Normaderm (Żel złuszczający do codziennego oczyszczania skóry z niedoskonałościami)

Żel złuszczający Normaderm został opracowany do codziennego oczyszczania skóry z niedoskonałościami (zaskórniki, zaczerwienienia, rozszerzone pory, nadmierne błyszczenie, nierówna powierzchnia skóry). Zawarte w żelu mikrocząsteczki odblokowują pory, wygładzają nierówności i poprawiają wygląd skóry. Z każdym dniem skóra jest czystsza i gładsza a niedoskonałości znikają. Zalecenia: Stosować codziennie, rano i wieczorem, zwracając szczególną uwagę na czoło, nos i dolne partie twarzy. Omijać okolice oczu. Dokładnie spłukać czystą wodą. W przypadku podrażnienia zmniejszyć częstotliwość stosowania. Preparat zawiera wodę termalną z Vichy, był testowany na skórze wrażliwej ze skłonnością do trądziku.

Świetny żel

Bardzo dobry produkt!
Pozostawia skórę niezwykle nawilżoną, świetnie usuwa resztki makijażu.

Wydajność* 5 (starcza na długo, gdyż niewielka ilość produktu starcza aby oczyścić twarz)

Zgodność z opisem producenta* 5

Zapach* neutralny,

Stosunek jakości do ceny*5

Opakowanie*

Dobry

Dla mnie ten żel jest po prostu dobry.

+ ładnie oczyszcza
+ przyjemna konsystencja
+ nie uczula
+ nie podrażnia
+ jest delikatny dla skóry
+ usuwa sebum i wszelkie zanieczyszczenia
+ opakowanie

Przyzwoity

Żelu używałam zanim nabyłam elektryczną szczoteczkę do oczyszczania twarzy.
To naprawdę przyzwoity kosmetyk, ale jeżeli ktoś mający bardzo zanieczyszczoną skórę będzie od niego oczekiwał spektakularnych efektów, to srogo się rozczaruje.
To tylko żel z peelingiem, działa jak każdy inny żel z peelingiem.
Powierzchownie oczyszcza, ale z zaskórnikami i wągrami wiadomo, że sobie nie poradzi.
Krzywdy nie robi nawet wrażliwej skórze, przyczepię się jedynie do tego, że przy swojej cenie mógłby być nieco bardziej wydajny.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: chyba trzy

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Bardzo przyjemny, ale drogi

No więc tak, żel jest naprawdę dobry, od razu widać, że to kosmetyk luksusowy, ale nie wykazuje żadnego działania w celu oczyszczania porów. Buzia jest zmatowiona, długo się nie błyszczy, nie podrażnia, bardzo ładnie pachnie, faktycznie doskonale oczyszcza, ale zatkane pory jak były, tak dalej są. Mimo wszystko, polecam ten żel, bo nie znalazłam jeszcze na rynku takiego produktu, który rzeczywiście by te pory oczyścił - może jakieś maseczki, ale na pewno nie żel do mycia twarzy. Gdyby tylko nie ta wysoka cena, kupowałabym go ciągle.
Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- wydajność
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- uczucie czystości
- odświeżający
- eleganckie opakowanie
Minusy
- nieefektywny
- cena

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

OD LAT NIEZBĘDNY!

Moja cera - mieszana, tylko ten peeling do codziennego stosowania znosi (próbowałam stosować tańsze, tragedia na twarzy, zwłaszcza w strefie T) stosuję ten żel peelingujący od lat....właściwie od czasu gdy pojawił się na rynku....tak jak wspomniałam-próbowałam stosować tańsze specyfiki z tym samym (mniej więcej) składem....żel Vichy ZAWSZE wygrywał.
\\nStosuję nadal, i będę do usr......nej śmierci:D ten jedyny jest w stanie wyregulować produkcję łoju w strefie T i przy okazji nie zasuszyć okolic skóry normalnej.
\\n

Na poziomie, ale ta cena...

Wygodny peeling w żelu, o idealnej koncystencji, przyjemnym zapachu i właściwie działa jak peelingi za połowe tej ceny. Mimo wszystko nie można mu odmówić zalet. Wygładza, oczyszcza por, bardzo wydajny. Jest bardzo delikatny, do codziennego stosowania. Jak oczekujemy ostrzejszego działania wystarczy opuścić zwilżenie rąk albo twarzy, ale podejrzewam wówczas niestety nie powinno się go stosować na codzień. Gdyby nie cena byłby dla mnie idealny.

Używam tego produktu od: z 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i jak trafi się promocja, nie ostatnie

wielkie rozczarowanie...

Nie mam cery szczególnie problematycznej, a według mnie żel nie robi prawie nic oprócz tego że strasznie wysusza skórę. Patrząc na cenę spodziewałam się ze faktycznie zwalczy drobne niedoskonałości ale niestety tak się nie stało. Jedyne plusy to to że oczyści nam cerę z makijażu, ma fajną poręczną butelkę i miłą konsystencję, więcej zalet niestety nie widzę.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

średni

Żel dostałam w prezencie i nie mogę go zmęczyć.
Pieni się dość mocno i trudno zmyć go z twarzy. Drobinek szorujących nie jest zbyt wiele i trzeba dużo go użyć, aby był pilingujący, ale wtedy jeszcze trudniej zmyć go z twarzy. Żaden komfort używania, bo jeżeli ma być to piling - to niech pilinguje, jak na co dzieiń - niech będzie łatwy w użyciu i zmyciu. Nawet jeżeli trochę oczyszcza, to nie za cenę takieog wysiłku ze zmyciem żelu z twarzy.
Dodatkowo wysusza skórę. Gdyby nie wysuszał, zużyłabym do do ciała.

Może dla wybitnie tłustych cer byłby ok, ale dla mojej - raczej normalno-mieszanej z tendencją do niespodzianek na twarzy jest niedobry. Nie. Jestem na nie.

Używam tego produktu od: posiadam od ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze i ostatnie zarazem

nie spełnia swoich zadań

Kolejny raz zawiodłam się na marce Vichy. Mam skórę mieszaną i ciągle szukam odpowioednich kosmetyków do tego typu skóry. Niestety gel nie spełnił sowjej roli, nie oczyszczał i spełniał tylko rolę mycia twarzy.

Super !

Dokladnie myje ale tez nawilża twarz, sprawia że cera jest miękka i jedwabista.
Jedyny minus to oczywiście cena, choć produkt jest niezastapiony ;)
Nie wysusza

Fajny ale bez specjalnej rewelacji

Do mojej cery (tłustej) jest ok:
+ przyjemny zapach
+ nie pieni się jak szalony
+ skóra nie jest po nim ściągnięta
+troszke gładsza
- cena
- przy używaniu całej lini skóra sie jednak wyszusza
-ze złuszczaniem nie ma nic wspólnego

Według mnie czy działa na niedoskonałości? Trudno ocenic bo używam po tym żelu tonik i krem. Jest najbardziej odpowiedzin jak do tej pory żelem dla mnie jednak niczym nadzwyczajnym nie zaskakuje.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Dogłębne oczyszczanie

Peeling pomógł mi bardzo, kiedy nie mogłam dojść do porządku z moją twarzą i nic innego już nie pomagało. Po stosowaniu wszystkich możliwych kosmetyków do cery tłustej, mydełek siarkowych i antybakteryjnych, seria Normaderm sprawdziła się bardzo dobrze! Peeling bardzo dobrze oczyszcza, wreszcie policzki przestały się świecić. Z czoła zniknęły wypryski, z nosa wągry - może nie wszystkie, ale ich ilość znacznie się zmiejszyła. Nawet po nałożeniu kremu mogłam się cieszyć nawilżoną, a nie natłuszczoną skórą, z której nic nie spływało. W tym momencie już nie używam, ale jesli będzie potrzeba, na pewno do niego wrócę. Zapomniałabym - bardzo wydajny! Wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: Trzy lata
Ilość zużytych opakowań: Dwa