Marion, Płyn do stylizacji włosów (stara wersja)

Marion, Płyn do stylizacji włosów (stara wersja)

Zwiększona objętość, włosy uniesione od nasady, świetlisty połysk.
Płyn pozwala dowolnie modelować i kształtować fryzurę, nie obciążając i nie sklejając włosów. Dodatkowo unosi włosy od nasady zwiększając ich objętość na długo.
Profesjonalnie opracowana receptura Płynu do stylizacji włosów HAIR line to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu włosy są łatwiejsze do modelowania. Specjalnie dobrane składniki aktywne unoszą włosy od nasady. Dodatkowo płyn wzbogacony został substancjami ochronnymi nabłyszczającymi włosy (ceramidy i kolagen).

/w/

Mieszane uczucia.

Ten płyn wzbudził we mnie odczucia dość mieszane.

Z jednej strony jest całkiem ok. Bardzo ładnie pachnie. Nie obciąża włosów. Pozostawia je mięciutkie, puszyste, przyjemne w dotyku.
Ma wygodne opakowanie z dobrze działającym atomizerem.
Ponoć zawiera kolagen i ceramidy i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

A z drugiej strony, to płyn do stylizacji włosów, a ja nie zauważyłam aby cokolwiek stylizował. Ma niby zwiększać objętość i unosić włosy od nasady oraz nadawać połysk. No nie zauważyłam. Może minimalnie, ale raczej mało zauważalnie.

Podsumowując, psikadełko dość fajne, lekkie i przyjemne. Ale jak ktoś oczekuje dobrej stylizacji to się zawiedzie ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 (dawno temu jedno i ostatnio drugie)

nawet fajny.

Jak dla mnie jest dość delikatny. nie utrwala mocno, więc używam go po każdym myciu. zaletą jest że szybko sie go można pozbyć przeczesując kilka razy włosy, jednak też nie utrwala tak fryzury jak lakier.
wracam jednak do niej bo nie swędzi mnie po tym kosmetyku skóra głowy.
Opakowanie poręczne, ładne, spryskiwacz u mnie działał bez zarzutu. Moim zdaniem warto, choć lakier też miejmy pod ręką.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: drugie