Mustela , Mustela 9 Miesięcy, Vergetures Action Intensive, Intensywnie działający krem na rozstępy i blizny

Intensywnie działający krem na rozstępy - środek do pielęgnacji skóry o specyficznym działaniu powodującym zmniejszenie istniejących rozstępów ciążowych - do stosowania miejscowego w czasie ciąży lub po porodzie.
Zmniejsza wielkość istniejących rozstępów (długość, szerokość), ujednolica barwę, zmniejsza głębokość, zawiera Elastoregulateur, fizjologiczny peptyd o działaniu stymulującym, dobrze tolerowany przez skórę.
Umożliwia odtwarzanie struktury podstawowej po ich nadszarpnięciu wskutek rozciągania skóry. Działanie czynnika Elastoregulateur polepszono dzięki zastosowaniu aktywnych substancji regeneracyjno- nawilżających oraz wzbogacono witaminą B5 i krzemem. środek do pielęgnacji ciała, silnie pobudzający czynności komórkowe i sprzyjający regeneracji tkanek.
- skuteczność produktów potwierdzonych doswiadczalnie przez lekarzy ginekologów
- nie stanowią przeszkody przy badaniach USG, można je stosować w okresie karmienia
- delikatnie perfumowane
- nie plamią
- posiadają idealną konsystencję
- żel o konsystencji kremu, flakon z dozownikiem umożliwia smarowanie samych tylko rozstępów zapobiega marnowaniu preparatu.

Skład: Water/Aqua, Lactic Acid, Isononyl Isononanoate, Triethanolamine, Butylene Glycol, Isocetyl Stearate, Sodium Lactate Methylsilanol, Propylene Glycol, Panthenol, Polyacrylamide, Arachidyl Alcohol, Hydrolyzed Soy Protein, Cetyl Alcohol, Squalane, C13-14 Isoparaffin, Behenyl Alcohol, Sophora Japonica Extract (sophora japonica), Methylparaben, Arachidyl Glucoside, Fragrance (parfum), Copper Gluconate, Zinc Gluconate, Propylparaben, Laureth 7, Sclerotium Gum, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33, Glycerin, Enteromorpha Compressa Extract (enteromorpha compressa), Dextran, Retinyl Acetate, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Tripeptide-1

Cena: ok. 88 zł / 75 ml

pomogl..

jestem w ciąży, i mój TZ kupił go przez pomyłkę zamiast przeciwko rozstępom.

po poprzedniej ciąży i ogromnych skokach wagi pozostały mi rozstępy na pośladkach i piersiach.zabliźniły się i w sumie niestety musiałam się do nich przyzwyczaić.. te stare rozstępy stały się mniej widoczne a żadne nowe się nie pojawiły :)
teraz używałam go profilaktycznie.
jest trochę mało wydajny, opakowanie mi starcza na niecały miesiąc tylko raz dziennie smarowania
a co do aplikacji..klei się strasznie i brudzi skore..no i zapach nieco mi nie odpowiada
wrócę do niego po porodzie, teraz chce przetestować inne kosmetyki..

Używam tego produktu od: okolo miesiaca

godny uwagi

Krem dobrze się nakłada i wchłania, po miesiącu widać pierwsze efekty w postaci rozjaśnienia powstałych rozstępów. Nie zauważyłam ich spłycenia, może trzeba dłużej używać.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

Bardzo dobry

Bardzo dobry produkt. Stosowałam go co prawda tylko profilatycznie. Dodałam do kuracji w ostatnich miesiącach i wykończyłam butelkę po porodzie. Stosowałam co kilka dni do masażu. Skóra elastyczna wróciła do formy z przed ciąży. Żadnych rozstępów nie mam i przypisuję to kuracji dla mam musteli.

Używam tego produktu od:3 miesiące

fakty i mity depilacja

Działa :)

Krem naprawdę zminimalizował moje rozstępy, mniejsze całkowicie usunął.:) Szybko się wchłania, więc nie trzeba długo czekać, aby włożyć ubranie, przyjemnie pachnie. Minus za wysoką cenę. :|

Używałam tego produktu koło pół roku

FUJ...

Kupiłam jak tylko pojawiły się pierwsze ciążowe rozstępy. (Mimo że całą ciąże stosowałam podwójnie działający krem na rozstępy Musteli) Stosowałam rano i wieczorem i totalny brak efektów.
Aplikacja - nie wchłania się, klei się strasznie do ubrań i brudzi brzuch
Zapach - ładny
Rozstępy nie zmniejszają się, nie bledną, a wręcz przeciwnie u mnie proces postępował intensywnie i rozstępów było coraz więcej!

Używam tego produktu od: 3 m - cy

Wykorzystała: kilka próbek

Nie działa...

Kupiłam tylko ze względu na sporą wyprzedaż (drugi produkt za 30% ceny). a, stosowałam zgodnie z zaleceniem i... zero efektów (co było z resztą do przewidzenia). Mimo, iż wiem, że preparaty kosmetyczne nie pomogą w likwidacji rozstępów, ani nawet nie zastopują ich powstawania, jakoś dałam się skusić na Mustelę. Niepotrzebnie. Jest bezzapachowa, nie podrażnia skóry, szybko się wchłania. Posiada wygodne opakowanie. Oto plusy.
Cóż, generalnie i tak nie warto, nie polecam i odradzam:)

Działa

Produkt jest godny polecenia na świeże rozstępy. Zaczęłam go stosować miesiąc po porodzie na rozstępy, których nabawiłam się w 9 miesiącu ciąży. Już po kilku tygodniach moje rozstępy zrobiły się płytsze i mniejsze. Teraz (jestem 5 miesięcy po porodzie) są prawie niewidoczne. Mam jeszcze w zapasie jedno opakowanie tego specyfiku i liczę na to, że mój problem zniknie zupełnie.
Praktyczne opakowanie z dozownikiem, produkt bardzo wydajny. Stosuję tylko na rozstępy i jedno opakowanie wystarczyło na 4 miesiące.

Używam tego produktu od: miesiąca po porodzie

REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KREM GODNY POLECENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od kilku lat borykałam sie z rozstepami, naprawde bardzo mnie krępowały, ale pewnego razu przed ważnym spotkaniem z chłopakiem, koniecznie musialam coś z tym zrobic, więc szukałam jakiegoś specyfiku na rozstępy, ale... nic nie pomagało:-(
Byłam zrospaczona do czasu kiedy nie polecono mi Musteli, cena troche wysoka ale naprawde warto!!! Rozstepy zaczęły znikac dosłownie po kilku zastosowaniach, aż nie mogłam uwierzyć.
A na spotkanie pojechalam duzo spokojniejsza ; bo nie musialam myslec o rozstepach. Prawie całkowicie zniknęly a bylo to doslownie po 2 tyg.
Teraz już nie boje sie rozstępów bo wrazie czego wiem, że Mustela mi pomoże:)

Używam tego produktu: przez miesiąc

Zawiodłam się

Kosmiczna cena a efektów brak !!

Smarowałam się bardzo długo i regularnie... a efektów jak nie było tak się nie pojawiły nawet w czasie stosowania 3 opakowania :(

Nie polecam

Używam tego produktu od:9 miesięcy

bdb

Jestem zaskoczona opiniami dotyczącymi tego żelu. Mi Mustela pomógł, a efekty widziałam juz po kilkunastu uzyciach. z trym,że ja miałam świeże rozstępy...czerwonea ten preparat dosłwonie mi je "skrócił" i wybielił juz po uzyciu 1 opakowania. Trochę zapach nieciekawy, ale cóz się nie robi dla gładkiej skóry na brzuchu(: jedyna wada to cena przy ilości 50ml przez co żel jest mało wydajny):

Używam tego produktu od:miesiaca

pomoże

Jest to krem na nowo powstałe blizny i rozstępy - a więc można je leczyć do 3 mcy po ich pojawieniu się - u mnie poskutkowało w 99% , polecam niedowiarkom!

Używam tego produktu od:po porodzie

absolutnie nie

jestem okropnie zawiedziona tym kremem, nie dość, że cena wygórowana, to jeszcze zero działania, a na dodatek u mnie wywołuje okropne swedzenie skóry i to ma być specyfik dla kobiet w ciąży??? to chyba jakiś żart! konsystencja kremu jest nieprzyjemna, kleista, długa się wchłania, zapach wręcz koszmarny, nawet sama nie wiem czym to coś śmierdzi, ciężko go rozsmarować i to okropne swedzenie, więc uczula! zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i nie mogę go zmęczyć