Bell, Trio Eyeshadow (Trójkolorowy cień do powiek)

Bell, Trio Eyeshadow (Trójkolorowy cień do powiek)

Nowa technologia gwarantuje intensywność koloru, łatwość aplikacji i niespotykaną dotąd trwałość, zapewniając niesamowity efekt końcowy. Pigmenty trójkolorowych cieni Bell Trio Eyeshadow otoczkowane estrami oleju jojoba nadają formule cieni prawdziwie kremowy efekt. Sześć paletek z niebanalnymi połączeniami kolorystycznymi Bell Trio Eyeshadow pozwalają nadać oku pożądany kształt i głębię spojrzenia.

prasowane
potrójne

Bell - cienie

Dostałam w prezencie od koleżanki. Używam ich sporadycznie ale nie jest totzła zła paletka.Posiadam paletę w wersji trójkolorowej - czarny, biały i szary. Cienie są dobrze napigmentowane, nie grudkują się ani nie brudzą i się nie odbijają. Nie wywołują również podrażnień. Są matowe, można nimi wykonać naprawdę ładny makijaż. Cena nie jest wysoka. Mają fakturę satynową. Są całkiem trwałe, po 8 h nadal się utrzymują na powiekach. Jednakże dość mocno się osypują ale nie wypadają najgorzej.

Przecietne

Aby nalozyc te cienie trzeba sie troche napracowac. Cienie srednio sie naklada na powieke. Rowniez srednio sie blenduja ale ostatecznie mozemy otrzymac fajny efekt. W ciagu dnia czasem sie zmazuja i osypuja. Jednak za taka cene stosunek do jakosci jest ok.

Bardzo fajne do torebki

Do wykonania prostego makijażu na szybko sa wystarczające. Jednak kolor na oku rózni się z kolorem w pudełeczku. Jest słabo napigmentowany i trzeba się napracować, żeby oko przybrało fioletowe cienie :) Niemniej jednak wygodne do kosmetyczki i na szybki wypad do kolezanek w zupelnosci wystarczy.

Świetne za niską cenę:-)

Cienie są takie kremowe, jedwabiste, bardzo mięciutkie na powiece. Mam wrażenie jakby nawilżały moje powieki. Łatwo się nakładają, jakby zmoczone były wodą. Zupełnie się nie obsypują , są delikatnie napigmentowane, nadają się na co dzień.Co do trwałości jestem zaskoczona, gdyż wytrzymują prawie cały dzień. Pod koniec dnia widać, że się ścierają. Ale się nie rolują.

Kolory 05 - super zestawienie :-)

Zestaw ten jak większość osób kupiłam w Biedronce za jakieś grosze. W zasadzie zdecydowałam się na zakup tylko i wyłącznie ze względu na kolor - akurat szukałam fioletów (uwielbiam takie kolory na oczach, zwłaszcza w połączeniu z szarościami). Mam kilka paletek, mniej lub bardziej firmowych, ale żadna nie miała ładnych odcieni tego koloru.

bardzo dobre

Odcień 03
Zalety:
+ piekne kolory brązu, najjaśniejszy rozświetla, orzechowy brąz oraz ciemna czekolada
+ są bardzo kremowe, dobrze się rozprowadzają i rozcierają
+ są delikatnie perłowe i łądnie wyglądają na powiece
+ są bardzo wydajne oraz kosztują niewiele

ciekawe :)

Raz, dwa, trzy i mamy gotowy makijaż :) wystarczą 3 cienie aby stworzyć jakiś look.

+ cena
+ opakowanie
+ ładne kolory
+ dobrze napigmentowane
+ ładnie się blendują
+ trwałe
+ idealne do torebki czy w podróży ;)

Trzy kolory.

Pomimo posiadania wielu palet, najbardziej lubię sięgać właśnie po trio Bell.
A dlaczego? Ano dlatego, że jest niewymagające. Palety mają po kilkanaście kolorów i zanim zdecyduję się jak tym razem pomalować sobie oko, muszę już wybiegać z domu. Tutaj mamy ich trzy, prawie jak w filmie Kieślowskiego.

W paletka 06 mieści w sobie cień jasny waniliowy, średni beżowy nude w podbiciem różo-szarości i ciemniejszy brąz.
Pigmentacja dość słaba, raczej taka właśnie dzienna, dla nieprawionych rąk, nierozbudzonych oczu, ale wystarczająca.
Nie znikają z powiek w ciągu dnia.
Cienie są przyjemnie kremowe, pomimo tego że sprasowane.
Mają tendencję do osypywania się, ale wystarczy strzepać nadmiar z pędzelka i/lub nałożyć bazę na powieki.
W mało solidnym plastikowym opakowaniu dołączona pacynka, czasem się przydaje, ale generalnie jest zbędna. Zależy co kto lubi.
Z uwagi na średnią pigmentację, tendencję do osypywania i aksamitną, kremową konsystnecję nie są zbytnio wydajne. Aczkolwiek ja się cieszę z tego faktu. Wreszcie znalazłam coś co się kończy i czego używam z przyjemnością.

Jednak zaznaczam, że nie są to cienie dla fanek mocnego i wyrazistego makijażu oka.

Pomimo niedociągnięć zasłużona czwórka.
Skoro wciąż sięgam i lubię, nie mogłam dać niższej noty.

Trwałe i dobrze napigmentowane

Są zaskakująco trwałe - wytrzymują cały dzień (zawsze stosuję bazę, ale mimo to, nie wszystkie cienie tak długo wytrzymują), nie osypują się. Są dobrze napigmentowane i dobrze się blendują.

Fajne

Cienie spodobały mi się w szafie Bell w Biedronce, więc postanowiłam je kupić. Jestem posiadaczką wersji beżowo-brązowej.

+ ładne kolory z delikatnym połyskiem
+ nadają się zarówno na dzień, jak i na wieczór
+ z bazą Kobo zachowują trwałość praktycznie cały dzień
+ wygodne w aplikacji pędzelkiem

W sumie to nie mam do nich żadnych zastrzeżeń :)

całkiem fajne

Używam 06

+ ładne kolory
+ dobra pigmentacja
+ ładnie się świecą
+ trzymają się cały dzień
+ można używać do delikatnego makijażu dziennego jak i tego na wieczór
+ cena też nie jest wygórowana

Jedną gwiazdkę odejmuję za osypywanie się, przez co mieni mi się cała buzia.
Dodatkowo opakowanie jest mało solidne.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chyba jednak na nie... może się jeszcze przekonam

Kupiłam produkt w biedronce, tanio :) Spodobały mi się kolorki ***>fiolet, morski, jasny beżyk nr 04

+Dostępność
+Cena
-Dość ładne opakowanie

+/-Ładne kolory, niektóre niestety tylko w opakowaniu. Nad beżem trzeba się dużo napracować, żeby stworzyć na oku jednolity głęboki kolor, natomiast po zielonym miałam zaczerwienione oczy; fioletu jeszcze nie używałam

-Chyba nieco uczulają
-Niesamowicie się osypują i ścierają, czyli nie są trwałe
-Brak aplikatorka

Jestem raczej na nie, choć jeszcze popróbuję

Używam tego produktu od: pare użyć
Ilość zużytych opakowań: w trakcie i chyba ostatnie