TianDe, Hair Growth Activator Mask (Maska aktywator wzrostu włosów)

TianDe, Hair Growth Activator Mask (Maska aktywator wzrostu włosów)

TianDe Maska aktywator Hair Growth Activator łączy najlepsze doświadczenie tradycyjnej medycyny tybetańskiej z najnowocześniejszymi biotechnologiami. Ma wyjątkowy skład, którego podstawę stanowią proteiny roślinne imbiru górskiego, żeń-szenia i angeliki. Dzięki temu maska silnie działa na strukturę i cebulki włosów (prawie dwa razy bardziej skuteczne niż w przypadku zwykłych preparatów). Szybko przenikając wewnątrz cebulki włosowej, składniki aktywne maski odbudowują strukturę białkową i sprzyjają wzmożeniu aktywności mieszków włosowych. W rezultacie następuje wzmocnienie cebulek i przyspieszony wzrost włosów, poprawia się ich struktura na całej długości. Preparat zapewnia intensywne odżywianie, nawilżanie włosów i skóry głowy, nadaje włosom zdrowy połysk. Zalecany dla każdego rodzaju włosów niezależnie od wieku.

do włosów wypadających
przyśpieszające porost włosów, wzmacniające, zapobiegające wypadaniu włosów
z pompką, w butelce
Skóra głowy
problemowa

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Średniak

Odżywka do włosów ,a bardziej bym powiedziała że maska do włosów znajduje się w fajnej zielonej butelce z pompką dzięki której łatwiej nam wydobyć odpowiednią ilość danego produktu . Maska dobrze nawilża włosy , nie przetłuszcza ich . Nadaje im blasku ,po użyciu maski ,moje włosy były łatwo rozczesać . Maska polecana każdemu szczególnie dla osób z problemami łupieżu .

Odżywka jest wydajna, starczy na długo. Polecam też robić takie zabiegi przed myciem głowy ,nałożyć maskę na długość włosów i ja zostawić na około 30 / 40 min następnie spłukać umyć włosy i znów nałożyć odżywkę na 5 min spłukać i gotowe . Bardzo odżywia taki zabieg włosy, maska ma na zadanie pobudzić nasze włosy do tego żeby szybciej rosły . Musze tylko ostrzec że pozostawiona odżywka na włosach szczególnie u nasady strasznie " wypala " Tzn czuć mrowienie i pieczenie , wynika to z składników zawartych w odżywce . Więc uważajcie na oczy , dłonie i starajcie się że jak będziecie spłukiwać odżywkę żeby nie leciała nam woda po twarzy tylko raczej do tyłu. Po zmyciu wodą , to działanie maski ustępuję. Czy urosły mi coś szybciej te włosy przez ten miesiąc ? Szczerze ciężko stwierdzić , na pewno zauważyłam że włosy mniej wychodzą i są bardziej odporne .A dla mnie to i tak dużo . Tak można przyzwyczaić skórę do tego działania / pieczenia odżywki .