Kallos, KJMN, Blueberry, Jagodowa maska do włosów

Kallos, KJMN, Blueberry, Jagodowa maska do włosów

Pojemność 1 000 ml

Kallos maska jagodowa KJMN z aktywnym składnikiem - ekstrakt z owoców czarnej jagody, który przenika do włosa nawilżając, odżywiając i odbudowując zniszczone, martwe włosy. Maska ze względu na wysokie stężenie substancji czynnych i witamin natychmiast odżywia i pielęgnuje suche i zniszczone farbowaniem włosy.
Olej z awokado głęboko odżywia włosy i skórę głowy. Włosy są zdrowe, elastyczne i lśniące.
Sposób użycia: stosuj po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut spłucz.

Może byc

Moja ulubiona odżywka z kallos jest maska banana. Jednak ta seria również mi pasuje. Odżywka nadaje się żeby dodawać do niej olejek. Nałożona na włosy bez żadnego dodatków ułatwia rozczesywanie moich włosów. Innych efektów nie zauważyłam. Niestety moje włosy nadal się bardzo puszka

Dobra

Nie wyróżnia się zbytnio pod względem działania od innych dobrych masek. Nakładam ją tylko wtedy, gdy umyłam włosy szamponem wypchanym silikonami, bo gdy używam jej w połączeniu z delikatnymi i ziołowymi, mam siano na głowie, ponieważ słabo dociąża. Na plus jest na pewno duża pojemność opakowania. Mojej używam już od kwietnia i jest bardzo wydajna, bo mam jeszcze połowę kosmetyku. Po nazwie spodziewałam się jagodowego zapachu, albo czegoś słodkiego... a dostałam taki plastikowy zapach.

Cudeńko

Wszystko co dobre w tej odżywce, zostało już opisane przez wizażanki :) dołączam się do nich, bo przy codziennym myciu, suszeniu i prostowaniu włosów zależy mi na tym, aby łatwo się rozczesywały, były łatwe do ogarnięcia, nie elektryzowały się i naturalnie błyszczały. Taki właśnie rezultat otrzymałam i jestem z niego mega zadowolona. Mam też wrażenie, że łatwiej mi się teraz włosy prostuje, ale to może tylko złudzenie. Mega pozytywem jest dla mnie duże opakowanie w bardzo dobrej cenie.

Bardzo, bardzo dobra.

Na maskę od Kallosa zdecydowałam się za radą jakiejś blogerki (chodziło o farbowanie włosów gencjaną do czego potrzebna jest duuuuża ilość odżywki/ maski), bo dużo i tanio.

Po zabiegu zostałam z ponad połową produktu i postanowiłam go przetestować.

To była świetna decyzja, bo bardzo polubiłam ten produkt. Ogólnie maska ma odżywiać włosy suche, zniszczone i poddane obróbce chemicznej. Produkt nie ma jakiegoś złego składu choć idealny też on nie jest- znajdziecie w nim min. Ekstrakty z czarnej jagody i olej avokado.
Skład składem- stanu moich włosów nie pogorszył, a wręcz przeciwnie- polepszył. Jakiś spektakularny efekt to nie jest ale zawsze :)

Moje włosy nie są w bardzo złym stanie - są suche i cienkie, ze zniszczonymi pasmami i końcówkami.

Działanie:
Ułatwia rozczesywanie włosów, które po zastosowaniu stają się bardziej miękkie i gładkie.

Jagodowy- ale niestety nie jest to zapach naturalny, jest chemiczny ale delikatny (mi nie przeszkadza). Nie wyczuwalny po spłukaniu maski, a tym bardziej po wysuszwniu włosów.

Konsystencja:
Gęsta- lepiej rozprowadza się (wbrew pozorom) na osuszone ręcznikiem włosy (tak jak radzi producent) .

Typowe dla Kallosa są dwa opakowania (taka baryłka i duży 'słój'). Są plastikowe, zakręcane, nie sprawiają problemów.

Pojemność i cena:
Dwie pojemności 1000ml i 275ml.
Za 1l zapłacimy ok. 10 zł (opłaca się bardziej), za 275ml zapłacimy 5,50 zł.

Dostępność:
Produkt bardzo łatwo dostępny.

Spokojnie starcza na kilka miesięcy
(Zależy od długości włosów ale myślę że 3 miechy to takie minimum)

Podsumowanie:
Bardzo dobry produkt. Myślę, że sprawdzi się u osób, które nie mają mega zniszczonych włosów.
Dziewczyny ja z braku czasu używałam zazwyczaj tej maski jak zwykłej odżywki, a producent zaleca stosowanie na umyte, osuszone ręcznikiem włosy i zmyć po 5 min.- mimo to maska dawała radę.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo mam zamiar przetestować wszystkie maski Kallosa (już testuje kolejną) i wersja Blueberry -wydaje mi się, że nie jest to najlepsza maska tej marki ale naprawdę jest dobra :)
Serdecznie polecam Wam ten produkt.

Niskoporowate włosy ją kochają

Być może recenzję rozpocznę nietypowo, za to na pewno otworzę ją elementem, który zasługuje na największe uznanie: analizą składu. W składzie maski bowiem bardzo wysoko usytuowany jest olej z awokado, co świadczy o dużej objętości procentowej tego składnika w masce i odpowiada za jej rewelacyjne działanie. Dalej: ekstrakt z borówki czarnej i chlorowodorek witaminy B6 - antyoksydanty, które przyczyniają się do wygładzenia włosów. Żadnego alcohol denat, żadnych drażniących substancji. I to wszystko za niespełna 10zł za litr.

Maska jest znacznie gęstsza, bardziej zwarta od Al Latte, co ułatwia jej aplikację i rozprowadzenie po nawilżonych kosmykach. Włosy, choć już martwe, wręcz ją piją, chłoną, a kiedy potrzymam maskę dłużej, zasadniczo nie mam już czego spłukiwać (chociaż profilaktycznie to robię i wszystkim zalecam, żeby zanadto nie dociążyć włosa).

Dotychczas niewysuszenie włosów wiązało się u mnie z gwarantowanym nieestetycznym pofalowaniem i zupełną samowolką. Po nałożeniu i spłukaniu maski Blueberry, a następnie pozostawieniu włosów do naturalnego wyschnięcia, są gładkie, nawilżone, a niesforne kosmyki - ujarzmione. To taka próba badawcza, którą stosuję, gdy chcę porównać działanie masek do włosów i nie zaburzyć go wpływem innych czynników - np. suszarki z funkcją jonizacji. Blueberry zdała ten test na 5+.

Tak jak zawsze na mojej półce stał zapas Al Latte, tak teraz, po wykorzystaniu, ustąpi on miejsca zapasowi Blueberry. Absolutnie najlepsza ze wszystkich masek, jakie stosowałam - czy to Kallosa, czy innych firm.

OK

Muszę zaznaczyć że jestem posiadaczką chyba najbardziej wybrednych włosów świata. Nie dość, że jest ich niewiele to na dodatek są cienkie i suche (dosłownie jak siano). Generalnie produkty, które u innych dziewczyn działają spektakularnie u mnie dają jakieś minimalne efekty bądź nawet żadne.
Z tą maską jest na prawdę zabawna historia. Za każdym razem jak ją stosowałam nie zauważałam jakiś szczególnych rezultatów na moich włosach. Łatwiej się rozczesywały ot tyle. Natomiast ostatnio po basenie pożyczyłam ją swojej siostrzenicy i to co zobaczyłam mnie zamurowało- jej włosy były tak miękkie i lśniące jak w jakiejś reklamie.
Żałuje że moje włosy są takie wybredne :(

Fajna!

Maska spełnia swoje zadania. Włosy są niezwykle miękkie, lśniące i lejące. Od razu wygładza włosy, niweluje ich matowość. Nie trzeba długo czekać aż zacznie działać. Ładnie "wchodzi" we włosy, nie sprawia też problemów przy spłukiwaniu. Jedyny zarzut jaki bym do niej miała to.. zapach. Za nic nie przypomina mi on jagód. Jest dość chemiczny, sztuczny, ale nie tragiczny.

Jagódki we włosach.

To jeden z tych Kalosów którego moje włosy bardzo lubią.
Duże litrowe , ekonomiczne i praktyczne opakowanie pozwala
na wygrzebanie resztek odżywki, więc nic się nie zmarnuje
Maska jest bardzo wydajne więc używam ją naprawdę długo ,
starcza na parę miesięcy.

Konsystencja rzadkawa ,taka przelewająca się przez palce ,ale dobrze
nakłada się na włosy i z nich nie spływa.
Co do zapachu to jagódki ale bardzo chemiczne.

Moje włosy są teraz dociążone, nie przetłuszczają się bardziej niż wcześniej
czyli maska ich nie przeciąża. Już po pierwszym zastosowaniu włosy są
delikatne i miękkie, . Łatwo się rozczesują nie plątają się i nie
elektryzują. Włosy są wygładzone , błyszczące i przyjemne w dotyku.

Opis Produktu:

Jedna z moich ulubionych maseczek marki Kallos :) Super nadaje się przed myciem włosów do aplikacji na suche włosy oraz jako maska na umyte już włosy :) Maska ma ładny zapach i jest naprawdę bardzo wydajna :) Po masce włosy bardzo ładnie wyglądają ale nie jest to efekt dogłębnego odżywienia a silikonów które dają efekt pięknych włosów :)

HIT

Maska jest zdecydowanie moim numerem 1! Bardzo wydajna, wystarczy tylko troche produktu by całe włosy były nim pokryte (a mam je bardzo długie ;) ) Dużym plusem jest cena, która jest adekwatna do ilości jak i do jakości. Widzę ze moje wlosy nabrały kondycji i zregenerowały sie juz po pierwszym miesiącu korzystania. Używam tej maski juz bardzo długo i chyba juz nigdy sie z nią nie rozstanę.

Dobra maska

Maska ślicznie pachnie, ma białą delikatną konsystencję, co wręcz mnie uzależniało, by ją stosować. Bardzo wydajny produkt. Włosy są gładkie i nie elektryzujące się.

Dobra

Pojemność jest ogromna. Po kilku miesiącach maska mi się znudziła a wciąż miałam jej ponad połowę. Jeśli chodzi o nawilżenie, znam lepsze maski, ale ta patrząc pod względem ceny jest bardzo dobra. Kupię inne wersje.