Wibo, Smooth & Wear Blusher (Róż do policzków z jedwabiem i witaminą E (nowa wersja))

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 0,3 ml

Prasowany róż do policzków z jedwabiem, wit.E i kolagenem. Bogata formuła o matowym wykończeniu wpływa na wyraźne poprawienie wyglądu i kondycji skóry. Wyraźnie eliminuje oznaki zmęczenia. Rozświetlona cera pełna blasku, koloru i świeżości. Dostępny w 6 kolorach.

Tani i dobry :)

Róż do policzków stosuje praktycznie codziennie robiąc poranny, szybki makijaż. Lekko muśnięte policzki dodają wdzięku i jednocześnie zdrowego wyglądu-bardzo lubię ten efekt. Do mojej karnacji pasują praktycznie wszystkie odcienie różu, więc mogę testować wiele kolorów. Ten z Wibo posiadam w odcieniu 01,według mnie to zimny, ciemny róż :)

Róż otrzymujemy w małym, kompaktowym, przezroczystym od góry opakowaniu. Jest ono naprawdę trwałe i wytrzymałe, stosuje go kilka miesięcy i cały czas działa bez zarzutu. Róż jest bardzo mocno sprasowany dzięki czemu wygodnie się aplikuje i nie obsypuje. Nakładam go specjalnym pędzelkiem przez co na twarzy nie tworzą się brzydkie plamy. Pigment nie jest zbyt mocny, więc można stopniować intensywność koloru. Według mnie można śmiało powiedzieć,że róż wytrzymuje cały dzień, super prawda? Nie ściera się i ładnie wygląda przez większość dnia. Co więcej ładnie komponuje się z rozświetlaczami tworząc bardzo naturalny efekt promiennej skóry.Stosuje go na zmianę z innym różem już kilka miesięcy, a mimo to została mi jeszcze połowa opakowania. Niska cena i taka wydajność? Dla mnie rewelacja! Jestem pewna,że każda z Was znajdzie odcień dla siebie.

Róż do dziennego makijażu

Mam róż o numerze 5. Jest to kolor brzoskwiniowy i jest ładny. Mogę powiedzieć, że ten róż jest dobry do codziennego używania, do dziennego makijażu, bo jest delikatny i daje bardzo naturalne wykończenie, nadaje skórze błysku. Dobrze się z nim pracuje, nie ma możliwości przesadzić z efektem. Zapachu nie ma. Czyli jakość za taką cenę jest super.
Opakowanie jest ładne, małe i wygodne.

Brzoskwiniowy numer 6

W zasadzie to mój pierwszy róż, kupiłam go na promocji dla wypróbowania i nie tylko odkryłam jak cudownie róż zmienia makijaż, ale również odkryłam cudowny róż ! Odcieni wystarczająco aby wybrać zarówno coś dla jasnych karnacji jsk i dla ciemnych, odcienie są chłodne i ciepłe, da sue znaleźć coś dobrego za grosze.

ok...

Róż jest całkiem ok, jednak bez szału. Jest ok na co dzień. Dość słabo napigmentowany i nie utrzymuje się szalenie długo. Dobry róż dla początkujących.

Bez szalu

Można wybrać ładny kolor dla siebie. Produkt dosyć ciężko się nabiera,ma mało pigmentu. Nakłada się dość ładnie. Ale trwały to on nie jest. Taki zwyklak, gdy nie chcemy wydawać dużo pieniędzy na róż.
Opakowanie plastikowe, od razu wypadła mi szybka, ale ja wkleilam z powrotem.
Więcej nie kupie i dość mocno mecze żeby go skończyć ;)

Jest OK

Bardzo delikatny róż, idealnie pasujący do dziennego, naturalnego makijażu. Nie idzie z nim przesadzić więc nie ma możliwości zrobienia sobie plam na buzi :) Sprawdzi się u osób, które zaczynają swoją przygodę z makijażem :)

Ładny róż dla początkujących

Kupiłam ten róż już jakiś czas temu. Bardzo spodobał mi się na swatchu, lekko brzoskwiniowy, lekki, uroczy. Mam wrażenie, że podobnie wyglada na buzi. Jest delikatny, trudno raczej zrobić sobie nim krzywdę. Jednak nie jest zbyt trwały. Mimo wszystko polecam za takie małe pieniądze.

tani i przyjemny

Ja mam kolor nr 4. Tak jak w tytule, uważam, że jest to tani i przyjemny róż. Jest dość sporo kolorów do wyboru, wygodne opakowanie. Na początku myślałam, że jest słaby, że jednak pigmentacja nie dla mnie. Ale im częściej po niego sięgam, tym bardziej się do niego przekonuję. Mogą go spokojnie używać osoby, które dopiero się uczą sztuki nakładania różu jak i te, które już ją opanowały. Łatwo się nim pracuje, łatwo buduje intensywność. Nie ściera się nadmiernie, pozostaje długo na miejscu a co najważniejsze, jest widoczny. Ja jestem na tak.

Fajny

Mam kolor nr 6 - ciepłą brzoskwinię.

Róż od Wibo jest kosmetykiem tanim i dobrym, a do tego łatwo dostępnym. Jest matowy, bez świecących drobinek.

Plusy:
+ wydajność,
+ trudno zrobić sobie nim krzywdę - dobrze się rozciera i nie jest mocno napigmentowany, dzięki czemu daje naturalny efekt,
+ nie wyskakują po nim na twarzy żadne niespodzianki,
+ jest trwały,
+ ma solidne opakowanie, które się rozpadło i samo się nie otworzy np. w torebce.

Nie mam się do czego przyczepić ;)

Do nauki

Prostota, która zadowoli zwykłych użytkowników. Nie maluje gwiazd, nie mam codziennie miliona na twarzy. .. maluje się i nie.potrzebuje do tego wysokopolkpwych szaleństw.
Róż jest tani, wiec nie ryzykujemy nic. Proste pudełko, kolory do wyboru i nic więcej nie trzeba.
Kwestia różu to indywidualna sprawa. .Przyznaję się bez bicia, że u mnie znajduje się na dnie....I nakładam go najczęściej przy porzadkach; ) mam ciemna karnacje wiec ciężko znaleźć ideał. Im wybieralam mocniejsze kolory tym efekt był tragiczny.
Ten zakup okazał się udany, ćwiczę co jakiś czas i modeluje. Tak, modeluje. W zależności od miejsca nałożenia zmienia się wsYstko. Taki roz to idealne rozwiązanie. Mimo niskiej ceny, róż nakłada się łatwo i szybko. Ma cudowna konsystencję, która u mnie nie robi krzywdy. Oczywiście nie można przesadzić. .
Tak jak, że wszystkim; )
Trzyma się ładnie, pachnie przyjemnie, po zrobieniu plamy można łatwo ratować sytuacje rozcierajac.

Codzienna dawka rumieńców

Używam go codziennie już od ponad roku.
Posiadam kolor 01, określiłabym go jako coś pomiędzy różowym a brzoskwiniowym kolorem. Wydaje się być idealny dla bladej skóry.
Tak naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia, jest naprawdę fajny przy dziennym makijażu, bo twarz wygląda świeżo i naturalnie.
Nie tworzy plam na twarzy, dobrze się transferuje z pędzla na skórę. Nawet jeśli przesadzimy z efektem to łatwo się rozciera.
Utrzymuje się na twarzy cały dzień.
Nie zapycha porów, nie uczula.
Za taką cenę naprawdę warto, szczególnie jeśli lubicie matowe róże.

Przyzwoity produkt

Nie jest to jakieś "wow", ale spokojnie nadaje się do codziennego użytku.
Przyjemnie się go używa, nie jest zbytnio napigmentowany, a więc bezpieczny. Nie robi plam, łatwo się rozciera, trwałość to kilka godzin.