Wellness & Beauty, Zucker - Ol Peeling mit pfelgendem Mangokernöl & Kokos (Peeling solny do ciała `Olejek z mango i kokos`)

Poczuj się ożywiona olejkiem z mango i kokosa. Niewielkie drobinki peelingujące z naturalnej soli morskiej usuwają łagodnie i gruntownie martwy naskórek i pobudzają mikrocyrkulację skóry. Skóra staje się miękka i jedwabista w dotyku.

peeling solny
w słoiku
Struktura
drobnoziarniste
>250ml

Super

Peeling kupiłam w Rossmannie, właśnie szukałam peelingu, który zawiera dużo drobnych ziarenek cukru. I ten jest idealny. On ma przepiękny słodki zapach mango. Ziarenka cukru są w delikatnym olejku, który super nawilża skórę, ona staje się bardzo miękka i gładka. Działanie pielęgnacyjne nie jest łagodne, jest dość mocne.
Opakowanie jest fajne, szklany przezroczysty słoik, więc już w sklepie można zobaczyć jaki jest produkt. Uważam, że w takim opakowaniu produkt od razu wygląda drogo i dostojnie.
Polecam!

Polecam!

Krótko i na temat. Zdecydowanie nawilża. Skóra po jego użyciu jest ewidentnie nawilżona i gładka o przepięknym zapachu. Jako peeling jest jednym z tych mocniejszych. "Zdziera" konkretnie, zwłaszcza jeśli użyje się go na lekko namoczoną skórę. Świetny, jeśli chodzi o stopy. Odpada dla wrażliwców. Wydajny. Średnio podoba mi się opakowanie. Bardzo ciężko się je otwiera, myślę że odkręcany słoiczek byłby o wiele lepszym rozwiązaniem.
Jak na taką cenę, wart uwagi.

Ciekawy produkt, choć może podrażniać

Bardzo interesujący peeling do ciała o oleistej formule. Przepięknie pachnie - słodko, owocowo, kusząco. Został ukryty w nietypowym opakowaniu-słoiczku, które choć nie do końca funkcjonalne w łazience (trzeba się z nim posiłkować przy otwieraniu), to oczywiście nadaje się do recyklingu i wykorzystania w inny sposób, na przykład aby przechowywać biżuterię czy cukierki :).

Niestety, nie doczytałam na opakowaniu, że mamy tutaj do czynienia z peelingiem solnym - podczas pierwszej kąpieli byłam zatem zaskoczona tym, że po jego aplikacji skóra bardzo mnie piekła, a po kąpieli była mocno zaczerwieniona. Chwilę wcześniej wydepilowałam nogi, dlatego też skóra była podrażniona, a wspomniany peeling jeszcze to zaognił... Paskudne uczucie. Od tego czasu pamiętałam, aby nie stosować go świeżo po depilacji, co na pewno też jest jakimś utrudnieniem.

Peeling dobrze rozprowadza się na skórze i pomimo oleistej formuły, dość sprawnie spłukuje. Nawilża i pozostawia na skórze delikatną, lepką warstwę. Użycie balsamu po kąpieli nie jest zatem konieczne. Złuszcza martwy naskórek i pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku.

Opakowanie wystarcza na długi czas stosowania - produkt jest zatem bardzo wydajny. Ma przystępną cenę i można dostać go w niemal każdym Rossmannie. Pomimo kilku wad, nie jest to zły kosmetyk, wręcz przeciwnie - stwierdzam, iż to dobry peeling do ciała, który sprawdzi się, jeżeli będziemy umiejętnie z niego korzystać :).

pierwszy i ostatni raz

skusił mnie ładny słoiczek. I to byłoby na tyle zalet. Przy użyciu skóra boli i piecze, co dziwne bo używałam już wielu peelingów zdarzyło mi się to tylko w przypadku tego kosmetyku.

Nigdy więcej

Nie ukrywam kupiłam go, ponieważ spodobało mi się opakowanie które bardzo wyróżniało się na sklepowej półce. Stwierdziłam, że nawet jak peeling okaże się średni to przynajmniej zostanę ze ślicznym pudełeczkiem. Ostatecznie i peeling i opakowanie mnie zawiodło.
Za peelingami solnymi nie przepadam - każda najmniejsza ranka podczas kontaktu z nim szczypie - ale ten przerósł samego siebie. szczypał strasznie czasem nie mogłam wykonać peelingu, bo palił. Ale tu akurat bardzo nie mogę narzekać, bo biorąc solny mogłam się spodziewać.
Konsystencja składa się jakby z 2 warstw jedna to sól druga olejek który się na niej unosi. Ogólnie to mi nie przeszkadzało olejek fajnie natłuszczał. Problemem stawało się gdy do pojemnika dostawała się woda i cały peeling zaczynał "pływać" w oleju z wodą. W normalnym wypadku z peelingu odlewa się wode, ale tutaj razem z wodą utracimy te natłuszczającą część peelingu.
Na koniec to co mnie zabolało najbardziej - opakowanie. Mimo że peelingu nie trzymałam pod prysznicem metalowe części zardzewiały (i to dość szybko), żeby ponownie go wykorzystać musiałam go rozmontować.
Podsumowując - chyba jednak wolę robić peelingi sama, a już na pewno nie kupię tego ponownie.

Ten Peeling To moje odkrycie!

Jest rewelacyjny! tani! pięknie pachnie, nawilża...same ochy i achy. Serio.
W promocji dałam za niego coś około 10 zł, skusilam się ze względu na fajny słoiczek jako opakowanie. Nie myślałam,że tak mnie zaskoczy.
Skóra po nim jest złuszczona,nawilżona i pachnie nieziemsko.
Peeling jest treściwy, raczej ostry. Ale mi to pasuje.
Zdecydowanie gdy widzisz go na półce w rossmanie, BRAĆ W CIEMNO jeśli szukasz dobrego i TANIEGO peelingu do ciała... (lepszego nie znam)

Śliczny zapach i dobrze się rozprowadza

Kiedyś dostałam w prezencie inny peeling z tej serii i byłam zachwycona dlatego postanowiłam wyprhowac ten ponieważ uwielbiam zapach mango . Od pierwszego użycia peeling przypadł mi do gustu przede wszystkim dlatego że ślicznie pachnie, przyjemnie się rozprowadza i pozostawia głębokie uczucie nawilżenia na dłużej. Tak dokładnie jestem zachwycona faktem że używając tego peelingu nie muszę się smarować balsamem po kąpieli .
Peeling ma postać cukrowa, jest drobnoziarnisty i delikatny dla skóry. Bardzo przyjemny w użyciu . Ponadto ostatnio można go kupić w Rossmsnie w bardzo korzystnej cenie . Jestem nim szczerze zachwycona i na pewno zagości w mojej łazience na dłużej .

U mnie się sprawdził! :)

Do zakupu produktu skłoniło mnie głownie jego opakowanie. Lubię mieć w łazience kilka produktów, które będą sobie stały na wierzchu i nie będą szpecić, a zdobić. Dodatkowo jest ono bardzo funkcjonalne i po wykorzystaniu produktu można je spokojnie do czegoś wykorzystać, wszystko zależy od kreatywności. :)

Swoje zadanie spełnia bez zastrzeżeń - ściera martwy naskórek, nie przesusza skóry, a wręcz przeciwnie - przyjemnie ją nawilża. Nie podrażnił mojej skóry w żaden sposób, nie uczulił.

Zapach również wypada bardzo na plus . Bardzo przyjemny, świeży, wyczuwam tu głównie aromatyczne mango, nie chemiczne, ale jednak nie do końca takie w 100% naturalne. :)

Jedyne co mi się nie spodobało to w pewnym momencie stało mi się coś z uszczelka i produkt bardzo szybko zasechł, ale to tylko i wyłącznie moja wina :/

Fajny peeling

Nie rozumiem tak niskiej oceny, tym bardziej że ten zielony z werbeną ma wyższe noty, a konsystencję mają identyczną, a ten ma przyjemniejszy zapach... No ale cóż.

Dla mnie peeling ma robić trzy rzeczy. Ślicznie pachnieć, dobrze zdzierać i nie zostawiać na skórze warstwy łoju. I ten jak najbardziej spełnia te wymagania.. Dodatkowo w bonusie dostajemy fikuśne opakowanie i dobrą wydajność produktu. Ode mnie piąteczka, bośmy się bardzo polubili.

dla mnie super

Zapach jest słodki ale przyjemny, peeling mocno złuszcza i pozostawia skórę lekko natłuszczoną i gładką. Dla minusy to średnia wydajność i opakowanie które jest przekombinowane i ciężko się otwiera- wystarczyłby zwykły słoik.

Średni

Ściera dobrze, może nie jakoś super mocno albo efekt jest zauważalny. Niestety gdy na skórze jest choćby mała ranka to strasznie szczypie ale to oczywiste bo to peeling solny. Zapach też średnio mi odpowiadał.
Nie wrócę do niego, ale plus za opakowanie, które można wykorzystać przy robieniu swoich własnych peelingów.

lubię i wracam do niego

Peeling jest solny, jak pisały moje poprzedniczki. Osobiście lubię i te, i te - ale producent powinien poprawić etykietę.

Działanie bardzo dobre - jest to raczej mocny peeling, gruboziarnisty, mocno szorujący skórę (bardzo mi do odpowiada, bo głównie szukam w takich produktach działania antycellulitowego i ujędrniającego, do strefy: brzuch - uda - łydki nadaje się świetnie).
Bardzo lubię jego oleistą konsystencję, zostawiającą ochronny film - pomimo że mam bardzo suchą skórę, nie trzeba używać balsamu od razu po wyjściu spod prysznica.

Fikuśne opakowanie ładnie wygląda, ale niestety, trzymane w kabinie lub przy wannie ulega zniszczeniu - metalowe elementy pokrywają się rdzą, więc nie wygląda to za ładnie.

Wracam do niego ze względu na przepiękny zapach i natłuszczającą pielęgnację w dobrej cenie (na promocji w Rossmannie to już w ogóle bajka) - polecam.