Kallos, KJMN, Omega, Maska do włosów z kwasami tłuszczowymi

Kallos, KJMN, Omega, Maska do włosów z kwasami tłuszczowymi

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 000 ml

Kallos maska regeneracyjna Omega z kwasami tłuszczowymi Omega-6 dla suchych, zniszczonych włosów bez połysku. Kwasy tłuszczowe omega-6 są istotne dla zdrowia ludzkiego, ale organizm sam nie potrafi ich wytwarzać. Skóra może absorbować, a następnie użyć kwasów tłuszczowych omega-6, dlatego są stosowane zewnętrznie na skórę. Pomagają stworzyć i wzmocnić barierę ochronną skóry głowy.
Maska Kallos Omega zapobiega rogowaceniu oraz chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Optymalizuje aktywność fizjologiczną skóry owłosionej.
Sposób użycia: stosuj po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut spłucz.

Jest ok ale bez szału(jak większość kallosów)

Maski Kallosa nie są zbyt treściwe, bardziej zasługują na miano lekkich odżywek. Dobrze sprawdzają się do emulgowania olejów lub jako produkt do tuningu ( można dodać ulubiony olej, aloes, keratynę itp.). Największą zaletą produktu jest niska cena przy dużej pojemności opakowania. Maska ma całkiem przyjemny zapach. Włosy po jej użyciu są wygładzone i dociążone. Tak na prawdę maski kallosa mają bardzo podobny skład i działanie, różnią się szczegółami.

Cudotwórca!

Moja ulubiona!
Dzięki niej moje włosy są mięciutkie, gładkie, śliskie i błyszczące. Używam jej jako odżywkę ale też i maskę pod czepek. Nigdy mnie nie zawiodła.
Polecam!

Moj ulubiony Kallos

Testowalam juz Kallosa Keratin, Banana, Multivitamin,Aloe i Color, ale zdecydowanie Omega jest moim faworytem. Sprawdza sie przed myciem, po myciu, nałożony na chwilę i na dluzej. Wlosy po nim sa miekkie, gladkie i przyjemne w dotyku. Zapach tez mi sie podoba, nie jest chemiczny i nie nudzi sie tak jak np. Banana :p Bardzo fajnie tez sprawdza sie z dodatkami np. zelatyna lub nafta kosmetyczna :)

Mega omega

Opakowanie jak to u kallosa duży słój o pojemności 1000 ml.
Maska ma gęstą kremową konsystencję ,coś ala budyń.
Pięknie pachnie słodyczą owoców.
Dobrze się aplikuje ,nie spływa z włosów.
Ładnie wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie.
Nie powoduje przetłuszczania i nie obciąża włosów,daje efekt ,
gładkich i sypkich włosów.
Jakiejś szczególnej regeneracji nie zauważyłam ,ale jest efekt odżywienia i nawilżenia .
Włosy są błyszczące i miękkie.

Świetna i lekka

Jak dla mnie ten produkt powinien nazywać się odżywką, ponieważ z powodzeniem można go stosować co mycie. Moje włosy są farbowane, cienkie ale gęste, lubią się przetłuszczać i puszyć, a do tego plączą się niesamowicie. Po tej masce są wygładzone, miękkie, pełne blasku i nawilżone, ale też czuć, że są lekkie choć nie puszą się. Do tego bardzo łatwo mogę je rozczesać. Podoba mi się też zapach, chociaż pod koniec użytkowania opakowania zmienił się (nie była po terminie sprawdzałam!) Ogólnie maska jest bardzo wydajna i zużycie całego pudełka to katorga dla maniaka kosmetyków ;)

Świetny produkt

Kallos maska Omega jest naprawdę świetna. Mam kręcone włosy które przez większość życia były napuszone i szorstkie. Odkąd zaczęłam używać tej maski moje włosy są lśniące i miłe w dotyku, no i oczywiście są bardzo odżywione.

Mocno wygładza

Po Kallosie Keratin to moja druga ulubiona maska tej firmy. Jest megawygładzająca, ujarzmia przesuszone włosy. Nie żałuję jej sobie na moje gęste, długie za łopatki włosy. Ostatnimi czasy nie mam czasu na nakładanie olei i kombinowanie z pielęgnacją, do tego muszę myć włosy co dzień i ta maska mnie ratuje. Idealna do wczesywania, tak nałożona maska nawet na 2 minuty daje świetne efekty w postaci wygładzenia i dociążenia włosów. Nie mam żadnych problemów ze spłukaniem jej, mimo iż jest treściwa i dość olejowa. Świetna do 'tuningowania', tania, łatwo dostępna, w różnych drogeriach. Ładnie pachnie, jakby orzechami, słodko. Polecam!

Bez szału

Nie zrobiła z moimi włosami niczego nadzwyczajnego. Po kilku miesiącach stosowania kondycja moich włosów pozostaje bez zmian. Pomaga jedynie w rozczesywaniu włosów.

Niezła

Mimo że w mojej pielęgnacji ostatnio zagościły kosmetyki naturalne i staram się unikać typowo drogeryjnych produktów, to jednak Kallosa czasami zdarza mi się zakupić. W zimie, kiedy moje włosy przypominały wysuszone siano szukałam dokładnie czegoś takiego - mocno nawilżającego i ochronnego. skład całkiem niezły, o silikony też się nie gniewam - czasami są niezbędne przy ciężkich do rozplątania włosach. Kosmetyk ma postać lekkiego kremu, który dobrze się trzyma mokrych włosów, czekamy kilkanaście minut, spłukujemy. Spłukać warto naprawdę dokładnie, odchylając dobrze włosy od pleców, bo maska lubi oblepić włosy, jak i skórę. Zapach specyficzny, wyczuwalny, lekko... no właśnie - tłusty. Nie zaliczyłabym go do zalet. Ale za to działanie jest zadowalające. ratuje włosy przed przesuszem, nawilża końcówki, tworzy warstwę ochronną - z drugiej strony, łatwo z nią przesadzić i mieć włosy ciężkie i oklapłe. Na moich cieńkich włosach stosowana raz na tydzień sprawdza się idealnie - pogrubia, nabłyszcza i co bardzo ważne, pięknie wygładza i daje poślizg przy czesaniu. Wielkie opakowanie za grosze (promocja w Hebe), nie żałuję jej sobie na moje długie włosy.

Maska Kallos zawsze spoko.

Miałam już kilka masek Kallos i co pewien czas testuję kolejną. Oczywiście jak każdy Kallos maska kusi pięknym owocowym zapachem który przenosi się na włosy. Skład Kallosa do najnaturalniejszych nie należy ale od czasu do czasu stosuję i włosy ją lubią. Duży plus za cenę i pojemność. Litr maski to wydatek ok 10 zł !!

Jestem posiadaczką włosów cienkich, rozjaśnianych i przesuszonych na końcach. Moje włosy po zmyciu maski dobrze się rozczesują, są śliskie i sypkie, po wysuszeniu dobrze się układają wyglądają zdrowo i są świetliste. Niestety przy zbyt częstym stosowaniu włosy "przyzwyczajają się" i nie ma już takiego efektu (zapewne przez obecność silikonów które oblepiają włosy).

Dobra jak na Kallos przystało

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze się rozprowadza
+ dobrze nawilża
+ wygładza
+ dobrze rozplątuje

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie
+ bardzo niska cena
- niewygodne opakowanie
- słaba dostępność

Lubie

W składzie dwa oleje- z orzechow makadamii i ogórecznika lekarskiego, sylikony, kwas cytrynowy. Plusem jest olej z ogorecznika. Maska okej ale bez szalu.