Organic Shop, Aloe & Thermal Water, Aqua Soft Hand Cream (Nawilżający krem - żel do rąk i paznokci 'Irlandzkie Spa')

Krem żel do rąk i paznokci Irlandzkie SPA-manicure zapewni Twoim dłoniom maksymalne odżywienie i ochronę. Doskonale pielęgnuje i nadaje skórze jędrności i elastyczności.
Organic Aloe Vera żel , wody termalne i witaminy E, odżywiają wzmacniają paznokcie. Krem-żel nie zawiera silikonów, SLS, parabenów, syntetycznych środków zapachowych, barwników oraz syntetycznych środków konserwujących.

kremy do rąk
50 - 100ml
Skóra
sucha, odwodniona

Nie na problematycznej skórze

Niestety krem nie trafił w mój gust. Skóra moich dłoni ma czasem problemy. Czerwone swędzące miejsca które potrzebują dużego nawilżenia i natłuszczenia- myślę że to azs. Ten krem pogarszał zły stan mojej skóry. Po użyciu moja skóra była jeszcze bardziej zaczerwieniona i swędząca. Nie nawilżał, nie regenerował.Skóra po jakimś czasie nadal była sucha. Zapach mocno roślinny też nie był przyjemny. Używałam go, ale bez efektów.

Poprawia stan paznokci

Krem dostałam od koleżanki przywiozła go dla mnie z Federacji Rosyjskiej, dość często dostaję od niej kosmetyki, gdyż w Polsce są znacznie droższe. Krem zamknięty w nieprzezroczysty platik, szata graficzna opakowania nawiązująca do zawartości, pojemność 75 ml idealna do torebki, zamknięcie na "klik". Krem jest koloru białego o konsystencji lekkiej ale treściwej, za to zapach jest prześliczny, pachnie aloesem i pozostaje na dłoniach. Krem bardzo dobrze wsmarowuje się w dłonie, są gładkie i nawilżone, zauważyłam też ze przy regularnym stosowaniu 2-3 razy dziennie paznokcie były błyszczące i mocniejsze. Krem nie pozostawia na dłoniach nieprzyjemnego, tłustego filmu, dobrze się wchłania. Polecam.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie skończone