Ziaja, Masło Kakaowe, Kremowa maska odżywcza

Ziaja, Masło Kakaowe, Kremowa maska odżywcza

Kakaowa maseczka o właściwościach odżywczo-nawilżających. Szybko i skutecznie regeneruje skórę. Przywraca skórze zdrowy, promienny wygląd. Zawiera masło kakowe o wysokich wartościach odżywczych. Zapewnia skórze równowagę wodno-lipidową. Nawilża i aktywnie uelastycznia skórę. Wyraźnie zmniejsza szorstkość naskórka. Działa kojąco oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.

klasyczne
lekkie
krem
<50ml

Kakaowa przyjemność

Pod względem zapachowym maseczki Zaji są po prostu niesamowite. Nie inaczej jest z masłem kakaowym. Nawet gdybym chciała, nie mogę ukryć zachwytu - prawdziwy relaks w domowym zaciszu. Maseczka ma kremową, dość gęstą konsystencję o brązowo-żółtym kolorze. Dobrze się rozprowadza, ale trzeba nałożyć grubszą warstwę, bo trochę znika z twarzy. Nie ściąga skóry, nie spływa. Poziom nawilżenia, jaki dostarcza maseczka, jest na średnim poziomie - dla mnie może być, posiadaczki suchej skóry będą niezadowolone. Na pewno nie ma tak odżywczego działania, jak obiecuje producent. Wygodna aplikacja powinna wystarczyć na dwa zabiegi. Cena cudownie niska. Podsumowując, myślę że jest to maseczka, w której walory zapachowe i relaksujące biorą górę nad działaniem kosmetyku.

Uczula

Maseczka ma kremowy kolor i dość gęstą konsystencję. Jej zapach jest specyficzny, intensywny i wyczuwam w nim kakao. Niestety prawie od razu po nałożeniu zaczęła piec mnie skóra. Szybko ją zmyłam, ale skóra i tak była już zaczerwieniona i mocno podrażniona.

Niestety, nie dla mnie

Maska Ziai, jak wiele jej produktów, cudnie pachnie. Ma fajną konsystencję, dobrze się aplikuje i zmywa. I to koniec zalet w moim przypadku. Po prostu jest za tłusta (co odczuwa się po wchłonięciu - rozpuszcza się jak masło, pozostawiając błyszczącą powłokę). Coś tam robi tej skórze, ale to działanie doraźne. Poza tym zapycha. Nie wykluczam, że innym może pasować - mojej dojrzałej, suchej skórze raczej nie pomaga.

Nie dla mnie

Mam cerę suchą, miejscami bardzo suchą z tendencją do nieestetycznych skórek. Według opisu producenta maska miała być dedykowana właśnie takim problemom. Jednak nie sprawdziła się, szkoda :(

Używa produktu od: próbka

Nie dla cery wrażliwej

Jak już wspomniałam posiadam cerę wrażliwą, i choć na opakowaniu jest napisane, że na taką cerę można ją używać, nie zdziałała nic dobrego -a wręcz przeciwnie. Kilka godzin po jej użyciu wyskoczyło mi sporo krostek na twarzy i cera stała się szorstka, ma niewielkie grudki. Z daleka tego nie widać, ale z bliska a i owszem.

kakaowa wybawicielka

Maseczkę stosowałam już wielokrotnie i muszę przyznać, że sprawdza się naprawdę rewelacyjnie. Jest dla mnie ratunkiem na wysuszoną i podrażnioną od chloru skórę twarzy po treningach na basenie. Jej największy atut to ekspresowe działanie - od razu po użyciu skóra staje się miękka, wygładzona i dogłębnie odżywiona.

Relaks

Maska zamknieta jest w jednorazowych saszetkach , dzieki czemu nie ma mozliwosci ,ze wyschnie.
Ma delikatna lekko bezowa konsynstencje.
Pachnie nieziemsko , odprezajaco.
Maseczka szybko sie wchlania, dzieki czemu mozna zwrocic uwage,ktore partie na twarzy potrzebuja jeszcze wiekszego nawilzenia.
Po zmyciu maseczki twarz jest zrelaksowana, skora miekka i rozswietlona.
Warto sprobowac,zwlaszcza ze cena jest dosc korzystna

Wykorzystała: kilka próbek

Cudny zapach, odżywienie

Ten zapach....zabójczy. Przyjemna maska, skora po nałożeniu jej staje się miękka, gładka, wszystkie maski z Ziaji bardzo lubie, każda daje taki sam, długotrwały efekt na parę dni. Jestem zadowolona z tego zakupu. Cena bardzo niska a przyjemność dla skóry gwarantowana:)

Uwielbiam

Saszetka starcza na 2 aplikacje co jest plusem, lecz zazwyczaj nakładam na twarz całą no bo czemu nie. :D Jest tania i dostępna w większości sklepów. Maseczka posiada lekko kakaowy zapach, nie jest mocno wyczuwalny ale jednak odpręża, dobrze nawilża skórę, wygładza, łagodzi, suche skórki po niej znikają. Nie zmywam jej tylko ścieram wacikiem, a resztę wklepuję w skórę twarzy co pozwala cieszyć się efektem nawilżenia oraz gładkości przez dłuuugi czas. Konsystencja jest kremowa, nie spływa z twarzy. Zawsze gdy jestem w sklepie i przechodzę obok półek z kosmetykami mój portfel, aż się prosi o kupno kilku saszetek. :D

Używa produktu od: próbka

Taka sobie

Jest to kosmetyk,którego kiedyś używałam i byłam zadowolona.
Niestety teraz ta maseczka się u mnie ie sprawdza.
Saszetka posiada 7 ml.
Mi takie opakowanie wystarczyło na 3 użycia.
Zapach jest przyjemny,taki lekko kakaowy
Konsystencja jest kremowa i maseczkę łatwo się nakłada i zmywa.
Pozostawia skórę miękką,gładką i lekko nawilżoną.
Niestety też strasznie zapycha...
Jakiś czas po jej użyciu wyskakują mi krostki.
Maseczka jest tania,bo kosztuję coś ok.1,50 zł i można ją kupić prawie wszędzie.
Niestety ja już po nią nie sięgnę.

Dobra i tania!

Lubię maseczki z ziajii bo są tanie i dobre.Kupuję je zazwyczaj w hipermarketach po 99 groszy.Jej zapach jest bardzo kojący i odprężający.Bardzo łatwo i przyjemnie się ją rozprowadza.Nie jest trudno ją wyjąć z opakowania.Jedna saszetka starczy na dwa użycia.Nawilża lekko i przyjemnie.Idealna przed robieniem makijażu.

Dobry produkt

Kupiłam ją w Rossmannie za 99 groszy na promocji. Ma za zadanie odżywiać i nawilżać skórę oraz łagodzić podrażnienia. Maseczka ma bardzo ładny i przyjemny zapach, który nie jest zbyt intensywny, nie drażni ale pozwala się odprężyć. Konsystencja tego kosmetyku jest bardzo fajna, łatwo się rozsmarowuje po skórze. Zauważyłam po użyciu lekkie nawilżenie skóry ale niestety nie poradziła sobie najlepiej z mocno przesuszonymi miejscami. Skóra na twarzy była miękka, odżywiona i wyglądała zdrowo. Jak na taką cenę to spisała się naprawdę nieźle Kiedy nie ma się dużych problemów z cerą to może fajnie się sprawdzać