Pervoe Reshenie, Handson Organics, Intensywnie nawilżający Bio krem do rąk

Pervoe Reshenie, Handson Organics, Intensywnie nawilżający Bio krem do rąk

Organiczny krem do rąk – 24 godziny intensywnego nawilżenia. Delikatnie pielęgnuje skórę rąk, głęboko nawilża chroniąc przed wysuszeniem i przedwczesnym starzeniem.
Składniki aktywne:
- Masło shea (Butyrospermum Parkii Butter*), - działa ochronnie i nawilżająco na skórę, przywraca skórze elastyczność i sprężystość, łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie, wspomaga ochronę przed promieniami UV, podwyższa SPF filtrów UV
- Arcydzięgiel litwor (Angelica Archangelica Organic Extract) - nasyca skórę wilgocią, działa bakteriobójcz o i tonizująco
- Miodunka plamista (Pulmonaria Officinalis Organic Extract) - wzbogaca skórę witaminą C , rozgładza i zmiękcza.
- Korkowiec amurski (Phellodendrum Amurens Bark Extract) - działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwbakteryjnie i przeciwirusowo .

Szybko się wchłania

Przy zakupie kosmetyków w internetowej drogerii dostałam krem gratis. Używałam już rosyjskich kremów do rąk, duży plus za - krem zawiera 100% organiczne certyfikowane ekstrakty, jest przebadany dermatologicznie i nie zawiera parabenów, PEG i składników syntetycznych. Opakowanie kremu 75 ml idealne do torebki. Konsystencja kremu jest lekka, dobrze się wsmarowuje, błyskawicznie się wchłaniania, nie pozostawia tłustej warstwy na dłoniach, zapach delikatny - kwiatowy. Dłonie są nawilżone, wręcz aksamitne w dotyku z delikatnym i przyjemnym zapachem. Używałam dość często i polubiłam go. Zakupiłam ponownie. Polecam.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie skończone