Garnier, Mineral Deodorant, UltraDry 48h Spray (Antyperspirant w sprayu)

Garnier, Mineral Deodorant, UltraDry 48h Spray (Antyperspirant w sprayu)

Antyperspirant Garniera 48h z Mineralite- minerałem o właściwościach ultraabsorpcyjnych. 48h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią. Skóra, która oddycha. Bez alkoholu (bez alkoholu etylowego). Bez parabenów. Testowany dermatologicznie. Optymalna tolerancja dla skóry. Ultra Dry: intensywna ochrona i uczucie suchości do 48h udowodnione nawet e ekstremalnych warunkach. Świeży, energetyzujący zapach.

Fajny

Sięgnęłam po niego, gdy był na promocji, bo lubię testować nowe kosmetyki. Od jakiegoś czasu używałam antyperspirantów w kulce i sztyfcie, więc potrzebowałam odmiany. Sprawował się dobrze, choć nie rewelacyjnie. Dalej szukam swojego faworyta po wsze czasy :(

Niezły

Plusy:
- dobrze chroni przed potem
- w miare tani
- bardzo wygodne opakowanie
- dostępność
- nie podrażnia

Minusy
- Niezbyt ładny zapach
- gdy przesadzimy z ilością robi białe ślady

Średni

Troszkę się rozczarowałam, bo myślałam, że będzie lepiej chronił przed potem

+ zapach
+ cena
+ duże opakowanie
+ dostępność
+ spray

- chroni na jakieś 8-9 godzin, ale za to zapach utrzymuje się długo

Nie zachwyca

Z początku bardzo mi się podobał, działam bardzo dobrze. Ładnie pachniał. Po jakimś czasie jego działanie się pogorszyło. Ponadto zaczął brudzić ubranie i skórę. Jest niezwykle wydajny. Spodobało mi się niestandardowe zamknięcie, nie lubię tych ze "skuwką". Ale nie skuszę się na ponowny jego zakup, chociaż warto było przetestować.

Na zimę okej.

Antyperspirant sprawdził się u mnie gdy nie pociłam się nadmiernie. Nie brudził ubrań, nie \'kulkował\' się, ale czasami po aplikacji piekła mnie skóra, która nie była chwilę wcześniej depilowana. Bardzo ładnie pachnie.

Konsystencja: spray, który nie pozostawia białych śladów na ubraniach.

Działanie: sprawdził się w sytuacjach, gdy nie było gorąco w pomieszczeniu, gdy nie byłam aktywna fizycznie. Nie dawał uczucia lepkości i wilgoci. Nie podrażnił mnie, nie wysuszył, nie bielił skóry. Jedynie kilka razy przy aplikacji piekła mnie skóra a kosmetyk dziwnie syczał :confused:. Nie testowałam czy rzeczywiście sprawdzi się do 48h, ale raczej to ściema :]. Nie mogę mu nic szczególnego zarzucić, bo jest dla mnie okej, ale w zimnych miesiącach.

Zapach: taki świeży, bardzo przyjemny, subtelnie wyczuwalny, absolutnie nie wchodził w paradę moim perfumom.

Opakowanie: z suwakiem zabezpieczającym, solidne, poręczne, atomizer nie wylewał produktu, a rozpraszał dezodorant w przyjemną mgiełkę.

Dostępność: jest łatwo dostępny, kupiłam w Rossmannie.

Plusy:
- zapach
- super na zimowe dni
- wydajny
- niedrogi i dostępny na promocjach
- poręczne opakowanie

+/- kilka razy szczypała mnie skóra chwilę po aplikacji

Używam tego produktu od: Około 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 150 ml.

produkt na 4+

Antyperspirant sprawdził się u mnie bardzo dobrze. zaczełam go uzywac jak jeszcze temperatury były na poziomie 25+, a skonczyłam jesienią.
Przede wszystkim opakowanie ma bardzo fajną funcje blokowania przycisku atomizera, co dla tych co noszą ten produkt w torebce może być bardzo przydatne. Fajnie tez ze nie ma takiej ściąganej zatyczki, która moze się gubić, bo ja nie lubie produktów miec bez zatyczek.
Produkt nie zostawia białych sladów na ubraniach. Sprawdza sie dobrze. Może w temperaturach tropikalnych troszke gorzej. Ale to mało który idealnie wtedy działą. Zapach w porządku- pudrowy, nienachalny, lekko wyczuwalny przez kilka h.
Mały minusik- Jak antyperspirant miął sie ku końcowi to trzeba było nim wstrząsać by wyleciał produkt, a nie same powietrze.
Kupię ponownie :)

totalna porażka

Jako, że skóra szybko przyzwyczaja się do stosowanych antyperspirantów często je zmieniam.
Jakiś czas temu korzystając z promocji w drogerii i po bardzo dobrych doświadczeniach z antyperspirantem Garniera 5 protection skin and clothes (fioletowy) postanowiłam nabyć dwa kolejne produkty Garnier Minerals a mianowicie Ultra Dry i Action Control. Co do fajnego opakowania z zabezpieczeniem, przyjemnego zapachu i dość dobrej kontroli przed poceniem i przykrym zapachem nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Natomiast produkt posiada jeden ogromny minus, który całkowicie go dyskwalifikuje, a mianowicie jest koszmarny w użyciu a dokładniej mówiąc brudzi wszystko co znajduje się w bliższej i dalszej odległości. Zaden inny atyperspirant nie powodował takiego efektu przy rozpylaniu. Od razu czuć przytłaczający duszący pudrowy zapach który podrażnia drogi oddechowe, a mgiełka antyperspirantu niczym farba w sprayu pokrywa wszystko dookoła. Używałam go na środku pokoju a warstwa białego pyłu osiadła na pościeli, fotelu i na meblościance, a że meble mam koloru czarnego wszystko było wyraźnie widać i oczywiście nadawało się do mycia. Może to i dobry produkt ale raczej nie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, a już na pewno nie przez osoby które tak jak ja używają soczewek kontaktowych.

Ilość zużytych opakowań: 2 różne

nie widzę minusów

Wcześniej używałam rexony shower clean ale coraz trudniej było mi dostać ten zapach (u mnie jedynie w niektórych Rossmanach). Zdecydowałam się na garnier ultra dry ze względu na zapach i jestem zadowolona.
+zapewnia ochronę przez cały dzień
+ pięknie pachnie, zapach nie jest duszący
+ nie brudzi ubrań

Ilość zużytych opakowań: nie wiem

poprawny

Ładny zapach, wydajny, jeżeli chodzi o działanie na poczatku był dobry, chronil przed potem, po jakimś czasie jego działanie się zmniejszyło. Ma fajne opakowanie, posiada klips którym można zablokować psikanie dzięki temu nie wypsika się nam np w torebce.

Bardzo dobry

Pomimo mojej zwiększonej potliwości ten antyperspirant radzi sobie naprawdę dobrze. Działa cały dzień, a moje pachy są ciągle suche. Jest również na tyle delikatny, że można go stosować zaraz po goleniu. Dodatkowo ma bardzo ładny i świeży zapach.

Jeszcze nie raz do niego powrócę!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml