Yves Rocher, Noel Collection, Cacao Orange, Gel Moussant Parfumé (Żel pod prysznic ‘Czekolada i pomarańcza’ (nowa wersja))

Daj się porwać karuzeli smakowitych doznań pod prysznicem dzięki żelowi o apetycznym zapachu czekolady i pomarańczy. Żel łagodnie myje skórę i pozostawia na całym ciele wyborny owocowy zapach, którym można delektować się przez całą zimę.
Sposób użycia: Stosuj 2 razy dziennie do mycia ciała pod prysznicem. Na zakończenie dokładnie opłucz skórę wodą.

Galaretki pomarańczowe w czekoladzie...

Żel posiada niezbyt gęstą, półprzezroczystą konsystencję o złotym zabarwieniu. Pachnie słodko, połączenie czekolady z pomarańczą jest wyczuwalne. Dobrze się pieni, tworząc lekką i kremową pianę. Po użyciu skóra jest miękka i gładka, ale nie powiedziałabym, że nawilżona, jednakże żel nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml

Super nawet dla sceptyków zapachu pomarańczy

Jak w tytule. Za zapachem pomaranczy nie przepadam, ale dostałam całą serię żeli pod prysznic w prezencie i poszedł na pierwszy ogień bo uwazalam go za najgorszy zapach z całej serii :D. A jednak bardzo mi się spodobał.
Potwierdzam, iż zapach ma nutke chemii, ale i tak nie narzekam.
ALE po tej serii spodziewałam się, że będzie delikatniejszy dla mojej skóry. Wydawało mi się, że po umyciu mam szorstka skórę, jednak moja skóra jest bardzo delikatna i bardzo sucha, więc dzieje się to przy co drugim kosmetyku.

+ zapach zapach zapach
+ mimo wszystko delikatny skład - brak SLSu w połączeniu z super zapachem w przypadku mojej skóry to ogromny plus :)
+ wydajność - fakt, że uzywalam go na przemian z innym żelem, ale podkradala mi go mama i siostra, więc miesiąc to dobry wynik :)
+ nie trzeba go dużo - choc na początku dużo dawalam. Potem sobie przypomniałam że ma za delikatne detergenty aby od razu się pienic

- jak zawsze w przypadku YR - opakowanie. Dostaje przy nim nie raz szału. Przez większość czasu mam długie paznokcie i szkoda mi je łamać przez żel pod prysznic
- w moim wypadku wysuszanie skóry ramion, jednak ani mama, ani siostra się na to nie skarzyly :)

Podsumowujac - polecam mimo dość niskiej oceny. Warto go używać nawet dla samego zapachu :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Gdyby nie ta nutka chemii w delicjach byłby ideał

Lubię limitowane edycje na zimę od Yves rocher. Tym razem mam dwa żele pod prysznic - Czarne owoce i Czekoladę z pomarańczą.

<b>Opakowanie: </b>
Inspirowane serią Un Matin au Jardin gdzie mam dwa ukochane żele pod prysznic - róża i bez. Tu też mamy wygodne i eleganckie opakowanie. Nadal widać ile go jest, choć jest delikatnie ciemniejsze niż w serii UMaJ. Klapka bez problemu się otwiera.

<b> Zapach: </b>
Deczko niedopracowane delicje. Czuję w opakowaniu zapach świeżych typowych delicji z pomarańczową galaretką. Niestety przy użyciu włącza się chemiczna nuta. Nie jest to przyjemny zapach. Szkoda, bo gdby nie ta odrobina chemii byłby ideał. Zapach tego żelu pod prysznicem nie jest zbyt intensywny i duszący. Jednak nie jest też zbyt ulotny.

<b>Działanie: </b>
Żel się dobrze pieni. Piana jest stabilna. Wydajność jest na poziomie 1 mies, czyli w normie. Nie wysusza zbyt mocno skóry. Nie mam po nim efektu łuszczącej się i suchej skóry - wymaga nawilżenia, ale nie jest zbyt ostro przesuszona. Czyli w normie - nie wymagam od żelu działania balsamu - żel ma myć, a nie nawilżać jak balsam.

<b>Cena / dostępność: </b>
Produkt jest w dostępny w salonach YR i na stronie internetowej. Cena - jak to u YR - jednym się może nie podobać - albo będzie tak jak u mnie - na zasadzie ok - to cena w YR.

<b>Podsumowanie:
Na plus: </b>
Ładne opakowanie - widać ile go poszło
Klapka dobrze chodzi
Piana jest stabilna
Wysuszenie skóry jest w normie

<b>Na plus / minus: </b>
cena

<b>Na minus: </b>
Chemiczny zapach w trakcie użycia pod prysznicem

Żel dostaje od mnie 4 gwiazdki. Niestety za zapach odejmuję jedną całą, bo jednak ta chemia w zapachu mi przeszkadza. Jednak po b. dobrej propozycji pt. &quot;czarne owoce&quot; na pewno będę czekać na zimową limitowaną edycję na święta 2015.

Używam tego produktu od: 1 mies

może być

Żel ma intensywny zapach pomarańczowych delicji. Kojarzy się z atmosferą przygotowań do świąt. Dość dobrze nawilża skórę. Nie mogłabym jednak używać codziennie. Niefajnie jest wiecznie pachnąć jak opakowanie ciasteczek. :)

Chemiczny zapach delicji.

Pierwsze wrażenie po otworzeniu butelki-testera w sklepie - piękny, smakowity zapach delicji.

Po zastosowaniu w domu w większej ilości w pięknym zapachu delicji wyczuwam nutkę plastikowej chemii i to mi się niezbyt podoba.

Poza tym:

- żel jest gęsty, ale nie wytwarza mega piany
- buteleczka jest zgrabna i poręczna, etykietka przyciąga oko
- kosmetyk nie podrażnia, nie uczula, nie czyni krzywdy skórze
- trochę wysusza

Minusem jest dość wysoka cena jak na 200 ml żelu, ale że jest to edycja limitowana, nie mogłam się oprzeć :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze