Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Bebe Young Care, Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Bebe Young Care, Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Cena już od 8,86 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Cudna. Boska. Nieziemska.

Pomadka ma przepiękny zapach, no ale jakby nie to jest najważniejsze. Świetna kremowa konsystencja. Wydajna. No i przede wszystkim HIGIENICZNA. Ja generalnie nie lubię takich produktów do ust w różnego rodzaju słoiczkach, w które trzeba wkładać paluchy żeby je zaaplikować. Po pierwsze nie uważam tego za higieniczne, nawet jeśli przed aplikacją umyjemy ręce, a po drugie bardzo denerwuje mnie to, że przy aplikacjach produktów w słoiczkach on po prostu dostaje nam się pod paznokcie. A tutaj - wszystko ładnie, pięknie, higienicznie. Smarujemy, zamykamy i nie musimy w nic wkładach paluchów.
To jest już moje kolejne, nawet nie wiem już, które opakowanie tej pomadki. Fajne jest też to, że nadaje naprawdę duże nawilżenie i miękkość dla naszych ust. Ma ładny kolorek, ale nie jest on widoczny po aplikacji. Nadaje ładny połysk ustom. Cena w porównaniu do jakości jest bezdyskusyjna, bo za taki produkt mogłabym dać nawet i więcej. Po prostu DZIAŁA CUDA. Co dla mnie jest w nim najgenialniejsze ever ever ever? To, że po aplikacji nie pozostawia na ustach takiej mega-grubej warstwy, która skleja usta, jak np. niektóre pomadki Nivea.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490011].usefull || 0 }}% pomocna.

Różana pielęgnacja

Przyznam, że pomimo średniej wydajności to ta pomadka ma u mnie dużego plusa. Stosuje tego typu produkty na noc, ponieważ za dnia preferuję szminki lub błyszczyki. Jednak jak wiadomo często zdarza się, że szminka wysusza usta, więc pozostaje mi o te usta zadbać kiedy śpię. Nie żałowałam sobie tego produktu i smarowałam usta naprawdę grubą warstwą, bo chcę mieć o poranku wszystko idealnie.

Cała pomadka wygląda tak jak większość pomadek - po prostu w sztyfcie. Łatwa w użytkowaniu, a przede wszystkim higieniczna. Kolor jest różowy, ale na ustach nie ma brzydkiego różowego barwnika lub efektu bielenia. Według mnie świeci się ona na ustach bez różnicy czy to cienka czy gruba warstwa. Producent obiecuje, że jeśli będziemy stosować tę pomadkę to usta będą miękkie, gładkie, nawilżone oraz ochroni usta przed wysuszeniem. Mogę śmiało stwierdzić, że te obietnice sprawdziły się, ponieważ po przespanej nocy z tą pomadką na ustach były one o poranku miękkie, gładkie, bardzo dobrze nawilżone, a przede wszystkim nie zawiodła mnie pod względem ochrony przed wysuszeniem. Za każdym razem kiedy to nakładałam szminkę to widziałam, że szminka sunie gładko po ustach, nie było żadnych paskudnych pęknięć, które psują cały efekt czy okropnych suchych skórek. Niestety wydajność wypadła bardzo średnio, bo szybko tę pomadkę zużyłam, a sztyft wydawał się długi i że będzie mi ten produkt długo służył. Jednak nie żałowałam sobie tego produktu, więc prawdopodobnie używany w mniejszej ilości mógł jeszcze drugie tyle czasu być u mojego boku. Cena jest w porządku, a z dostępnością nie ma najmniejszego problemu, bo ten produkt jest prawie w każdym sklepie.

Co można dodać więcej. Pielęgnacja jest na wysokim poziomie, ale ceną jest wydajność. Bardzo prawdopodobne, że kiedyś wrócę do tej pomadki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399701].usefull || 0 }}% pomocna.

Miła pomadka

Trochę nawilża, ale bez szału. Ma ładny zapach, taki waniliowy jak ciasteczko. Dość wydajna, trochę nawilża. Lekko czuć ją na ustach, ale za taki pieniądz to jest w porządku. Opakowanie ma tendencje do rozpinania się w torebce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374081].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nijaka

Pomadka ta daje bardzo podobny efekt do tej różanej z Nivea. Jest średnio wydajna, nawet ładnie pachnie, nie barwi ust. Ma wygodne opakowanie i jest tania, jednak nie nawilża bardzo ust. Jakość i ogólne działanie takie sobie. Krzywdy nie robi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327386].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie mój ulubieniec

Piękny zapach ,smak,nawilza i pielęgnuje usta. Usta są nawilżone i miękkie już po pierwszym użyciu. Polecam stosować jeśli używacie pomadek matowych,ktore wysuszają. Wystarczy pomalować usta przed snem, a rano usta są miękkie i nawilżone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318386].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukochana

Mogę śmiało powiedzieć, że zużyłam kilkadziesiąt opakowań jak nie więcej. Obecnie troszkę ją zdradziłam z carmexem, ale na pewno do niej wrócę, zwłaszcza że idzie zima a w te chłodne miesiące sprawdzała się dla mnie najlepiej. Mam do niej ogromny sentyment i ją uwielbiam za działanie, konsystencję, zapach, cenę i wydajność oraz uczucie jakie pozostawia na ustach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314191].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona!

Moja ulubiona pomadka, zawsze do niej wracam :-)

Sliczny delikatny zapach, konsystencja maselka (rewelacja), idealne nawilzenie na wiele godzin. Urocze opakowanie i dobra cena ;-)

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247118].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze do nie wracam!

Najlepsze pomadka jaka używałam! Swietnie nawilża i do tego ten zapach!! Co prawda raz po raz zadrza mi się mały skok w bok i zachęcona opinami innych kupie co innego... Ale zawsze wracam do bebe!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238698].usefull || 0 }}% pomocna.

Super pomadka!

Uwielbiam te pomadki! Różana delikatnie pachnie i nadaje lekki połysk na ustach. Nawilża usta, łagodzi podrażnienia. Wydajna, tania i co najważniejsze działa! Dla mnie super!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227103].usefull || 0 }}% pomocna.

majstersztyk

Jak do tej pory najlepsza pomadka ochronna z jaką miałam okazję się spotkać! Doskonale nawilża usta na długo, zmiękcza je i wygładza, po posmarowaniu jest praktycznie niewidoczna (co jest ogromnym atutem, gdyż nie podoba mi się efekt błyszczyku) i włosy nie kleją się tak bardzo do ust, jak to bywa w przypadku innych pomadek. Ma przyjemny, pudrowy zapach, jest niezwykle wydajna, łatwo dostępna i w przystępnej cenie. Koniecznie trzeba ją wypróbować!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223283].usefull || 0 }}% pomocna.