Wibo, Glossy Temptation, Pomadka do ust

Wibo, Glossy Temptation, Pomadka do ust

Pomadka do ust z kolagenem. Zaprojektowana by uwodzić. Doskonałość kremowej konsystencji zapewnia nieskazitelny blask i połysk. Usta są nawilżone, przepełnione kuszącym i zmysłowym wyglądem. Komfort i elegancja na 100%. Dostępna w 6 kolorach od listopada 2014.

Polubiłam

Bardzo fajna pomadka, lekko podkreślająca kolor ust ale co dla mnie najważniejsze fajnie nawilża. Gdybym miała nastoletnią, dorastającą córkę bez oporów pożyczyłabym jej ;-) Kupiłam właśnie dla tego żeby mieć w kolekcji jedną dyskretną pomadkę, która ładnie wyrównuje kolor, nie rzucając się w oczy. Moje usta są często suche i popękane i przez to kolor ich jest często jakiś wyblakły i nierówny a ta pomadka doskonale sobie z tym radzi. Jedna gwiazdka mniej za trwałość ale wg.mnie te trwalsze pomadki są bardziej wysuszające.

Lubię ją

Fajne i bardzo tanie pomadki. Dostałam je od mamy bo kupowała sobie i dla mnie tez wzięła. Pomadki dają delikatny ale bardzo ładny połysk. Połysk jest bez drobinek, bez brokatu taki efekt niby kremowy ale lekko mokrych ust. Wyglądają bardzo naturalnie i ładnie. Nie jest bardzo trwała ale nie zauważyłam żeby jakoś szybko zniknęła. Opakowanie bez szału ale i bez dramatu. Na prawdę fajnie wyglądające, lśniące i taniutkie.

Idealna na zime

Posiadam kolor nr.1(cudny, delikatny róż). Nie jest to pomadka bardzo trwała, ale idealna na zime- świetnie nawilża. Ładnie kryje usta, kolor nie wygląda przesadnie. Jest delikatny.
Polecam!

Połysk i nawilżenie

Moja pomadka do ust to nr 6. Bardzo podobał mi się jej kolor, połyskliwe wykończenie i efekt nawilżenia. Minusem było to, że nie nadawała się do makijażu bez użycia lusterka. Równo znika z ust, co ułatwia poprawki w ciągu dnia. Ze względu na konsystencję, łatwo było ją złamać.

Jak balsam :)

Oceniam nudziaka, kolor prawie nie widoczny , lecz trochę nadający połysk. Pomadka fajna, ładnie nakłada się i nie wysusza mi ust choć jest nie trwała. Bardzo ją lubię nakładać na codzień.

codzienna

Oceniam kolory 5 (nude) i 6 (róż). Używam ich jako zamiennik dla pomadki ochronnej. Posiadają delikatny kolor i błyszczące wykończenie. Idealne na co dzień.

fajna na codzień

Odpowiada mi na codzień do torebki, używam też jako pomadki ochronnej (mam kolor nude). Jakościowo nie jest to cudo, nie utrzymuje się długo na ustach, raczej do pierwszej kawy. Podoba mi się kolor oraz konsystencja, takie masełko. Cena jest odpowiednia do jakości.

Może być

Pomadkę kupiłam ostatniego dnia promocji -49% w Rossmannie.
Wybrałam nr.2 ponieważ spodobał mi się kolor.
Kosmetyk jest zamknięty w ładnym,czarnym opakowaniu.
Pomadka ma bardzo fajną i kremową konsystencję.
Łatwo się ją nakłada i komfortowo nosi,bo lekko nawilża usta.
Na ustach wygląda ładnie i naturalnie.
Jest to pomadka z połyskiem,ale nie daje tandetnego efektu.
Co do trwałości to szału nie ma,bo znika w ciągu 2 godzin.
Mimo wszystko ją w jakiś sposób polubiłam

Ja się zakochałam!

Moim ulubieńcem jest urocza "trójeczka" o dziewczęcym kolorze różu.Może na pierwszy rzut oka wygląda za mocny,ale na ustach wygląda bardzo delikatnie.Nie jest mega trwała,ale fantastycznie nawilża usta i nadaje świetnego połysku.Urzeka też mnie jej jakby miodowy letni ciepły zapach.Kosztuje dosłownie grosze,a nie odbiega naprawdę niczym od tych z wyższych półek.Bardzo wydajna.

Uwielbiam <3

Posiadam numer 5 i 2. Piąteczka jest różanym nudziakiem, natomiast dwójka przygaszonym brązowym różem. Nawilżają usta, bardzo komfortowo się je nosi. Używam ich także jako róż na policzkach - Nie uczuliły mnie, a zdarzyło się tak z Juicy Color :( Dodatkowo pięknie pachną. Cud, miód i malina :) Jednak uważajcie, żeby ich nie upuścić - opakowania bardzo łatwo się łamią, Myślę, że za taką cenę i jakość to nie zaniża oceny pomadki :) Podsumowując:

Zalety:
+ nawilżanie ust
+ ładne kolorki
+ nie uczulają mnie. Nie słyszałam też, żeby kogoś innego uczuliły :)
+ trwałość jest ok jak na połyskującą pomadkę
+ cena

Wady:
- łatwo psujące się opakowanie

Jest okej

Ja posiadam kolor 6, czyli przybrudzony ciemniejszy róż. Łatwo się ją nakłada, ma przyjemny zapach, daje ładny efekt, ma lekki połysk, nawilża usta. Jest świetna, jeśli nie mamy ochoty na staranne nakładanie szminki, można ją nakładać bez lusterka. Nie utrzymuje się długo, ale zawsze można ją szybko nałożyć ponownie.

nie powaliła mnie

Jest dobra gdy ktoś się spieszy i nie ma czasu na wybór pomadki. Pasuje do wszystkiego i sprawia, że usta ładnie wyglądają. Jednak jak dla mnie jest zbyt delikatna, szybko się zmywa i jeśli chcę, żeby była widoczna to muszę jej dużo nałożyć. Jak dla mnie średnia.