Bebe Young Care, Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Bebe Young Care, Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Cena już od 8,86 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Nijaka

Pomadka ta daje bardzo podobny efekt do tej różanej z Nivea. Jest średnio wydajna, nawet ładnie pachnie, nie barwi ust. Ma wygodne opakowanie i jest tania, jednak nie nawilża bardzo ust. Jakość i ogólne działanie takie sobie. Krzywdy nie robi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327386].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie mój ulubieniec

Piękny zapach ,smak,nawilza i pielęgnuje usta. Usta są nawilżone i miękkie już po pierwszym użyciu. Polecam stosować jeśli używacie pomadek matowych,ktore wysuszają. Wystarczy pomalować usta przed snem, a rano usta są miękkie i nawilżone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318386].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukochana

Mogę śmiało powiedzieć, że zużyłam kilkadziesiąt opakowań jak nie więcej. Obecnie troszkę ją zdradziłam z carmexem, ale na pewno do niej wrócę, zwłaszcza że idzie zima a w te chłodne miesiące sprawdzała się dla mnie najlepiej. Mam do niej ogromny sentyment i ją uwielbiam za działanie, konsystencję, zapach, cenę i wydajność oraz uczucie jakie pozostawia na ustach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314191].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Ulubiona!

Moja ulubiona pomadka, zawsze do niej wracam :-)

Sliczny delikatny zapach, konsystencja maselka (rewelacja), idealne nawilzenie na wiele godzin. Urocze opakowanie i dobra cena ;-)

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247118].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze do nie wracam!

Najlepsze pomadka jaka używałam! Swietnie nawilża i do tego ten zapach!! Co prawda raz po raz zadrza mi się mały skok w bok i zachęcona opinami innych kupie co innego... Ale zawsze wracam do bebe!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238698].usefull || 0 }}% pomocna.

Super pomadka!

Uwielbiam te pomadki! Różana delikatnie pachnie i nadaje lekki połysk na ustach. Nawilża usta, łagodzi podrażnienia. Wydajna, tania i co najważniejsze działa! Dla mnie super!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227103].usefull || 0 }}% pomocna.

majstersztyk

Jak do tej pory najlepsza pomadka ochronna z jaką miałam okazję się spotkać! Doskonale nawilża usta na długo, zmiękcza je i wygładza, po posmarowaniu jest praktycznie niewidoczna (co jest ogromnym atutem, gdyż nie podoba mi się efekt błyszczyku) i włosy nie kleją się tak bardzo do ust, jak to bywa w przypadku innych pomadek. Ma przyjemny, pudrowy zapach, jest niezwykle wydajna, łatwo dostępna i w przystępnej cenie. Koniecznie trzeba ją wypróbować!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223283].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla każdego

Mega tania, ładny kolor i zapach, połysk na ustach!
Z jakimś super nawilżeniem kłóciłabym się, ale do codziennego użytku ta pomadka się sprawdza.
Jedyny minus to zbieranie się w kącikach ust, ale jej konsystencja mi bardzo odpowiada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207533].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię ją

Pomadka, która na ustal zostawia delikatną poświatę. Ładnie pachnie. Nawilża co prawda tylko poprawnie. Używam ją bo lubię jej zapach, ale jeśli szukam nawilżeniach moich suchych ust to sięgam coś po coś na bazie wazeliny,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1164146].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC

Po prostu dla mnie idealna! Skórę ust mam raczej zadbaną, bez większych problemów, poza delikatnym przesuszaniem, gdy nie stosuję żadnych pomadek. Potrzebuję zatem czegoś, co je zabezpieczy, trochę nawilży, natłuści i utrzyma w dobrym stanie.

Jest to produkt, do którego regularnie powracam, a raczej cały czas ją mam przy sobie. W między czasie próbowałam innych pomadek, ale nic jej nie przebije. Idealnie chroni usta przez cały rok. Nabłyszcza, dając im zdrowy wygląd. Do tego jest wydajna, pięknie pachnie (raczej nie różą). Nie roluje się na ustach. Przetrwała letnie upały (zarówno konsystencja, jak i brak zmian w smaku/zapachu).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1164131].usefull || 0 }}% pomocna.