mi nie odpowiada, ale nie jest najważniejszy.
? - nie uważam jednak żeby efekty jego działania można było porównać z efektami RoC RetinOx - nie nie! RoC dużo lepiej wygładza skórę! Tego nie można porównać.
Ogólnie dobry krem, wypróbować na pewno warto, ale nie zachwycił mnie do końca.