Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Bebe Young Care, Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Bebe Young Care, Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

i tak, i nie

Dostałam tę pomadkę w 2003 roku z Niemiec i była przecudowna, gładziutka, pięknie pachniała, długo się utrzymywała na ustach... Minęło wiele lat i skusiłam się na nią w Lidlu stojąc w kolejce przy kasie. No i rozczarowanie. Słabo nawilża, już nie pachnie tak pięknie, wręcz sztucznie, a co bardziej mnie zaniepokoiło - pojawiający się po jej użyciu gorzki smak w ustach. Nie wiem, czy trafiłam na jakiś felerny egzemplarz, ale raczej już tego nie zweryfikuję.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593521].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna, delikatna, swietny zapaszek:)

Nie uzywam za bardzo kolorowych pomadek, a czesto amm problem z suchymi ustami, te pomadke pamietam jak bylam jeszcze nastolatką ,dostawalam ja od rodziny w niemczech, teraz z senstymentem kupuje ja u nas, fajnie nawilża usta, jest prawie bezbarwna ,polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560631].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Klasyczna wersja tej pomadki jest jednym z moich faworytów w pielęgnacji ust, różana jest tylko odrobinkę słabsza, ale i tak będę do niej wracała.
Pomadka miękka, ale nie roztapia się pod wpływem wyższej temperatury, przyjemnie sunie po wargach. Nawilża, pozostawia lekką warstwę ochronną, idealna na co dzień. Nie wiem, czy sprawdziłaby się do ust bardzo wymagających, ale w roli klasycznego balsamu - jak najbardziej. Pachnie ładnie, opakowanie, jak to u Bebe, wytrzymałe i wygodne. Mały minus - słaba wydajność jak dla mnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557851].usefull || 0 }}% pomocna.
Gala KWC 2017

świetna choć nie różana :)

Świetna pomadka, chyba najlepsza jakiej do tej pory używałam. Świetnie nawilża usta, pozostawia warstwę ochronną, cena jest bardzo przyzwoita, Pomadka niesamowicie wydajna, wystarcza na bardzo długo nawet przy codziennym stosowaniu, Jedyne co mnie rozczarowało to zapach,., zdecydowanie nie jest to róża, raczej guma balonowa, ale jestem w stanie to zaakceptować, biorąc pod uwagę inne zalety.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557796].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona!

Idealna na zimę i lato. W zimie chroni przed mrozami, a latem przed wysoką temperaturą. Usta są nawilżone i zregenerowane na długo. Ma delikatny, ale charakterystyczny smak i zapach. Jak dla mnie super ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556931].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Lubię ją za to, że działa. Opis producenta nie jest przekłamany, pomadka pielęgnuje, nawilża, chroni. Jest wydajna, mimo tego, że nakładałam ją na usta średnio co godzinę, dzielnie towarzyszyła mi przez półtora miesiąca. Podołała wymagającej skórze ust, nie dopuściła do przesuszenia czy pogorszenia się jej kondycji. Podoba mi się jej opakowanie- mimo różu nie kiczowate, a słodkie(: Jest wykonane z plastiku, naprawdę dobrze się spisującego, który mimo podróży w wielu torebkach, wytrwał dzielnie aż do denka. Przyjemny zapach i konsystencja, dobrze spisuje się jako baza pod szminkę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550406].usefull || 0 }}% pomocna.

robi co ma robić :)

W prawdzie minęły już ze 2 miesiące jak ta pomadka mi się skończyła, ale poczuwam się do obowiązku opisania jej działania :)

Zacznijmy od struktury. Pomadka jest dość treściwa, gładko sunie po ustach i zostawia delikatny film, który mi tak naprawdę bardzo odpowiada. Dla mnie to warstewka nawilżająca, którą czuć:) czyni usta miękkie i gładkie.

Ma ładny, słodki zapaszek, bardzo przyjemny. Zostawia po sobie blask, więc dla mnie to była pomadka pielęgnacyjna + błyszczyk w jednym.

Opakowanie - całkiem ok, zużyłam całą i opakowanie pozostało całe.

Cena - bardzo dobra. 5-6zł za pielęgnację i ochronę to kwota, którą chcę zapłacić:) z przyjemnością do niej wrócę

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1510141].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra pielęgnacja

Pomadka zapobiega wysuszaniu się ust, dodatkowo dobrze nawilża już spierzchnięte. Ma bardzo przyjemny zapach, takiej delikatnej różyczki. Smakuje słabo, ale to jak każda pomadka/balsam/błyszczyk ;)
Zdecydowanie jedna z moich ulubionych.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509061].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudna. Boska. Nieziemska.

Pomadka ma przepiękny zapach, no ale jakby nie to jest najważniejsze. Świetna kremowa konsystencja. Wydajna. No i przede wszystkim HIGIENICZNA. Ja generalnie nie lubię takich produktów do ust w różnego rodzaju słoiczkach, w które trzeba wkładać paluchy żeby je zaaplikować. Po pierwsze nie uważam tego za higieniczne, nawet jeśli przed aplikacją umyjemy ręce, a po drugie bardzo denerwuje mnie to, że przy aplikacjach produktów w słoiczkach on po prostu dostaje nam się pod paznokcie. A tutaj - wszystko ładnie, pięknie, higienicznie. Smarujemy, zamykamy i nie musimy w nic wkładach paluchów.
To jest już moje kolejne, nawet nie wiem już, które opakowanie tej pomadki. Fajne jest też to, że nadaje naprawdę duże nawilżenie i miękkość dla naszych ust. Ma ładny kolorek, ale nie jest on widoczny po aplikacji. Nadaje ładny połysk ustom. Cena w porównaniu do jakości jest bezdyskusyjna, bo za taki produkt mogłabym dać nawet i więcej. Po prostu DZIAŁA CUDA. Co dla mnie jest w nim najgenialniejsze ever ever ever? To, że po aplikacji nie pozostawia na ustach takiej mega-grubej warstwy, która skleja usta, jak np. niektóre pomadki Nivea.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490011].usefull || 0 }}% pomocna.

Różana pielęgnacja

Przyznam, że pomimo średniej wydajności to ta pomadka ma u mnie dużego plusa. Stosuje tego typu produkty na noc, ponieważ za dnia preferuję szminki lub błyszczyki. Jednak jak wiadomo często zdarza się, że szminka wysusza usta, więc pozostaje mi o te usta zadbać kiedy śpię. Nie żałowałam sobie tego produktu i smarowałam usta naprawdę grubą warstwą, bo chcę mieć o poranku wszystko idealnie.

Cała pomadka wygląda tak jak większość pomadek - po prostu w sztyfcie. Łatwa w użytkowaniu, a przede wszystkim higieniczna. Kolor jest różowy, ale na ustach nie ma brzydkiego różowego barwnika lub efektu bielenia. Według mnie świeci się ona na ustach bez różnicy czy to cienka czy gruba warstwa. Producent obiecuje, że jeśli będziemy stosować tę pomadkę to usta będą miękkie, gładkie, nawilżone oraz ochroni usta przed wysuszeniem. Mogę śmiało stwierdzić, że te obietnice sprawdziły się, ponieważ po przespanej nocy z tą pomadką na ustach były one o poranku miękkie, gładkie, bardzo dobrze nawilżone, a przede wszystkim nie zawiodła mnie pod względem ochrony przed wysuszeniem. Za każdym razem kiedy to nakładałam szminkę to widziałam, że szminka sunie gładko po ustach, nie było żadnych paskudnych pęknięć, które psują cały efekt czy okropnych suchych skórek. Niestety wydajność wypadła bardzo średnio, bo szybko tę pomadkę zużyłam, a sztyft wydawał się długi i że będzie mi ten produkt długo służył. Jednak nie żałowałam sobie tego produktu, więc prawdopodobnie używany w mniejszej ilości mógł jeszcze drugie tyle czasu być u mojego boku. Cena jest w porządku, a z dostępnością nie ma najmniejszego problemu, bo ten produkt jest prawie w każdym sklepie.

Co można dodać więcej. Pielęgnacja jest na wysokim poziomie, ale ceną jest wydajność. Bardzo prawdopodobne, że kiedyś wrócę do tej pomadki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399701].usefull || 0 }}% pomocna.