Eveline, Argan Oil, Modelująco - naprawczy krem - maska na noc 60+

Eveline, Argan Oil, Modelująco - naprawczy krem - maska na noc 60+

Modelująco - naprawczy krem-maska na noc 60+ skutecznie zwalcza rezultaty obniżenia poziomu hormonów i stymuluje skórę do intensywnej odnowy, aktywując procesy naprawcze w głębokich warstwach naskórka. Nawet głębokie zmarszczki zostają zredukowane, linie mimiczne i bruzdy wygładzone, a skóra odzyskuje witalność i młodszy wygląd.

bardzo lubię

Niesamowicie żałuję, że wyrzuciłam kartonowe opakowanie kremu, na którym umieszczony był skład kosmetyku.

Do 60 brakuje mi 30 lat ale krem kupiłam ze względu na inci właśnie a nie oznaczenia producenta. Jeśli uda mi się znaleźć skład kosmetyku to wyjaśnię dokładniej o co chodzi. Szukałam odżywczego, regenerującego kremu o suchym wykończeniu. Skład tej maski/kremu wskazywał na taki kosmetyk. I tak jest to gęsty, treściwy, odżywczy krem ale o suchym wykończeniu.
Taki krem był mi potrzebny ponieważ teraz w sezonie grzewczym/niskich temperatur i niesprzyjających warunków pogodowych potrzebuję bardziej odżywczych kosmetyków dla mojej szyi i dekoltu. W tych obszarach muszę odżywiać i chronić skórę tak aby nie zniszczyć sobie przy tym fryzury ponieważ mam długie włosy i nie chcę by sie one do mnie przyklejały w ciągu dnia. Recenzowany krem sprawdził sie bardzo dobrze.

Kosmetyk jest zamknięty w słoiku (niestety), jest bardzo gęsty, treściwy, zapach ma delikatny i przyjemny. Kolor kremu jest brzoskwiniowy. Inci jest ladne ale nie dla fanek kosmetyków naturalnych.

Krem stosuję rano, na szyję i dekolt, często pod emulsję mineralną lass naturals spf 30. Krem:
- bardzo dobrze nawilza skórę,
- odżywia,
- skóra w trakcie jego stosowania jest cały czas zadbana, gładka, jędrna o równomiernym kolorycie,
-krem pozostawia suchy film, który na dekolcie jest pożądany (na twarz wolę bardziej "mokre" kremy
- stosowany w rozsądnych ilosciach daje się połączyc z filtrem

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu i z całą pewnością do niego wrócę. Jest to dobry wybór na sezon zimowy. Wśród kremów eveline zawsze udaje mi się znależć coś dla siebie. Lubie kremy tej firmy za to, że łączą w miarę ładne składy i bardzo niską cenę. Oczywiście opis producenta o przywroceniu owalu twarzy należy traktować jako promocyjną opowiastkę (są to bzdury po prostu). Dlatego krem nie dostaje pełni gwaizdek. Ale opierajac się na inci możemy liczyc na odżywienie skóry i zachowanie matowego wykończenia- to właśnie dostajemy. Odżywienie. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 mce
Ilość zużytych opakowań: w takcie 1 op