Body Farm, Ginger, Shampoo (Szampon do włosów tłustych z wyciągiem z imbiru)

Body Farm, Ginger, Shampoo (Szampon do włosów tłustych z wyciągiem z imbiru)

Szampon z imbirem, aloesem i lawendą, które wzmacniają naturalną ochronę włosów. Jego specjalna formuła kontroluje przetłuszczanie się skóry głowy oraz jednocześnie, zapewnia połysk i zdrowie włosów.

nie jest najgorzej

Z moimi włosami i skórą głowy mam problemy od zawsze. Włosy przetłuszczają się, a skóra głowy jest ciągle podrażniona. Włosy myję codziennie, więc poszukuję czegoś delikatnego a zarazem do codziennego stosowania. Padło na ten szampon.

Bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy z resztek produktów do stylizacji oraz z sebum, nie podrażnia nawet wrażliwej skóry głowy, nie powoduje swędzenia głowy, zmniejsza przetłuszczanie się włosów. Bardzo dobrze się pieni, jest bardzo wydajny i wystarczy niewielka ilość, aby umyć całą głowę. Nie powoduje plątania się włosów, nie zawsze musiałam używać odżywki. Co do zapachu, nie był natrętny, raczej delikatny . Opakowanie jest poręczne, nie wylewa się nic z butelki, widać ile zostało nam produktu. Włosy są miękkie, podatne na układanie, nie puszą się, nie przetłuszczają szybciej, wrażliwa skóra głowy też lubi ten szampon. Szampon jest bardzo wydajny.

Polecam wszystkim, którzy zmagają się z wrażliwą skórą, muszą myć włosy codziennie. Szampon idealnie się sprawdza.