Etja, Olej konopny BIO

Etja, Olej konopny BIO

Olej z konopi jest jedynym olejem naturalnym charakteryzującym się idealną proporcją NNKT, pełniącą kluczową rolę w metabolizmie lipidów w organizmie człowieka. Polecany do skóry dojrzałej, tłustej z trądzikiem oraz przy zapaleniach skórnych. Olej z konopi, dzięki swoim właściwością wykazuję wysoki działanie odżywcze, immunostymulujace, regeneracyjne i przeciwstarzeniowe. Wpływa korzystnie na strukturę i wygląd skóry, która staje się bardziej elastyczna i uzyskuje za sprawą zawartego chlorofilu ładniejszy koloryt. Przy systematycznym stosowaniu wszelkiego typu podrażnienia i chorobowe stany zapalne jak egzema oraz łuszczyca ulegają złagodzeniu.Za sprawą lekkiej formuły i przeciwalergicznemu działaniu stosowany jest w kosmetykach dla dzieci. Wrażliwy na wyższe temperatury dlatego powinien być przechowywany w lodówce. Przeznaczony do skóry mieszanej oraz tłustej z trądzikiem, przy zapaleniach skórnych.
UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety

z pompką
Struktura
lekkie
olejek
50 – 100ml
olejki

• Cannabis sativa (Hemp) Seed Oil

Mój pierwszy olej

Jest to olej z tych szybko schnących, a co za tym idzie niezapychający. I jest to fakt. Nie zapchał mojej najgorszej cery- mieszanej, OGROMNIE wrażliwej na zapychanie i oczywiście ze skłonnością do trądziku. Stosuję go na noc w połączeniu z GorVitą żelem aloesowym i jest git. Na dzień się nie nadaje- zostawia trochę jakby tłustawy (nieszkodliwy oczywiście) film. Czy pachnie? Tak, ale neutralnie.
Trzymam go lodówce, bo tak gdzieś wyczytałam, że trzeba i jest z nim wszystko w porządku. Ma wygodny dozownik, 2 krople starczają na całą twarz.
Jeśli chodzi o zimę to jest jednak trochę za słaby, więc polecam dodać (na noc) coś tłustszego, np. niebieski krem MIYA.
Zaznczam, że nie wiem, czy kupię, ponieważ chcę przetestować inne oleje od Etji.

Świetny

Olejek zakupiłam w sklepie internetowym. W sumie to ze wzgledu na męża który ma bardzo suche dłonie i juz nam sie pomysły skończyły jak doprowadzić skórę do dobrej kondycji.
I na 100% mogę powiedzieć że doslownie w 2 dni! Tak w 2 dni skóra zregenerowala się i jest tak mięciutka i nawilżona że mróz jej nie straszny.
Jest super. Poza tym sama stosuje go do kąpieli lub na końcówki włosów. Mam również skórę tłustą ze skłonnością do trądziku i na twarz konieczn8e muszę go wypróbować. Obietnice producenta spełnione.
Polecam napewno zagości u mnie na dlugo.
Buteleczka szklana, z ciemnego szkła co zapewnia lepsze przechowywanie produktu który oddzialowywuje na światło. Wygodna pompka.
Wydajny i cenowo także świetnie

Ciekawy

Kupiony z ciekawości
zaintrygował mnie zapachem - szczawiowy taki ;)
nie barwi skóry
szybko się wchłania
rano skóra jest uspokojona
nawilżona
zamatowiona
niespodzianki pojawiają się rzadziej

Uwielbiam! Zamiast kremu na noc

Olej konopny poznałam niedawno. Kupiłam z ciekawości bo nie czytalam wcześniej żadnych opinii i był to strzał w 10! Smaruję nim twarz codziennie wieczorem zamiast kremu na noc. Szybko się wchłania i pozostawia skórę miękką i gładką. Olej nie jest gęsty i dobrze się rozprowadza, a skóra nie jest po nim tłusta. Na pewno kupię go jeszcze nie raz i będe używać nie tylko do twarzy. Na włosach nie wiem jeszcze jak się sprawdza , ale myślę że też bedę zadowolona.

Polecam!

Olejek zamknięty jest w ciemnej,szklanej buteleczce o pojemności 50ml. Jego formuła jest moim zdaniem gęstsza niż pozostałe oleje,które stosowałam. Jego barwa także jest nieco ciemniejsza od pozostałych mi znanych. Bardzo łatwo znika z powierzchni skóry,wchłania się szybko i nie pozostawia widocznego filtru. Wieczorami dodaję kilka kropli do kremu,co sprawia,że okolice tłuste na twarzy produkują mniej niespodzianek. Dzięki bogatym zasobie aminokwasów, jest zbawienny dla skóry głowy,a także włosów.Dodaję odrobinę do odżywki,a po zmyciu włosy są lśniące i łatwo się rozczesują. Moja mama dodaje go do swojego kremu,ponieważ olej konopny jest idealnym spowalniaczem czasu dla skóry dojrzałej. Kolejnym moim zastosowaniem jest dodanie kilku kropli kosmetyku do balsamu dla synka podczas codziennej pielęgnacji ciałka po kąpieli. Jego działanie przeciwalergiczne sprawia,że nawet taka wrażliwa i delikatna skóra u dziecka jest bezpieczna. Dodany do kąpieli w połączeniu z olejkiem eterycznym tworzy idealnie nawilżające połączenie. Najważniejsze wg mnie działanie tego olejku u dorosłych to poprawienie nawilżenia naszej skóry oraz ochrona przeciwzapalna. Teraz stosuje go mój mąż, który boryka się z łuszczycą. Zmiany chorobowe na dłoniach powoli się zmniejszają,więc jesteśmy na dobrej drodze do odzyskania ładnych dłoni mojej drugiej połówki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc