Cashmere, MM Make - Up (Mineralny podkład matujący 'Mineral Mat')

Cashmere, MM Make - Up (Mineralny podkład matujący 'Mineral Mat')

Dax Mineralny podkład matujący 'Mineral Mat' Cashmere dzięki zawartości minerałów, kwasu hialuronowego i składników regulujących wydzielanie sebum nawilża przesuszone partie twarzy i normalizuje strefy tłuste. Tuszuje niedoskonałości cery i daje efekt naturalnego matu. Ujednolica koloryt skóry. Filtr SPF 10 chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV.

mineralne
Cera
tłusta
matujące
w tubce

Zwyklak.

Podkład trafił do mnie jako dodatek do jakiejś gazety.
Nie używam go regularnie, teraz np. do niego wróciłam ponieważ 'średni beż' jest dla mnie za ciemny na zimę czy wiosnę, a w miarę idealny jak już się lekko opalę.

Niestety ten produkt nie radzi sobie z temperaturą +25 stopni. Szybko spływa po twarzy, świeci się. Trzeba często w tym przypadku nanosić poprawki. A kryje średnio.

Mimo wszystko łatwo się go nakłada, nie tworzy efektu maski na twarzy, nie ciemnieje, ładnie pachnie, jest wydajny i ma ładne opakowanie.

Mimo wszystko zużyję opakowanie do końca i raczej nie pojawi się już w mojej kosmetyczce.

Taki sobie

Plusy:
+ matuje
+ kryje niedoskonałości
+ ujednolica koloryt cery
+ ochrona przeciwsłoneczna SPF 10

Minusy:
- nie nawilża, a wręcz czułam suchość cery
- na dłuższą metę nie widziałam regulacji wydzielania sebum
- ma jak dla mnie za gęstą konsystencję i łatwo można z nim przesadzić

Przeciętny

Ani za lekki,ani za ciężki.
matuje
średnio trwały i średnio kryjący
Niestety suche skórki mi podkreślał po paru godzinach
Ciemniał na skórze po nałożeniu.
Zapach przeciętny
Opakowanie trochę przypomina krem,czasem można się pomylić
Cena ok 9 zł w gazecie

Po licznych próbach doboru podkładu do mojej niezdyscyplinowanej cery znalazłam odpowiedni- który nie wysusza cery, a jednocześnie matuje. Po 8 godzinach pracy w warunkach biurowych-sztuczne światło, suche powietrze, komputer- moja cera wygląda na świeżą o jednolitym kolorycie. Co najważniejsze podkład nie ciemnieje, co w moim przypadku jest ważne, gdyż mam bardzo jasną cerę. W Połowie dnia wystarczy delikatnie opudrować strefę T i wyglądam jakbym dopiero co nałożyła kosmetyk. Jedynym minusem jest wysoka cena w stosunku do gramatury podkładu. Osobom, które nie mają większych problemów z wypryskami, lecz z błyszczeniem się i zaskórnikami-POLECAM.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, nadal używane.

super

skuszona promocja rossmanie..kupiłam.. zakochałam się..
idealny podkład na codzień, daje naturalny lekko matowy efekt zdrowej ujednoliconej cery,
małym minusem jest tylko to ze jest niezbyt wydajny

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie..i bedzie kolejne

Rozczarowanie

Kupilam go zachęcona dobrymi opiniami o nim, na początku był nawet w porządku później jednak zmienilam o nim zdanie. Zmarnowane pieniądze! Praktycznie całą tubke wyrzuciłam do kosza ;)

Plusy:
- jest lekki

Minusy:
- słaby mat
- słabe krycie
- podkreśla suche skórki
- potwornie ciemnieje !

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

POMYŁKA

Kupiłam ten podkład zachęcona dobrymi opiniami, jednak bardzo się rozczarowałam, gdyż:
- jest mało wydajny
- słabo kryje
- podkreśla suche skórki

Używam tego produktu od: tygodnia

Miłe zaskoczenie!

Akurat byłam przed podróżą w bardziej słoneczne rejony i potrzebowałam niewielkiego podkladu z filtrem do bagażu podręcznego. Jako podkładomaniaczka siegnęłam jednak po produkt sceptycznie. A jednak! Jestem bardzo zadowolona z rezultatów na mojej buzi.

+ MATUJE (nie mocny, tępy mat, ale taki naturalny, który w dodatku nie znika po godzinie)
+ KRYJE (żadna tam skorupa, ale naturalne, fajne krycie)
+ NIE ZAPYCHA
+ NIE WYSUSZA
+ NIE ŚCIERA SIĘ
+ NIE BRUDZI UBRAŃ
+ NIE PODKREŚLA ZMARSZCZEK ANI SKÓREK
+ POSIADA FILTR SPF10 (nie za duży, ale zawsze)
+ ZAWIERA MINERAŁY (podobno, nikt nie wie, ile w tym prawdy, nie zauważyłam spektakularnych zmian mojej cery, ale brak zmian lepszy, niż zmiany na gorsze;)

Negatywy też się jednak znajdą:

- jak na mój gust zbyt tępo się rozsmarowuje
- MAŁO WYDAJNY!

Bardzo dobry.

Plusy:

+podkład jest bardzo lekki, łatwo i szybko się rozprowadza, nie tworzy smug,
+lekko rozjaśnia cerę, ujednolica koloryt, wygładza,
+ matuje, ale w naturalny sposób, nie tworzy maski, nie wchodzi w zmarszczki, załamania, pory,
+ po jego użyciu twarz się nie świeci, mat utrzymuje się z pudrem cały dzień,
+ podkład się nie ściera, nie znika z twarzy, jest naprawdę trwały,
+ ma bardzo lekką konsystencję, w ogóle nie czuć go na skórze, nie zapycha,
+ krycie dość dobre, większe przebarwienia wymagają oczywiście korektora, jednak podkład w dużym stopniu zakrywa zaczerwienienia i likwiduje szary odcień cery, wygląda ona na wypoczętą i rozświetloną, ale nie błyszczy się.

Minusy:

- mała gama kolorystyczna, mój odcień to jasny beż, który ładnie stapia się z naturalnym kolorem cery, jednak ja mam ciepły, brzoskwiniowy odcień, więc dla bardzo jasnych cer najjaśniejsza wersja może być zbyt ciemna,
- mała wydajność- po ok. miesiącu stosowania powoli zaczyna się kończyć, może wystarczy maksymalnie na kolejny miesiąc, ale mi podkłady wystarczają na ok. pół roku (o tej samej pojemności 30ml).

zaskakuje

Zachęcona rencenzją poprzedniczki postanowiłam go wypróbować,zwłaszcza,że był w promocyjnej cenie 24 zł.Niestety nie było testera,więc wzięłam w ciemno odcień średni beż,jako że moja cera jest średnio jasna.Ale na szczęście odcień jest prawie idealny,mógłby być o pół tonu jaśniejszy,latem będzie w sam raz.No i szczerze mówiąc ja podkładoholiczka,którą trudno zadowolić i która na dobry podkład jest skłonna wydać wiele,jestem oczarowana.Podkład ma wspaniałą konsystencję,rozprowadza się równo i gładko.Nieźle kryje,ładnie się wtapia w skórę,nie podkreśla suchych skórek.Matuje ale nie tępo,nie ukrywa blasku skóry,chyba że go przypudrujemy.Trzyma się wiele godzin,wieczorem na waciku jest go sporo.Czyli reasumując zachowuje się jak podkłady o wiele wiele droższe a może nawet lepiej.Czyżby polskie firmy zaczęły nareszcie robić dobrą kolorówkę?

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo fajny podkładzik :)

Bardzo fajny podkład, który kupiłam w sumie tak od niechcenia, nie pokładałam w nim nadziei, ale muszę przyznac, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :)

Plusy:
- fanie się rozprowadza
- wydajny
- nie powoduje powstawania zaskórników ( a na tym bardzo mi zależało! )
- przypudrowany wytrzymuje cały dzień
fajny kolorek z wyraźnymi zółtymi tonami dla średnio opalonych( używam odcienia "średni beż" )
-KRYJE , a mimo to wygląda naturalnie i nie czuć go na twarzy
- matuje, naprawdę MATUJE :) ale nie jest to płaski mat, ładny naturalny mat :)
- nie powoduje błyszczenia się skóry i nie wysusza
- cena ( 29 zł w Rossmannie)

minusów nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni