Isana, Hair, Colorglanz, Schaumfestiger (Pianka do włosów z witaminami i filtrem UV)

Pianka usztywniająca do włosów z witaminami i filtrem UV utrwala kolor farbowanych włosów i nadaje odpowiedni kształt, jednocześnie ich nie obciążając. Włosy stają się sprężyste i jedwabiste. Pianka nie skleja włosów i można ją łatwo usunąć podczas szczotkowania.

Nie warta uwagi

Produkty Isany są dosyć tanie i dostępne tylko w Rossmannie.Tym razem postanowiłam wypróbować tą piankę do włosów farbowanych.
Pianka ta zawiera pantenol i filtry UV, ma sprawić, że nasza fryzura będzie utrwalona na 24 h oraz ma nadać pasmom połysk.
W mojej ocenie nie jest to produkt, który powinno się mieć w swojej kolekcji kosmetyków. Po użyciu moje włosy były w ładzie bardzo krótko, a loki się wyprostowały. Nie zauważyłam także połysku, który rzekomo ma nadawać ta pianka.

po co produkować takie rzeczy?

Otrzymałam tę piankę \'w spadku\' po niezadowolonej z jego działania Mamie i powiem szczerze, że gdybym miała okazję przekazać go dalej - nie zawahałabym się. Niestety przekażę go chyba dalej... do kosza.

Pianka ładnie pachnie.
Czy mogę już skończyć pisanie tej recenzji, bo wyczerpałam już wszystkie możliwości opisania zalet tego kosmetyku?

Pianka nic nie daje.
Pianka nie utrwala fryzury.
Pianka nie ułatwia ułożenia włosów.
Pianka wysusza włosy.
Pianka powoduje, że zdrowe i nawilżone włosy stają się suchymi badylami.

Dziękuję za uwagę i dziękuję za taki produkt, raz na zawsze.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: połowa jednej dużej buteleczki.

całkiem dobra

Zanim zdecydowałam sie przetestowac bylam mocno uprzedzona, sadzilam ze jak na pianke za ta cene to nic ona nie da. W efekcie nie daje mocnego utrwalenia ale wlosy ukladaja sie i nie sklejają. Za tą cene jest to pianka godna uwagi.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Bardzo dobra

Bardzo dobra pianka. Stosunek ceny do jakości jest na plus. Ułatwia modelowanie włosów, nie swędzi mnie po niej skóra głowy. Na minus jest tylko trwałość...mogłaby dłużej utrwalać fryzurę. Ale daje radę. Lubię ją.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie czwartego