Kamill, Pielęgnujący żel pod prysznic CLASSIC do skóry suchej i wrażliwej

Kamill, Pielęgnujący żel pod prysznic CLASSIC do skóry suchej i wrażliwej

Formuła Skin Balance-Essence ze skoncentrowaną siłą rumianku działa łagodząco, przynosząc skórze ulgę oraz pielęgnując ją.

Pielęgnujący żel pod prysznic do skóry suchej i wrażliwej skutecznie chroni skórę przed wysuszeniem w czasie kąpieli i pozostawia na długo doskonałe samopoczucie. Sprawia, że skóra staje się delikatna i elastyczna. Żel pozbawiony jest jakichkolwiek barwników, posiada neutralny dla skóry odczyn pH oraz został przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Cena: ok. 11 zł / 250 ml

Przyzwoity żel, nie podrażnia!

Żel jest delikatny, świetny dla wrażliwej skóry.
Nie powoduje ściągnięcia skóry po kąpieli, szczypania, podrażenia, nie uczula, świetnie sprawdzi sie też podczas golenia nóg w czasie kąpieli.
Bardzo przyjemny zapach, delikatny, subtelny, konsystencja w sam raz nie za gesta i nie bardzo wodnista, lejąca.
Dobrze się pieni.
Wydajność przyzwoita, starczył mi na miesiąc z hakiem przy codziennym stosowaniu.
Cena przystępna i dostępność również bez problemów.
Opakowanie poręczne, wykonane z grubszego tworzywa, nie wgniata się i dziwnie się nie deformuje podczas uzytkowania. Szkoda tylko, że nie ma płaskiej góry, co uniemożliwia postawienie żelu do góry nogami, kiedy sie kończy (a ułatwiłoby to znacznie wydobycie).
Używałam obie wersje ze zdjęcia i chyba ciut bardziej wolę białą:c) bardziej odpowiadał mi jej zapach.
Godny polecenia.

Ideał

Super żel! Moja pierwsza i nie ostatnia przygoda z firmą Kamill :). Zdecydowanie konkuruje z żelami ziaji.
-przyjemny, ziołowy zapach
-lekko nawilża skórę
-lekko sie pieni
-wydajny
-lekko gęsta konsystencja

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Dwa

przyjemny.

Z reguły nie nabieram się na to, że żel pod prysznic ma w jakikolwiek sposób nawilżyć naszą skórę, jednak skusiłam się i kupiłam kolejny specyfik pod prysznic. A tu niespodzianka! :)
Nie dość, że zapach produktu na początku drażnił mnie nieco, to pod prysznicem jest baardzo przyjemny. Żel ma odpowiednią gęstość, przez co jest wydajny i super się pieni. I tu największe zaskoczenie: tak jak obiecuje nam producent żel nie podrażnia skóry, nawilża ją i pozostawia miękką w dotyku. Można się spokojnie obejść bez balsamu bez uczucia ściągniętej skóry.
POLECAM!

Używam tego produktu od: 2mies

Manicure z chmurkami

... delikatniutki :) ...

Kupiłam go kiedyś mamie, żeby się nie przymierzała do moich żeli, hehe ;p Wydałam zaledwie 4,99 :P

No i po użyciu stwierdzam, że jest naprawdę przyjemny :) W opakowaniu pachnie trochę jak podgniete jabłka spadające z drzewa (biały) ale nie ma ten zapach wiele wspólnego z tym, który otrzymujemy aplikując na skórę.

Świetnie się pieni, nie wysusza, ładnie, delikatnie pachnie :)
Zasłużone 4*

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

OK

Bardzo dobry zel. Mam wersje zielona kupiona na promocji razem z balsamem do ciala i jestem z niego zadowolona.
Nie wysusza skory - wrecz ja nawilza i mozna sie obejsc bez balsamu do ciala. Zapach przepiekny, jednak po jakims czasie zaczal mnie troche draznic. Na szczescie na skorze jest prawie niewyczuwalny.
POLECAM!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

rewelacyjny żelik

Kupiłam ten zielony i powalił mnie na kolana, pięknie pachnie, ma super konsystencję, dobrze się pieni, moge też stwierdzić, ze rzeczywiście dba o ciałko, gdyż podczas jego stosowania stan mojej skóry znacznie się poprawił, nawilżał ją rzeczywiście, a balsam stosowałam, można by rzec, dodatkowo ;) Świetny :D

rumiankowy:)

Kupiłam wersję rumainkową bo zachwycił mnie jego zapach, ale po samym żelu nie spodziewałam się zbyt wiele... a tu niespodzianka!! Nie tylko pięknie pachnie, to jeszcze świętnie nawilża, i daje uczucie odpręzenia. Jestem pod dużym wrażeniem:) :) ;)

dyskretny

Wersja do skóry wrażliwej ma postać półprzeźroczystego żelu, o delikatnym, niewyczuwalnym po kapieli zapachu. Żel więc idealnie nadaje się do porannego mycia, nie kolidując z perfumami. Nie podraznia, nie daje efektu ściągniętej skóry. Bardzo dobrze się pieni. Ma ładne i bardzo poręczne opakowanie. Jest tani. Taki żel na co dzień. Tyle że z powodu swojej zwykłości najzwyczajniej w świecie szybko się znudzi.

bardzo ładnie pachnie

Ja mam wersję dla skóry skóry normalnej i mieszanej o zapachu kwiatów miodnych - jasnozielona buteleczka.
Gęsta konsystencja, bardzo ładny oryginalny zapach, taki słodko-gorzki:) Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że w promocji kosztuje ok9 zł i czasem dodają drugi albo mały krem do rąk z tej samej firmy.

ilość zużytych opakowań: 2 lub 3 (nie pamiętam dokładnie)

Spoko

Bardzo fajny żelik. Ma bardzo delikatyny, prawie nie wyczuwalny zapach. Ładny, "naturalny" przeźroczysto-biały kolorek. Świetnie się pieni, nie podrażnia. Nie wysusza. Godny polecenia.

delikatny

Jest bardzo przyjemny w użyciu, ma delikatny zapach, dobrze się pieni i spłukuje, odświeża skórę i nie podrażnia jej, nawet jeśli jest wrażliwa lub wysuszona.
Ja mam suchą skórę i wydaje mi się, że nawet trochę nawilża a przynajmniej nie daje takiego nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia czy wręcz swędzenia po umyciu.