Veet, Pianka do depilacji z nawilżającym olejkiem migdałowym

Veet, Pianka do depilacji z nawilżającym olejkiem migdałowym

Nowa pianka do depilacji Veet to prosty sposób, aby usunąć zbędne owłosienie i mieć gładką skórę.
Wystarczy nanieść piankę a następnie, po upływie 8 minut, usunąć pod prysznicem przy użyciu nowej, delikatnej gąbki dołączonej do opakowania.
Pianka z olejkiem migdałowym sprawia, że skóra jest doskonale nawilżona.

pianka do...kosza na śmieci

podzielam zdanie koleżanek. przede wszystkim kompletnie nie skuteczna!!! do tego bardzo podrażniła moja skórę, o zapachu tez nie wspomnę...
TOTALNA KLAPA, SAME MINUSY!!!

Używam tego produktu od:2 tygodni

unikać

Według mnie pianka Veet, jest taka samo skuteczna jak krem do depilacji tej firmy..Pozbyłam się może ok. 15 włosków. Pianki użyłam trzy razy i za każdym podrażniła mi skórę. Beznadziejna i zastanawiam się czy ktoś kiedykolwiek skutecznnie się nią wydepilował..

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 nie zużyte

koszmarek

Tego się po Veet nie spodziewałam! Straszne dziadostwo! Zero efektu depilacji, w zamian za to - podrazniona, wręcz popalona skóra! Ostrzegam przed tym specyfikiem, bardzo mi podrażnił skórę, a nie pozbyłam się ani jednego włoska!!! Do tego koszmarny smród, wysoka cena, same minusy, zero plusów!
Dodam jeszcze, że zrobiłam do niego dwa podejścia i za każdym razem to samo!

Używam tego produktu od: dwa razy
Ilość zużytych opakowań: trochę 1

DNO

Po takiej marce i tak wysokiej cenie spodziewałam się JAKIEGOKOLWIEK efektu i niestety mocno się rozczarowałam. Nie wiem, czy ta pianka w ogóle przynosi jakikolwiek pozytywny efekt, bo podrażnienia skóry na pewno do tego zaliczyć nie można. Do tego nieprzyjemny zapach i wysoka cena.

Używałam tego produktu kilka miesięcy temu.

porażka.

Mało wydajny, nie spełnia swej roli, działanie nijak ima się do obietnic producenta. Nie kupię, nie poleciłabym nawet największemu wrogowi. Już bardziej opłaca się jechać zwykłą maszynką.

Używam tego produktu od: tygodnia

FATALNY!

Po prostu koszmar. Okropny zapach, włosków pozbyłam się w zaledwie 30-40%, a skóra strasznie sie podrażniła.
Na dodatek cena wcale nie jest najniższa.
Plusów nie widzę...

Wielkie rozczarowanie!

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy...

OK

Jeja, jakie negatywne opinie! Ja mam z ta pianką lepsze doświadczenia, kiedyś używałam tylko niej dopóki nie zakupiłam depilatora. Faktem jest , że jestem blondynką i włoski na nogach mam strasznie liche i mało widoczne, w kolorze blond, ale pianka ta usuwała je znakomicie. Bardzo łatwa w użyciu, cały proces szybciutki i bezbolesny. jej wady to zapach oraz mała wydajnośc przy tak wysokiej cenie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 8

Okropna

Nie usuwa włosków. Po użyciu została ich jedna trzecia i dodatkowo ostre resztki tych. które usunęła tylko częściowo. Śmierdzi i jest bardzo droga.
Dobrze się rozprowadza- ale co z tego skoro nie działa.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i nigdy więcej!

jak dla mnie 0 gwiazdek.

Czy to ma jakieś plusy? Otóż nie!
Śmierdzi, uczula, ciężko się go aplikuje, nie jest skuteczny,nie nawilża tak jak powinien no i nie kosztuje mało. Po 3 użytkowaniach odstawiłam, później zaczęła go używać moja mama, ale nie wytrzymała smrodu i wywaliła do kosza. Omijajcie to szerokim łukiem.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:użyty koło 5 razy.

A co to ma niby być ?

Baznadziejna ta pianka! Używam VEET RASERA i jestem bardzo zadowolona, ale coś mnie podkusiło, żeby spróbować tej pianki. W końcu to ta sama firma i myślałam, ze tez będzie dobra. A tu suprise! Piankę trudno równomiernie rozprowadzić. Nie usunęła mi bardzo wielu włosków. Wydepilowała mi może z 50-60 %. Fakt, że na razie używałam jej tylko raz, ale jutro będzie drugie podejście, chociaż wątpie, żebym zmieniła zadanie ...

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

wstyd

najgorszy kosmetyk do depilacji jaki mialam. po pierwsze, nie usuwa włoskow, i to jest podstawowa wada. po drugie, w zaden sposob nie daje sie rowno rozprowadzic. po trzecie, jest koszmarnie niewydajny. cena jest wysoka - ponad 20 zl. ogolem porazka.

Używam tego produktu od:kiedys uzywalam
Ilość zużytych opakowań:1-3-4 depilacje

t r a g e d i a

Jest to jeden z najgorszych kosmetyków, jakie kiedykolwiek miałam wątpliwą przyjemność posiadać! Nie dość, że o wydajności można w ogóle zapomnieć, to jeszcze nie usuwa włosków, a jedynie je nieco jakby rozkrusza:( Po użyciu tej pianki i tak musiałam posiłkować się czymś jeszcze, nie widzę więc sensu jej używania... Jedyną zaletą była gładka skóra po zastosowaniu, jednak marna to pociecha, skoro efektu właściwie brak:/Używam tego produktu od:raz to zdecydowanie za dużo:P