Wibo, Smooth & Wear Blusher (Róż do policzków z jedwabiem i witaminą E (nowa wersja))

Pojemność 0,3 ml

Prasowany róż do policzków z jedwabiem, wit.E i kolagenem. Bogata formuła o matowym wykończeniu wpływa na wyraźne poprawienie wyglądu i kondycji skóry. Wyraźnie eliminuje oznaki zmęczenia. Rozświetlona cera pełna blasku, koloru i świeżości. Dostępny w 6 kolorach.

Jeden z ulubionych

To jeden z moich ulubionych róży do policzków. Posiadam kolor 4 i jest to już moje kolejne opakowanie. Uważam, że ten odcień jest bardzo uniwersalny (ceglasty) i będzie pasował większości karnacji i makijaży. Trwałość może nie powala, ale za te pieniądze nie żądam więcej. Dobrze się nim pracuje, bardzo wydajny, estetyczne, małe opakowanie, no i niska cena. Polecam :)

Fajny

Róż jest przyjemny w nakładaniu, trzeba jednak uważać by nie zrobić sobie nim plamy. Ładny kolor i dobra cena. Róż raz mi spadł, naprawiałam go ale teraz się kruszy i jest do wyrzucenia.

Za taką cenę warto.

To ulubiony produkt mojej mamy. Róż ma dość intensywny odcień, więc trzeba uważać, żeby nie przesadzić z jego ilością. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień i nie tworzy brzydkich plam. Jego cena w połączeniu z wydajnością jak najbardziej na plus.

jedwabiste wykończenie

Róż Smooth & Wear to dobry kosmetyk, tak jak jego starsza wersja. Daje ładne jedwabiste wykończenie, ma dobrą pigmentację i całkiem długo utrzymuje się na twarzy. Nie ma drobinek brokatu, przez co wygląda naturalnie i świetnie się sprawdza na co dzień.

Bardzo dobry róż za niewielkie pieniądze

Jestem fanką róźy i mam ich wiele w swojej kolekcji, jednak ten jest dla mnie super odkryciem. Jest bardzo mocno napigmentowany, ma bardzo ładny kolor i dobrze się go nakłada - jednak trzeba uważać, by nie zrobić sobie zbyt dużych plam. Ładnie łączy się z innymi kosmetykami i wytrzymuje na twarzy przez cały dzień. Jak za tę cenę ( na promocji w rossmanie to ok 5zł) to bardzo dobry produkt.

Dobry róż

Bardzo dobrze napigmentowany produkt. Nie osypuje się, łatwy w aplikacji, można budować efekt dokładając kolejne warstwy. Jak na produkt w takiej cenie, długo utrzymuje się na policzkach, dając naturalny efekt. Bardzo wydajny.

Ładny róż

Bardzo polubiłam ten produkt. Kupiłam go na promocji za około 5 zł i moim zdaniem jak za tę cenę jest świetny. Jest bardzo dobrze napigmentowany, przyjemnie się go rozprowadza na policzku, dobrze się blenduje i współpracuje ze wszystkimi moimi podkładami. Do tego utrzymuje się na skórze cały dzień dając ładny zdrowy rumieniec. Jest bardzo wydajny, używam go codziennie od kilku miesięcy i nie widać zużycia.

całkiem dobry

Róż daje ładny, delikatny efekt. Łatwo się go nakłada, nie tworzy plam, ładnie się rozprowadza i tworzy naprawdę uroczy, delikatny efekt.
Opakowanie wygodne, nie psuje się.
Niestety po już dłuższym używaniu róż ma dziwną formułę, taki jakby kamień w opakowaniu, wtedy już nie nakłada się go tak przyjemnie.

Bardzo dobry róż

Posiadam kolor numer 6 ( brzoskwiniowy odcień). Bardzo często po niego sięgam, robi bardzo ładny efekt. Ma przyjemną, jedwabistą konsystencję, jest "miękki". Nie trzeba nakładać dużej ilości, wystarczy raz przejechać pędzlem i policzki są podkreślone. Efekt utrzymuje się dosyć długo. Polecam

lubię go!

mam odcień 5. Jest to róż, lekko wpadający w koral, posiadający maciupkie drobinki. No piękny kolor.

Kupiłam go za jakieś grosze na promocji, ale sam w sobie jest bradzo tani.
Posiada czarne, matowe opakowanie, z przeźroczystym okienkiem, przez które widzimy produkt. Ma skromną szatę graficzną, ale mi to nie przeszkadza.
Fajnie, że jest w małym opakowaniu, bo prasowane produkty długo się używa, a taka pojemność spokojnie starcza na lata.

Róż ma przyjemną konsystencję, gładkiego pudru, przy nakładaniu na pędzel nie oypuje się ani nie rozkrusza. Wystarczy dosłownie 2 razy potrzeć pędzlem policzek, żeby róż dał ładny efekt.
Nie znika on w ciagu mnia z policzka, ani nie ściera się, nie tworzy plam przy nakładaniu.
Podoba mi się efekt jaki można nim uzyskać. ożywia buzię kiedy jesteśmy zmęczone, nadaje skórze zdrowego blasku, wiec najczęściej nakładam go po cięzkiej nocy, lub na jakies większe wyjścia, bo na codzien jednak używam samego bronzera i rozswietlacza.

Jest bardzo wydajny, lubię go uzywać nie tylko na sobie, pasuje do wielu karnacji, jest bardzo uniwersalny.

Super róż!

Mam nr. 3 - raz dotknę pędzlem i jeden policzek jest gotowy, nie wiem dlaczego dla innych jest nietrwały, u mnie trzyma się cały dzień bez poprawek, chyba że potrzebuję mocniejszego efektu. Jest pięknym, cukierkowym różem, nadaje idealnie dziewczęcy efekt, jest super matowy. Cena dodatkowo jest atutem, wibo robi dobrą robotę. :)

Mało trwały, ale fajnie się wtapia ;)

Z początku wydawał mi się "twardy" jednak po muśnięciu palcem po nim okazało się, że jest niezwykle delikatny.
Rozprowadza się go bardzo dobrze, nie osypuje się i nie pozostawia brzydkich plam na policzkach.
Jego kolor jest dla mnie idealny, bo sprawia, że "rumieńce" na twarzy wyglądaj bardzo naturalnie.
Jedna warstwa nałożona na policzek daje fajny efekt, dlatego nie nakładam go więcej.
Także jeśli chodzi o pigmentację niczego nie zarzucam mu.
Jedyny minus jaki mi przeszkadza to fakt, że jest nietrwały po kilku godzinach praktycznie go na policzkach nie widać.