Wibo, Smooth & Wear Blusher (Róż do policzków z jedwabiem i witaminą E (nowa wersja))

Pojemność 0,3 ml

Prasowany róż do policzków z jedwabiem, wit.E i kolagenem. Bogata formuła o matowym wykończeniu wpływa na wyraźne poprawienie wyglądu i kondycji skóry. Wyraźnie eliminuje oznaki zmęczenia. Rozświetlona cera pełna blasku, koloru i świeżości. Dostępny w 6 kolorach.

Do nauki

Prostota, która zadowoli zwykłych użytkowników. Nie maluje gwiazd, nie mam codziennie miliona na twarzy. .. maluje się i nie.potrzebuje do tego wysokopolkpwych szaleństw.
Róż jest tani, wiec nie ryzykujemy nic. Proste pudełko, kolory do wyboru i nic więcej nie trzeba.
Kwestia różu to indywidualna sprawa. .Przyznaję się bez bicia, że u mnie znajduje się na dnie....I nakładam go najczęściej przy porzadkach; ) mam ciemna karnacje wiec ciężko znaleźć ideał. Im wybieralam mocniejsze kolory tym efekt był tragiczny.
Ten zakup okazał się udany, ćwiczę co jakiś czas i modeluje. Tak, modeluje. W zależności od miejsca nałożenia zmienia się wsYstko. Taki roz to idealne rozwiązanie. Mimo niskiej ceny, róż nakłada się łatwo i szybko. Ma cudowna konsystencję, która u mnie nie robi krzywdy. Oczywiście nie można przesadzić. .
Tak jak, że wszystkim; )
Trzyma się ładnie, pachnie przyjemnie, po zrobieniu plamy można łatwo ratować sytuacje rozcierajac.

Codzienna dawka rumieńców

Używam go codziennie już od ponad roku.
Posiadam kolor 01, określiłabym go jako coś pomiędzy różowym a brzoskwiniowym kolorem. Wydaje się być idealny dla bladej skóry.
Tak naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia, jest naprawdę fajny przy dziennym makijażu, bo twarz wygląda świeżo i naturalnie.
Nie tworzy plam na twarzy, dobrze się transferuje z pędzla na skórę. Nawet jeśli przesadzimy z efektem to łatwo się rozciera.
Utrzymuje się na twarzy cały dzień.
Nie zapycha porów, nie uczula.
Za taką cenę naprawdę warto, szczególnie jeśli lubicie matowe róże.

Przyzwoity produkt

Nie jest to jakieś "wow", ale spokojnie nadaje się do codziennego użytku.
Przyjemnie się go używa, nie jest zbytnio napigmentowany, a więc bezpieczny. Nie robi plam, łatwo się rozciera, trwałość to kilka godzin.

Mój pierwszy róż

Stosunkowo od niedawna, bo może 3-4 lat stosuję róż. Ten, był pierwsym zakupionym przeze mnie. Zwykły, tani róż okazał się być bardzo dobrym wyborem. Jest bardzo wydajny, w porządnym opakowaniu, nie kruszy się, nie osypuje i jest w kilku kolorach do wyboru. Ja wybrałam najbardziej różowy z różowych. Kolor nie podobał mi się za bardzo, był zbyt teatralny, ale ze stosowania i właściwości tego produktu jestem zadowolona.

Godny polecenia !

Odkąd kupiłam ten róż to nie używam już innego ! Jest do kupienia w świetnych odcieniach, fajnie się wtapia w skórę, dzięki czemu uzyskujemy naturalny efekt.

uwielbiam

Zakochałam się w tych różach. Piękne kolory, od groma. Ładnie się nakłada, nie pyli się, cały dzień się trzyma na twarzy. Kosztuje grosze, więc można ich kupić od groma, a do tego są mega wydajne. Opakowanie odporne na upadki.

Świetny

Moja "przygoda" z różem zaczęła się właśnie od niego,wcześniej nie używałam i sama nie wiem dlaczego..Kupiłam go ponad rok temu i Pani ekspedientka dobrała mi właśnie go w odcieniu 6,jest idealny chociaż początkowo wydawał mi się jakby dla mnie za ciemny,jednak okazał się idealny,używałam go od tej pory codziennie,używałam..bo zostawiłam go sobie na jesień/zimę ,bardziej w tedy mi odpowiadał.Ilość zużycia jest niewielka więc jeszcze mi długo posłuży. Za taką cenę jest wart uwagi i polecenia zwłaszcza dla osoby takiej jak ja,która w sumie niedawno zaczęła używać różu jest idealny.

Jest ok

Napisze krótko. Jest na prawdę ok. Kupiony tak o po prostu kiedyś w drogeria okazał się miłym zaskoczeniem. Robi swoje nie nadając skórze jakiś nie wiadomo jakich policzków jak u klowna. Trzeba nałożyć to z umiarem na kosci poloczkowe i na serio prezentuje sie poeknie -. Naturanie co nakwazjiejsze dla mnie.jest mega wydajny A taki malutki że zmieści się w każdą kosmetyczke

Może być

Mam róż nr 2 o ciepłym, różowo brzoskwiniowym kolorze. Aplikuje się go łatwo, nie robi plam, ale szybko znika z buzi. Ma przyjemną konsystencję, nie pyli podczas nabierania na pędzel. Minusem jest opakowanie, które choć urocze w swej prostocie, bardzo trudno się otwiera.

mój ideał

Świetny róż, podoba mi się to że nie ma świecących drobinek, ponieważ bardzo lubię matowy efekt na twarzy. Fajne jest to że można łatwo dozować jego ilość na policzkach, możemy uzyskać zarówno bardzo delikatny efekt (co jest idealne dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z różem) jak i trochę bardziej śmiały efekt, na większe wyjścia. Produkt jest bardzo wydajny, nawet przy codziennym stosowaniu. Róż jest bardzo trwały, nie osypuje się i nie blednie w ciągu dnia. Zdecydowanie mój ideał wśród róży do policzków.

CUDO

Mam go w odcieniu nr 6 i jest to taki uroczy brzoskwiniowy odcień, który bardzo pięknie wygląda na twarzy. Daje taki naturalny efekt, jest matowy i dobrze się go nakłada. Czasem używam go też jako cień do powiek i tutaj również dobrze się sprawdza. Jak na razie jest to mój ulubieniec :)

Bardzo dobry róż

Ciężko było mi znaleźć typowy odcień "różowego" różu, który dobrze wyglądałby na mojej skórze. Trafiłam jednak na ten produkt i jestem zadowolona. Róż jest matowy, bardzo dobrze napigmentowany, zużywa się powoli. Dla mnie minusem jest opakowanie, które popsuło się, kiedy róż spadł mi na podłogę. Jednak jeśli mam oceniać sam produkt, to jak najbardziej go polecam.