Phenome, Sustainable Science, Bedazzled Anti - Aging Therapy (Intensywnie działający krem na noc)

Bogaty w odżywcze składniki aktywne, intensywnie działający krem na noc, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Doskonale odżywia i natłuszcza naskórek, rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt i ożywia zmęczoną skórę. Starannie opracowana formuła bazuje na ekstraktach znanych ze swoich przeciwstarzeniowych, wzmacniających naczynka krwionośne i rozjaśniających właściwości, w tym m.in. na ekstrakcie z jabłka, ekstrakcie z miłorzębu japońskiego oraz bogatym w witaminę C ekstrakcie z aceroli. Pozostałe składniki aktywne potęgują odmładzające działanie kremu oraz przywracają skórze twarzy, szyi i dekoltu odpowiedni poziom nawilżenia, elastyczność i sprężystość.

poki co moj kwc

Krem na prawde fenomenalny. Odzywcza gesta formula dla potrzebujacej skory, ktora fajnie sie rozprowadza. Nie zapycha co istotne, a malo tego skore mam w lepszej kondycji. Krem zawiera w skladzie wit. C ktora moja skora kocha i w polaczeniu z liq cc serum rich ten duet jest najlepszy jaki mialam do tej pory. A dlugo walczylam z niedoskonalosciami, wypryskami, zapchanymi porami. To pierwszy krem, ktorego zaluje ze sie konczy, a sporo ich wyprobowalam. Czy dziala przeciwzmarszczkowo sie nie wypowiem, ale na to licze. Zapach cudowny, lekko owocowy, przez ekstrakt z jabka, nie meczocy czy nachalny. Sloik z matowego ciemnego szkla bardzo ladny.
Plusy:
- nawilza
- odzywia
- poprawia cere
- nie podraznia
- wydajny

Minus:
-cena, ale za te plusy do przelkniecia

ZWC

ZWC - Zapchacz Wszech Czasów.

W najodważniejszych wizjach nie podejrzewałam, że krem z tak naturalnym składem, za tak niemałe pieniądze w cenie regularnej może mieć taką odwagę i zapachać jak diabli...

Po kolei. Konsystencja jest naprawdę, ewidentnie bogata. Krem jest złocisty, ciężki, nasycony olejkiem i masłem, ale mazisty. Na twarzy pozostaje odczuwalny. Pięknie pachnie soczystymi jabłkami. Kłopot zaczyna się kiedy budzę się rano, patrzę w lustro a pory na nosie są rozszerzone, pozapychane, wyglądają z bliska wręcz na ciemne wągry a na policzkach pysznią się głębokie, rozpulchnione wręcz dziury. Tragedia! Nie mam tłustej skóry, lubi się z olejowymi serami, ale tutaj zdecydowanie okazuje się, że coś jest nie tak. Długo potem muszę walczyć Clarisonic\\\'iem, peelingami mechanicznymi i uderzeniem kwasami żeby doprowadzić się do porządku.

Naskórek jest nasycony, miękki, ukojony - ale co z tego, skoro pory bardzo się buntują pod naporem Bedazzled...

Ten krem jest naprawdę ciężki. Zalecam dużą uwagę i rozwagę, bo potrafi być niebezpieczny i narobić na buzi niezłej kabały ;)

Zużyję go chyba na szyję i dekolt... :cojest:

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pełnowymiarowego

Cudowny

Gęsty, bogaty, odżywczy - tylko tyle i aż tyle. Krem jest super. W sklepie wahałam się pomiędzy kremem na dzień - jest lżejszy, a tym na noc, ale ponieważ mam suchą skórę wzięłam ten treściwszy. Używam go też na dzien pod makijaż, ale tu ostrożnie - jesli ktoś ma skórę normalną, lub tylko lekko przesuszoną - będzie sie świecił. Na lato też z pewnością się nie nada, ale teraz, gdy wiatr chłoszcze po twarzy, moja skóra jest w dobrej kondycji przez cały dzień. Widzę to przede wszystkim w wielkim lustrze w windzie, jak wracam z pracy - światło jest tak bezlitosne, że eksponuje każdą plamkę, każde przesuszenie. Od czasu gdy używam tego kremu nie widziałam ani jednej suchej skórki, a twarz wygląda na wypoczętą nawet po całym dniu w klimatyzacji. I pięknie pachnie jabłkami!

Bardzo dobry

Przyznam że trochę się go obawiałam gdyż sprawiał wrażenie dość ciężkiego tłustego kremu, a takich moja skóra za bardzo nie lubi.
Jednak skuszona zapachem i bogatym naturalnym składem kremu poprosiłam o próbkę.
Krem jest przeznaczony do pielęgnacji nocnej więc pierwszego wieczora zabrałam się za przetestowanie próbki i muszę powiedzieć że byłam bardzo przyjemnie zaskoczona.
Na początku krem faktycznie sprawił wrażenie dość tłustego i ciężkiego w konsystencji, jednak bardzo łatwo się rozprowadził i ku mojemu zaskoczeniu świetnie się wchłonął, pozostawiając jedynie leciutki, prawie niewyczuwalny film na twarzy.
Krem ma przepiękny zapach i bardzo ładny, ciepły, żółty kolor co dodatkowo potęguje przyjemność z jego stosowania. Mam cerę mieszaną więc zastosowałam go z umiarem aby nie przecholować i nie zapchać skóry.
Co do efektu to rano moja skóra wyglądała rewelacyjnie, sprawiała wrażenie wypoczętej i promiennej, jak po długim krzepiącym śnie.
Była nawilżona i odżywiona , jednym słowem efekt był naprawdę widoczny, więc skusiłam sie na zakup i jestem w trakcie pierwszego opakowania.
Myślę że będzie to miłość na dłużej :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania