Achem, Bliżej Natury, Szampon tataro - chmielowy

Achem, Bliżej Natury, Szampon tataro - chmielowy

Szampon tataro - chmielowy Achem Bliżej Natury przeznaczony jest do włosów tłustych i normalnych. Zawiera naturalny wyciąg z tataraku i chmielu, działający przeciwzapalnie i bakteriobójczo na powierzchnię skóry. Systematyczne stosowanie wzmacnia cebulki włosowe, zapobiega przetłuszczaniu włosów, nadaje im elastyczność i połysk.

Za tą cenę..

Gdzie ten chmiel?

Od początku skład tego kosmetyku wydawał mi się podejrzany. Potem sprawdziłam w internecie i okazało się, że ten szampon "tataro-chmielowy"\' nie ma w sobie nic z wyciągu z tataru i chmielu.

Jest jak najbardziej w porządku, dobrze się pieni, szampon jest bardzo wydajny.

Na ogół przypomina mi opakowanie płynu do prania, a nie szamponu. Jednak ma to też swoje plusy jest to pomocne w skorzystaniu z odpowiedniej ilośći szamponu.

Działanie

Chociaż w składzie szamponu nie znajdziemy żadnego naturalnego wyciągu, nasze włosy są przyzwoicie umyte. Nie przetłuszaczają się, nie swędzą, nie pojawia się łupież. Ot, szampon o prostym składzie. Cudów nie czyni, aby zrobić coś więcej z naszymi włosami potrzebalibyśmy odżywki. (jednak moim zdaniem nie od tego szampon jest :) )

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1x300ml