Sisley, Palette Orchidée, Highlighter Blush With White Lily (Róż rozświetlający z białą lilią)

Orchidea poprawia koloryt skóry i nadaje jej blask. Aplikację różu można stopniować aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Potrójny zestaw w jasnych tonacjach został zaprojektowany specjalnie, aby nadać twarzy piękny koloryt i kształt. Trzy delikatne i lekko perłowe barwy odbijają światło i nadają blask naturalnego słońca. Skóra jest rozświetlona i jednolita od jednego pociągnięcia pędzelkiem. Zapewnia ładny efekt i daje poczucie lekkości.

Kiepski przereklamowany znika z twarzy

Kosmetyk kiepski, przereklamowany. Nie rozświetla cery tak jakbym sobie tego życzyła. Za mało jest w nim rozświetlacza. Cena wysoka natomiast efekt marny. Nie utrzymuje się na twarzy. Muszę go spotęgować rozświetlaczem Smashbox lub innym bo inaczej z efektu jestem niezadowolona. Firma oszczędza na wszystkim. Pudełko marne rysuje się. Nawet nie ma welurowego ochraniacza na puderniczkę. Dużo lepszy efekt na twarzy uzyskuje różem Maca lub innym z dodatkiem rozświetlacza. Wielki minus dla tej marki. Kupiłam coś z tej firmy ostatni raz i nigdy więcej. Produkt utrzymuje się chwilę i znika. Są dużo lepsze produkty w niższych cenach. Nie polecam i bardzo żałuję zakupu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bez wad!

Cóż tu pisać,to jest po prostu idealny róż.
Bardzo trwały,wytrzymuje dłużej niż musi,przy każdej temperaturze.Idealny kolor,który się dopasowuje do karnacji.
Nadaje koloru i blasku dzięki maleńkim drobinkom,których nie widać na twarzy.
Jest bardzo wydajny,używam już tego różu od półtora roku i ledwo zeszły wypuklenia.. Puderniczka to majstersztyk,trwała i elegancka,klasyczna.Nie boję się jej włożyć do torebki ;)
Nic dodać,nic ująć.

Najlepszy!

a i co jeszcze jest na plus, jest tylko jeden kolor(który zawsze pasuje) do wyboru,co ułatwia decyzję
(poza limitowankami)

Ilość zużytych opakowań: jedno normalne opakowanie + limitowane

Doskonały

Róż kupiłam w zeszłym roku w Marionnaud (wspomnienia...) na 30% obniżce z powodu Halloween, więc cena do przełknięcia. Myślałam, że to była edycja limitowana i koniecznie musiałam położyć na nim swoje łapy.
Róż jest przepiękny, typowo różowy, dla blondynek idealny. Jest bardzo dobrze napigmentowany, ale krzywdy sobie zrobić nim nie można. Idealnie się blenduje. Jest trochę rozświetlający, tzn. nie ma drobinek ale jest satynowy. Więc kiedy mam go użyć to już wcześniej nie kładę rozświetlacza na szczyty kości policzkowych. Skóra wygląda na zdrową i zadbaną.
Wzór jest cudowny, aż nie chce się go zniszczyć. U mnie róż ma wyżłobienia przez środek zrobione od pędzla i nie jest już tak perfekcyjny jak w swym początkowym wyglądzie, ale on ma być piękny na policzkach nie tylko w opakowaniu. Jeżeli to nie jest limited edition to polecam kupno, zwłaszcza, że ma pojemność większą od pudrów prasowanych, bo aż 15 gram. To ogrom jak na róż. A są przecież pudry, które mają zaledwie 6,5 grama (Guerlain Les Voilettes prasowany), a przecież róż nakładamy tylko na policzki...Wystarczy więc na wieki.
Ten produkt ma też odmianę brązową, która jednak wogóle mnie nie zainteresowała.
Ogólnie róż polecam, cena rozłoży się na lata używania, chociaż kto poczeka na 30% off w Sephorze to jeszcze bardziej się ucieszy.

Używam tego produktu od: październik 2013