Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Kallos, KJMN, Omega, Maska do włosów z kwasami tłuszczowymi

Kallos, KJMN, Omega, Maska do włosów z kwasami tłuszczowymi

Pojemność 1 000 ml

Kallos maska regeneracyjna Omega z kwasami tłuszczowymi Omega-6 dla suchych, zniszczonych włosów bez połysku. Kwasy tłuszczowe omega-6 są istotne dla zdrowia ludzkiego, ale organizm sam nie potrafi ich wytwarzać. Skóra może absorbować, a następnie użyć kwasów tłuszczowych omega-6, dlatego są stosowane zewnętrznie na skórę. Pomagają stworzyć i wzmocnić barierę ochronną skóry głowy.
Maska Kallos Omega zapobiega rogowaceniu oraz chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Optymalizuje aktywność fizjologiczną skóry owłosionej.
Sposób użycia: stosuj po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut spłucz.

Najlepszy Kallos.

Do tego produktu miałam dwa podejścia. I bynajmniej nie dlatego, że za pierwszym razem coś poszło nie tak i chciałam dać mu drugą szansę. Wręcz przeciwnie - po zakupie małego opakowania "na próbę" (zawsze tak robię w przypadku Kallosów), już po kilku użyciach wiedziałam, że kupię też duży słój. A pomimo tego, że małych Kallosów wypróbowałam całe mnóstwo, Omega była dopiero drugim (po Banana), w przypadku którego efekty stosowania zachęciły mnie do zakupu dużej wersji. I choć teraz, po kilku miesiącach regularnego używania, moje włosy przyzwyczaiły się już do tej odżywki i nie ma efektu WOW, w przyszłości (kiedy dam im trochę od niej odpocząć) chętnie do niej wrócę :). Za co tak polubiłam maskę Kallos Omega?

+ na moich wymagających włosach dała efekt WOW (czyli błyszczącej, gładkiej tafli) już po pierwszym użyciu;
+ znakomicie dociąża, ale nie obciąża;
+ nie puszy włosów, wręcz zmniejsza puszenie, a mam z tym duży problem;
+ słodki, jakby budyniowy zapach, trochę przypominający zapach Kallosa Latte, ale tamten (w porównaniu z Omegą i nie tylko) wydawał mi się nieco przesłodzony;
+ cena;
+ wydajność;
+ dostępność: Hebe, Naura;
+ stosunek jakości do ceny zdecydowanie na plus

Na minus:
- trudna dostępność wersji w małym opakowaniu - w końcu udało mi się upolować mały słoiczek w Naturze (w Hebe niektóre Kallosy występują tylko w dużych opakowaniach)

Mój zdecydowany faworyt wśród Kallosów,

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1599726].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych Kallosów!

Testowałam: Keratin, Aloe, Banana, Algae
Świetna maska za niewielkie pieniądze, a zważając na wydajność, doskonale sprawdzała się jako "O" w pielęgnacji loków, do rozplątywania kołtunów czy po prostu jako maska.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1580566].usefull || 0 }}% pomocna.

Obciąża włosy

Przeważnie pozytywnie oceniam maski Kallosa i bardzo je lubię, ale ta jakoś nie należy do moich ulubionych. Przede wszystkim chodzi o zapach. Naprawdę nieładnie pachnie, autentycznie jakbym wąchała jakiś tłuszcz.
Maska faktycznie pomaga mocno przesuszonym włosom, ale niestety mocno je obciąża i robi z nich tzw. strąki, szybko się przetłuszczają.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563526].usefull || 0 }}% pomocna.
Well 01

Wspaniała

OGÓLNIE O KALLOSACH
Kupuję już tylko maski Kallos, od czasu do czasu nachodzi mnie co prawda ochota na eksperymenty, jednak zawsze potem dochodzę do wniosku, że inne maski nie robią na moich włosach więcej, więc po co przepłacać?

To moja trzecia maska tej firmy. Wcześniej używałam Cherry (równie świetna, mają bardzo podobne działanie) i Multivitamin (była w porządku, ale mniej dociążała i pielęgnowała moje włosy na dłuższą metę).
Omega spodobała mi się ogromnie, jest chyba lepsza od tych dwóch wymienionych wyżej. Sprawdzi się na pewno na włosach zniszczonych, suchych i jasnych, podmęczonych suszeniem i stylizacją. Dla osób cienkowłosych będzie natomiast zbyt dużym obciążeniem i może przetłuszczać im włosy.

Moje włosy są długie, w naturalnym, ciemnym blondzie, bardzo skłonne do falowania się i robienia szopy po nieumiejętnej pielęgnacji. Kilka lat temu je farbowałam i od tej pory nauczyłam się dbać o włosy naprawdę dobrze. Kluczem wcale nie jest tutaj cena produktów.

KALLOS OMEGA

ZAPACH - bardzo delikatny, czasem nawet niewyczuwalny. Lekko migdałowy, kremowy (jak krem śmietankowy w torcie). Słodki. Jeszcze mnie nie zmęczył, a przy innych maskach o dużej pojemności bardzo szybko miałam dość i potrzebowałam odmiany.

KONSYSTENCJA - gęsta, również przypomina krem do tortu lub bardzo gęstą śmietanę.

KOLOR - biały, lekko przeźroczysty. Nie wpływa na kolor moich włosów, a zdarza się, że niektóre szampony czy odżywki wydobywają z moich włosów rudość albo ciemniejszy brąz.

OPAKOWANIE- eleganckie, wygodne, pojemne, funkcjonalne.

CENA - zapłaciłam ok. 9 zł w sklepie internetowym. Dotarła cała i zdrowa, nic nie pękło ani się nie rozlało. Teraz sklepy internetowe pakują produkty staranniej, niż kiedyś. Śmiało można zamawiać.

STOSOWANIE - nakładam ją na włosy lekko osuszone ręcznikiem, jak zaleca producent. I trzymam 10-15 min. Działa wyśmienicie. Od pierwszej chwili włosy są wygładzone i robią się śliskie. Ale z czasem efekt się utrwala i po 15 min jest większy i trwalszy, niż na początku.

DZIAŁANIE - moje włosy są po niej gładsze, przestają się puszyć, ładnie się układają. Nie są przesuszone na końcach, mimo że sięgają mi prawie do pasa. Nie przetłuszczają się nadmiernie u nasady. Po prostu wyglądają i czują się zdrowo.

WADY - jedyne, czego bym chciała, to żeby Kallos wyprodukował kiedyś maskę prostującą włosy, albo przynajmniej z efektem prostowania. A poza tym nie mam żadnych uwag ani zastrzeżeń. Kallos Omega jest naprawdę świetna. Polecam!!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520886].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy Kallos

Ze wszystkich masek firmy Kallos, z którymi miałam do czynienia, ta zdecydowanie najbardziej polubiła się z moimi włosami.
Z początku odstraszył mnie zapach, zupełnie nie moje klimaty (jakby migdałowy, czuć orzechy makadamia), natomiast działanie maski jest świetne. Włosy są błyszczące i miękkie, czego dotychczas nie potrafiła zrobić z nimi żadna odżywka/maska. Z łatwością się rozczesują, mam też wrażenie, że delikatnie podkreślają bardzo lekki skręt moich włosów.
Jak każdy Kallos jest bardzo wydajny i niedrogi.
Hit :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518126].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna maska

Ratowałam się Kallosami po rozjaśnianiu i regularnym farbowaniu włosów. Jak do tej pory się nie zawiodłam. Włosy są nawilżone, miękkie, delikatne i błyszczące. Maska nie obciąża włosów, nie sprawia że szybciej się przetłuszczają. Jest bardzo wydajna, nadaje się do mieszania z innymi maskami bądź odżywkami do włosów. Bardzo fajna konsystencja i zapach. Mimo niepozornego składu działa cuda. Nie powoduje łupieżu i podrażnień. Cena jest również świetna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514871].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony kallos

Wydajny, skuteczny i wszechstronny. Omega to mój ulubiony kallos do którego zawsze wracam. Często towarzyszy mi w mieszankach masek, czasem zastępuje nim odżywkę przed szamponem, czasem po. Solo też się sprawdza całkiem całkiem. Dobry do mieszania z olejami. Cudeńko za parę groszy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425291].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z najlepszych Kallosowych masek

Maska super dociążała moje włosy. W dotyku były bardzo miękkie i mięsiste. Wizualnie także lepiej się prezentowały. Dobrze się również sprawdziła ta wersja Kallosa, gdy dodałam do niej inne oleje. Czułam, że była wtedy na prawdę bardzo wartościowa. Wykorzystanie 1000 ml tej maski było dla mnie przyjemności i gdy tylko skończą mi się moje zapasy, to wrócę do niej ;) Polecam osobą po rozjaśnianiu, osobą którym włosy się puszą oraz gdy włosy potrzebują odżywienia. ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424481].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy Kallos, jak do tej pory...

Używałam już chyba wszystkich możliwych Kallosów - ten bije resztę na głowę. Doskonały solo, jak i w połączeniu z olejami. Świetny też do OMO lub mycia odżywką.
Niezastąpiony - mam go nieustannie. Nie może mi go na półce zabraknąć. :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407876].usefull || 0 }}% pomocna.

Mile widziana

Maska bardzo mile widziana u mnie w łazience. Fajnie odżywia włosy i nadaje im gładkości i nawilżenia. Wyglądają na zdrowe, błyszczą się i są sypkie i trudne do skołtunienia. Dla mnie extra. Polecam. A cena po prostu świetna. Bardzo podoba mi się jej zapach jest taki po prostu przyjemny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398631].usefull || 0 }}% pomocna.