Isana, Duschgel Festa do Brasil (Żel pod prysznic `Brazylijska fiesta`)

Isana, Duschgel Festa do Brasil (Żel pod prysznic `Brazylijska fiesta`)

Zawiera egzotyczną kompozycję zapachową.Dzięki specjalnie opracowanej formule pielęgnacyjnej i tropikalnemu ekstraktowi z owoców flaszowca peruwiańskiego żel zapewnia skórze poczucie komfortu i piękny wygląd.

swietny zapach :D

Bardzo lubie zele Isany. Sa tanie, latwo dostepne, nie wysuszaja mocno skory i maja bardzo ladne zapachy. Rowniez tym razem nie zawiodlam sie na tej marce :) Zel dobrze sie pieni, odswieza i ma bardzo ladny cytrusowy zapach. Jedyny minus to slaba wydajnosc. Ale za ta cene mozna mu to wybaczyc :)

Używam tego produktu od: miesiac

średni zapach

Żele Isana bardzo dobrze myją, nadają się też jako płyny do kąpieli. Nie mam im nic do zarzucenia jeśli chodzi o stronę myjącą żeli. Minusuję za design butli i zapach. Miałam już kilka żeli i olejkow Isana i nie każdy przypadł mi do gustu.

Ogólnie tani, dobry żel. Nie wysusza skóy, nie alergizuje, nie podrażnia. Zapach nie utrzymuje się na skórze. Łatwodostępny, zawsze w Rossmannie. Firma nie testuje na zwierzętach.

Szybko się kończy to też wada tych żeli

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Dla mnie super

Super, jak każdy żel Isany. Bardzo je lubię, są taniutkie, a do Rossmanna mam zawsze po drodze.
Opakowanie jest bardzo praktyczne, wykonane z wytrzymałego plastiku. Szata graficzna jest nieco zwariowana, ale ładna. Żel ma mega pomarańczowy kolor i ślicznie pachnie.
Niby wydajność nie powala, ale w butelce ciągle jest dużo.

Ilość zużytych opakowań: kilka różnych

mmm

Mam hopla na punkcie żeli pod prysznic.Isanę bardzo lubię w tej kwesti.Wybór zapachów jest spory.Jak tylko widzę jakiś nowy,to musze wypróbować.O tym nie słyszałam dopóki nie zobaczyłam w Rossmanie..Od razu przykłuł moją uwagę.Opakowanie śliczne.Kojarzy mi się z produktami Balea Young.
Żel ma rzadką konsystencję.Trzeba go trochę nalać by porządnie się pienił.Zapach świetny.Taki soczysty,słodki owocek.Nie wiem jak pachnie ten flaszowiec peruwiański,więc nie mogę stwierdzić czy na pewno pachnie nim.
Poza tym produkt nie wysusza,ani nie nawilża skóry.
Mimo,że energetyzuje tą chłodną porą i pozytywnie nastraja,to raczej ponownie nie kupię,bo wolę te kremowe żele Isany z trochę gestszą konsystencją.
Za 2,99 zł nie ma co narzekać.

Używam tego produktu od: mies.