Kallos, KJMN, Blueberry, Jagodowa maska do włosów

Kallos, KJMN, Blueberry, Jagodowa maska do włosów

Pojemność 1 000 ml

Kallos maska jagodowa KJMN z aktywnym składnikiem - ekstrakt z owoców czarnej jagody, który przenika do włosa nawilżając, odżywiając i odbudowując zniszczone, martwe włosy. Maska ze względu na wysokie stężenie substancji czynnych i witamin natychmiast odżywia i pielęgnuje suche i zniszczone farbowaniem włosy.
Olej z awokado głęboko odżywia włosy i skórę głowy. Włosy są zdrowe, elastyczne i lśniące.
Sposób użycia: stosuj po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut spłucz.

przyzwoita

Bardzo dobrze sprawdza się w swojej roli. Włosy się nie przetłuszczają(mam z tym problem), ale są odżywione. Zdecydowanie najlepsze efekty zauważalne są tuż po zastosowaniu. Cena wcale nie jest wygórowana, a efekty niezmiernie atrakcyjne. Pachnie naprawdę przyjemnie (chociaż mimo wszystko bananowa bije ją zapachem na głowę), ale nie nachalnie, do tego jest odpowiedni dla wrażliwej skóry, szczególnie korzystny dla tej suchej. Z dostępnością również nie ma problemów, można wyhaczyć ją na promocji w Hebe za grosze (ja zawsze zaopatruję się w kilka słoiczków, które starczają na bardzo długo). Polecam wypróbować i się przekonać!

Strzal w 10!

Bardzo dobra maska za nieduże pieniądze zważywszy na pojemność i wydajność. Jak dla mnie ma ładny i przyjemny zapach choć niektórym jak czytałam nie przypasował - kwestia gustu.
Nałożyłam ją wieczorem po umyciu włosów i spłukałam po jakichs 5/6 minutkach. Nie suszę włosów wiec efekty oceniłam dopiero rano następnego dnia... A były one bardzo zadowalające. Mianowicie byly gladkie w dzwykl, mniej spuszone jakby wygladzone i sprężyste. Do tego miałam wrazenie że blyszczaly duzo bardziej niz zwykle. Moje włosy są koloru blond i czesto wydają mi sie zbyt matowe a tu po masce niespodzianka!
Kolejny plus to ze szybko sie ukladaly i chyba mniej przetluszczaly z tego co zauwazylam.

Za tą cene kallos podbił moje serce. Na pewno po jagodzie spróbuje inne cudenka.

Cudo w niskiej cenie

Jest to bardzo fajna maska. Włosy są po niej błyszczące i miękkie. Można emulgować nią olej. Ma przyjemny zapach. Nie ma po niej jakiegoś efektu wow,ale jeśli dodamy trochę oleju lub np. humektantów wychodzi bardzo fajna maska.

Bardzo fajna maska

Bardzo ją lubię. Włosy po jej użyciu są nawilżone, wygładzone, miękkie i lepiej się rozczesują. Efekt na włosach nie jest jednorazowy, a przy dłuższym stosowaniu widać, że włosy są w lepszej kondycji. Zapach nie jest jakoś bardzo intensywny i gdybym nie wiedziała, że jest to zapach blueberry to nawet bym się nie zorientowała, ale mimo wszystko przyjemny.

Maskę kupiłam po przeczytaniu pozytywnych recenzji I nie zawiodłam się. Mam włosy farbowane, rozjaśniane. Niestety trochę suche. Długo szukałam czegoś dla moich włosów. Wydaje mi się, że właśnie znalazłam. Włosy są miękkie, wygladzone. Świetnie się rozczesują. Bardzo ładnie błyszczą. Zapach intensywny, kwestia gustu. Mnie nie przeszkadza a wręcz na włosach i się podoba, w opakowaniu średnio . Polecam dla farbowanych blondynek.

Fajna, ale ten zapach...

Gęsta, wydajna, nawilża, zmiękcza - technicznie jest fajna, nawet pomimo chemicznego składu. Niemniej jednak ten zapach... Strasznie mnie męczy. Na pewno nie jest to zapach jagód, tylko coś chemicznego, bliżej nieokreślonego. Ważne jest dla mnie żeby kosmetyki dobrze pachniały, szczególnie maski do włosów, bo często ich zapach się utrzymuje dość długo i towarzyszy mi niemal cały dzień. Nie kupię ponownie.

gdzie te jagody?

Maski kallosa kupuję głównie dla zapachu. Wiadomo, że nie są jakąś cudowną pielęgnacją, skład bardzo chemiczny.
Lubię zapach jagód, więc sięgnęłam po tę maskę. Ale gdzie te jagody? Nic nie czuć, zapach jest prawie niewyczuwalny, takim zwykłym szamponem. Także lipa, zużywam go jako pianki do golenia, w takim zastosowaniu ujdzie.

Zawsze do niej wracam :)

Była to pierwsza maska którą zaczęłam używać gdy czytałam wszystkie blogi o włosomaniactwie. Zawsze sprawia, że moje włosy są nawilżone, miękkie i sypkie. Kocham jej zapach i wydajność :) Nie raz nie dwa uratowała moje włosy z kryzysu. Mimo, że mam już kilka sprawdzonych perełek, to zawsze polecam ją moim znajomym i rodzinie.

Taki sam, ale ma coś takiego w sobie..

Zapach delikatny, przyjemny. Opakowane - spore, wystarcza na bardzo długo, chodź im bliżej końca mam wrażenie że w opakowaniu jest coraz to więcej wody, która się zbiera w trakcie kąpieli, gdy opakowanie jest otwarte (na czas używania). Cena bardzo niska.

Włosy po niej są naprawdę super miękkie, odżywione, nie sprawiają problemów w trakcie układania, sypkie, nie sklejają się, łatwe w rozczesywaniu - praktycznie włosy gdy przejadę ręką same się czeszą. :) Wystarczy że przetrzymam na głowie kilka minut i od razu spłuczę, co zwykle tak robię bo czasem nie mam czasu na trzymanie jej na głowie 10-15 minut i efekt zadowalający.

Mimo że ten produkt, nie odstaje w działaniu od swojej serii - banana, wiśni czy innych, ma coś takiego w sobie że jednak bardziej byłam zadowolona z innych mimo że temu nie mam nic do zarzucenia. Takie dziwne uczucie.

Szaleństwa nie było

Nastawiona licznymi pozytywnymi recenzjami kupiłam ją w wersji 275 ml. Uznałam, że jeśli mi będzie pasować wtedy kupię 1000 ml. Lubię ładnie pachnące odżywki/ maski do włosów. Myślałam, że maska będzie miała zapach jagód, a tu takie zaskoczenie, zapach nijaki, tak wiem, maska powinna działać,a nie pachnieć. Konsystencja maski jak najbardziej na plus, nie ścieka z włosów, można spokojnie przez te parę minut np. umyć zęby! Zgodnie z zaleceniem producenta, po 5 minutach spłukałam maskę. Efekt-taki sobie. Niby moje włosy dały się w miarę łatwo rozczesać, wygładzenie nie takie jak oczekiwałam. Przetestowałam wiele odżywek, masek i mając porównanie z innymi ta jest dla mnie przeciętna. Być może z dodatkiem olejku bądź miodu czy mąki ziemniaczanej spisze się lepiej.

<3 Emolienty <3

Zdiagnozowawszy u swoich włosów przeproteinowanie, rzuciłam się googlować środki ratunkowe. Wyszło, że emolienty i wyszło, że jagodowy Kallos. Początkowo byłam nastawiona sceptycznie - kiedyś miałam jaśminową odżywkę tej firmy i była delikatnie mówiąc przeciętna. Ale 10 zł za taką objętość to nie majątek, a włosy na gwałt potrzebowały ratunku. Zamówiłam, pokornie wczesuję w końcówki, zostawiam na parę minut i naprawdę jest poprawa! Bez chwili wahania polecam wszystkim borykającym się z problemem przeproteinowanych włosów.

Nie takie jagody złe, jak je malują...

Zapewne lepsza wersja maski bananowej. Mam wrażenie, że lepiej nawilża włosy (jak za tę cenę..), dobrze się rozprowadza na włosach. Jest dość gęsta, ale jeśli naniesiemy ją na zbyt mocno zwilżone włosy, to może spłynąć (dotyczy pewnie większości masek). Stosuję maskę w małym opakowaniu do tej pory, jest bardzo wydajna.