Guess, Guess Dare EDT

Guess, Guess Dare EDT

Guess Dare marki Guess to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Guess Dare został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kumkwat, kwiat cytryny i kwiat gruszy;
nuta serca: kwiat kaktusa, dzika róża i jaśmin;
nuta bazy: piżmo, nuty drzewne i kokos.

<50ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Delikatne - świetne na co dzień !

Muszę się przyznać, że perfumy kupiłam bo bardzo spodobała mi się ich buteleczka, do tego zapach wydawał się być całkiem przyjemny.
Moim zdaniem są to idealne perfumy na codzień - do pracy, na uczelnie - lekkie i niezobowiązujące.
Flakonik - bardzo estetyczny, ciekawy i praktyczny w użytkowaniu, co najważniejsze to wersja 30 ml bez problemu mieści się w mojej torebce.
Zapach - świeży, delikatnie owocowy, choć można wyczuć odrobinkę nuty drzewnej ale mimo to jest bardzo przyjemny dla nosa swojego i otoczenia :)
Co do trwałości, to jak to z lekkimi perfumami bywa jest ona taka sobie - po ok. 4-5 godzinach praktycznie już nie czuje ich na swojej skórze ale jak na dzienne perfumy to i tak dobrze.
Na plus wydajność oraz całkiem przystępna cena.

Polecam, szczególnie jeżeli jesteście zwolenniczkami lekkich, owocowych zapachów :)

Powiew świeżości

Super zapach za przystępną cenę. Świeży I dość delikatny , nie jest trwały,dzięki czemu szybciej się zużywa. polecam na wiosnę I lato :-) ładna buteleczka ze złotym łańcuszkiem I zakrętką dobrze prezentuje się w łazience.

Szampon

Mój mąż stwierdził, że woda pachnie jak &quot;jakiś taki szampon pokrzywowy&quot; :D i ja się z nim zgadzam. Może nie koniecznie czuć w nim jakieś zioła, ale na pewno kojarzy mi się z szamponem z gatunku tych rzadkich, półprzeźroczystych, pakowanych w wielkie miękkie butle, które stoją na najniższej półce w markecie w cenie 3-5zł/litr. ;)

Czyli generalnie zapach jest ładny, świeży, orzeźwiający, dający poczucie czystości jak prosto spod prysznica. Jak ktoś lubi taką kąpielową świeżość nosić cały dzień, to woda może się okazać dla niego idealna.

Dla mnie ten zapach jest za mało &quot;perfumowy&quot;. Nie ma wyrazu, nie ma charakteru, nie ma pazura... sama świeżość to trochę za mało.

Trwałość nawet niezła. Kilka godzin się trzyma.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: próbka/odlewka