Eveline, Extra Soft, Regenerujący krem - maska do rąk i paznokci 5 w 1 SOS

Eveline, Extra Soft, Regenerujący krem - maska do rąk i paznokci 5 w 1 SOS

Regenerujący krem-maska do rak i paznokci, oparty na recepturze szwajcarskiej, wygładza, odżywia i uelastycznia skórę dłoni. Przywraca skórze miękkość i likwiduje uczucie szorstkości. Wzmacnia paznokcie, zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania. Unikalna formuła zabezpiecza przed wysuszeniem, zapewniając efekt jedwabiście gładkiej skóry. Oliwa z oliwek - skutecznie regeneruje warstwę hydrolipidową, tworzy na skórze film ochronny przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. BioOlejek arganowy - głęboko nawilża, regeneruje i uelastycznia skórę. Wspomaga odnowę komórek
i neutralizuje działanie wolnych rodników. Urea - zapewnia długotrwałe i intensywne nawilżenie. Gliceryna - łagodzi podrażnienia, nawilża, regeneruje i odżywia.
Kompleks witamin A, E, F - opóźnia procesy starzenia się skóry, uelastycznia i wygładza.
Efekt 5 w 1:
- głęboko regeneruje,
- łagodzi,odżywia i chroni,
- intensywnie nawilża,
- długotrwale wygładza i uelastycznia,
- wzmacnia paznokcie.

OK

Bardzo ładnie pachnie
świetnie nawilża
wygładza skórę
Opakowanie na "klik"dla mnie bardzo wygodne
Używałam go jako maska i nakładałam rękawiczki i trzymał tak 10 min
cena ok 5 zł
Minus opakowanie trochę dziadowskie
no i coś nie do końca pasowało mi w formule ,troszkę za rzadki,ale dał radę.

Niezły, aczkolwiek nie jest idealny

Ten krem mnie nie zachwycił. Nie jest jakiś mocno regenerujący.

Moje dłonie są bardzo suche. Wymagają nawilżenia, bo są narażone na działanie środków czyszczących.

Krem wyciska się z bardzo miękkiej tubki. Zapach jest łagodny, dość przyjemny. Nawilża dłonie, jednak bez długotrwałego efektu regenerującego. Zostawia delikatny film, jednak nic za tym się nie kryje. Nawet nałożony większą warstwą nie daje efektu wygładzenia na długo. Jak dla mnie osobiście lepszy jest czerwony krem Garniera, czy obecnie używany przez mnie krem LPM.

Cena jest niska, dostępność ok - ja swoją tubkę kupiłam w Naturze u siebie.

Wydajność? 1 miesiąc, czyli nie powala.

Krem dostaje 3,5 gwiazdki, bo nie powalił mnie. Jest to krem nawilżający, ale na pewno nie jest to krem mocno regenerująco - odżywczy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Szału nie ma

Poza zapachem ciężko znaleźć plusy. Zostawia jakby mokry - nieprzyjemny filtr na dłoniach i mimo dość częstej aplikacji suche skórki kolą w oczy. W podobnej cenie można znaleźć lepsze kremy

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Bardzo fajny

Krem zamknięty w miękkiej, plastikowej tubce. Zamknięcie na "klik" bardzo wygodne. Krem sprawdza się świetnie, nawilża, dobrze się rozsmarowuje i szybko się wchłania. Pozostawia na dłoniach leciutki film ochronny, który nie jest tłusty ani lepki. Dłonie są miłe w dotyku, gładkie i nawilżone. Krem ma bardzo przyjemny zapach, wręcz słodki oraz lekką konsystencję. Z kremu jestem zadowolona, polecam.

Używam tego produktu od: około 3 tygodni