Rexona, Women, Invisible, Pure (Antyperspirant w sztyfcie przeciw białym śladom)

Antyperspirant Rexona Invisible Pure działa aktywnie przez 48 godzin, zapewniając Ci długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i potem. Jego formuła zawiera Clearex, pozwalający zminimalizować powstawanie białych śladów na ubraniach.

ochronne
w sztyfcie
<50ml

Dobry, ale są lepsze

Antyperspirant działa, a jego zapach czuć przez cały dzień.
Obkleja ubrania i zmywa się bardzo ciężko, ale coś za coś. Ślady na ubraniach oczywiście zostają i gdyby nie obietnica producenta o czystości ubrań, miałby 4 gwiazdki.

Kiepska

Używam rożnych Rexon w sztyfcie już od ładnych i kilku lat i ta jest jedną z najsłabszych odmian. Obietnica, że nie brudzi ubrań też jest troszkę na wyrost - brudzi mniej niż inne Rexony, ale jeśli przeciągacie np. obcisły czarny top, to i tak zostawi Wam białe ślady.

Plusy:
+cena
+dostępność
+raczej nie brudzi ubrań (ale to nie jest tak, że w ogóle nie!)
+nie przesusza skóry pod pachami

Minusy:
-prawie wcale nie chroni przed poceniem
-pachnie ładnie, ale bardzo delikatnie, po jakimś czasie zapach właściwie znika ze skóry
-nie neutralizuje zapachu potu, jeśli się spocę, to zapach potu miesza się z zapachem Rexony - tragedia

Wydajnośc jest w normie, opakowanie jak zawsze u Rexony wygodne.

Podsumowując: ewidentnie Rexony zostawiające białe ślady są dużo skuteczniejsze. Ta prawie nie brudzi, ale też nie działa, więc więcej jej nie kupię.

Myślałam że będzie fajnie

Przez ostatnie kilka lat używałam antyperspirantów innych firm i się sprawdzaly. Ale tak zachwalali rexone na yt i blogach, więc uległam i kupiłam,. Niestety ta decyzja nie była za dobra.
Sam produkt nie jest tragiczny, ale ma tyle minusów, że nie kupię go ponownie. Plusy są takie, że cena jest atrakcyjna i łatwa dostępność.
Minusów natomiast więcej. Nie mam jakiejś dużej potliwości pod pachami, a jednak ten produkt nie radził sobie z tym. Pachy miałam wilgotne. I często zauważałam, że zbijał mi się w kulki . Oczywiście brudził ubrania,
Nie wróce do niego. Wracam do sprawdzonych metod.

Oceniam Invisible, Pure w kulce

Rexony używam już kilka lat na zmianę z innymi antyperspirantami, ale niestety zauważyłam, że bardzo się popsuła.Kiedyś były to moje ulubione antyperspiranty teraz chyba przestanę je kupować.Oceniam Invisible, Pure w kulce.

Zalety:

- bardzo ładny słodki zapach
- kulka jest wydajna
- nie podrażnia ani nie uczula
- nie zauważyłam też brudzenia ubrań

Wady:

- nie chroni przed brzydkim zapachem, jak się spocę to czuję pot zmieszany z rexoną

Niezły

To był mój pierwszy antyperspirant w postaci sztyftu.

PLUSY:- dosyć przyjemny, delikatny zapach,
- wydajny, -dobra dostępność i cena, -opakowanie nie zacina się, -nie robi plam na ubraniach, -szybko się wchłania, -nie podrażnia, -nie klei się

MINUSY: -U mnie słabo sprawdzał się jeżeli chodzi o ochronę w bardziej wymagających sytuacjach. (w normalnych się sprawdzał) Wystarczyła odrobinę wyższa temperatura, lekki wysiłek i pacha była mokra. Co prawda neutralizuje przykry zapach, ale też mam wrażenie, że nie do końca, -jeżeli pacha nie jest mocno zadbana (tzn. idealnie wydepilowana, wypeelingowana, nawilżona) zostawia widoczny biały nalot i może zostawiać grudki.

Mimo wszystko, jest co całkiem dobry antyperspirant. Nie wrócę bo mnie nie zachwycił, a lubię testować nowości

Działa !!!

Przypadkowy zakup, który okazał się ogromnym pozytywnym zaskoczeniem :)

Antyperspirant spełnia swoje główne zadanie jakim jest ochrona przed poceniem się i przykrym zapachem - ale uwaga nie jestem osobą z problemem nadmiernej potliwości
Antyperspirant ma delikatny, świeży zapach.
Ma przyjemną kremową konsystencję, dzięki której łatwo rozprowadza się go na skórze. Szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie lepkiej warstwy.
Nie brudzi ubrań, nie uczula ani nie podrażnia wrażliwej skóry pod pachami.

Jest bardzo wydajny, wygodny w użyciu a cena - jak na tak dobry produkt jest niewielka :)

Gorąco polecam, sama chętnie będę do niego wracać :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Spełnia moje oczekiwania

Zwykle używałam z tej serii wersję &quot;diamond&quot;, ale ostatnio nie było jej na półkach i sięgnęłam po tę wersję.

OPAKOWANIE
sztyft w opakowaniu typowym dla tego typu antyperspirantów. Aby wysunąć sztyft nie musimy krecić kółeczkiem, ale przekręcamy cały &quot;dół&quot; dzięki czemu wystarczą 1, 2 przekręcenia by wysunąć odpowiednią ilość kosmetyku.

WYDAJNOŚĆ
Kosmetyk ocniam jako wydajny, mam go 2 miesiąc i już mi się kończy. Wystarczy jedna aplikacja rano, a antyperspirant chroni cały dzień :)

DZIAŁANIE
Sztyft nie brudzi ubrań w momenci kiedy się wchłonie. Stosuję go rano po przebudzeniu, więc kiedy zakładam ubrania nie robi rzadnych plam. Nawet po aktywnym wysiłku nie zostawia plam na ubraniach, więc jestem z nigo zadowolona. Ogromnym plusem jest fakt, że ma ładny zapach. który utrzymuje się na skórze cały dzień.
Używam tylko raz dziennie i to wystarcza na cały dzień ochrony przed potem i przykrym zapachem. (zaznaczam, że nie mam problemów z nadpotliwością)

POSDUMOWUJĄC
+ wygodne opakowanie
+ wydajność
+ chroni przed przykrym zapachem przez cały dzień
+ nie robi plam na ubraniach ani ich nie brudzi przy zakładaniu
+ szybko się wchłania

Używam tego produktu od: 2 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (wykańczam)

Skuteczny.

Porządny antyperspirant to rzecz niezbędna zwłaszcza, kiedy ma się stresującą pracę, w której spędzamy kilkanaście godzin. Dla mnie istotna jest również ochrona przed brudzeniem ubrań.
I tutaj trafiłam idealnie - ten produkt spełnia większość moich wymagań, jest naprawdę porządny i z przyjemnością będę do niego wracać.

<b>Konsystencja:</b> kremowy, dość twardy sztyft.

<b>Zalety:</b>
*spełnia swoje główne zadanie - doskonale chroni przed poceniem przez parę ładnych godzin
*chroni również przed przykrym zapachem, kiedy właściwości antyperspiracyjne zanikną pozostają te dezodorujące
*sam zapach produktu jest bardzo subtelny, świeży, kremowo-mydlany i mało wyczuwalny, więc nie ma problemu, że zmiesza się z perfumami
*nie brudzi ubrań - ani czarnych, ani białych, ani kolorowych
*jest wydajny
*wygodna aplikacja
*niska cena
*łatwa dostępność
*w składzie olejek słonecznikowy
*jest łagodny dla skóry po depilacji, nie wywołuje uczuleń/podrażnień

<b>Wady:</b>
*niestety lubi się rolować, tworzą się na skórze widoczne, białe gródki, wygląda to bardzo nieestetycznie w przypadku koszulek na ramiączkach
*zawiera aluminium

Może to jeszcze nie ideał, ale z pewnością sprawdzony produkt po który chętnie będę sięgać nie raz. Zdecydowanie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztyft