Bebe Young Care, Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Bebe Young Care, Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Nie lubię

Pomadka nie przypadła mi do gustu.Ma niską cenę jednak nie lubię tego zapachu oraz źle nawilża.Użyłam ją kilka razy i oddałam mamie a z tego co widzę mamie też się nie spodobała.

pomadka Bebe - dla mnie rewelacja!!!

Mam bardzo suche wargi i wypróbowałam już chyba wszelkie możliwe pomadki ochronne. Bebe dostałam od koleżanki kilka lat temu i od tego czasu nie znalazłam na rynku nic lepszego. Wspaniale nawilża i utrzymuje się na ustach o wiele dłużej niż inne pomadki. Najlepsze są wersje podstawowe czyli różowa i niebieska. Moją ulubioną jest różowa (różana). Dodatkowo w czasie promocji w Rossmannie można ją kupić naprawdę tanio. Po ostatniej promocji (cena przez połowę) mam po jednej w każdej torebce, w kieszeni każdego płaszcza i do tego spory zapas w szufladzie :). Jedyny minus jaki zauważyłam to ten ze wystawiona na bardzo wysoką temperaturę (np na plaży) zmienia swoją konsystencję i traci właściwości. Ale i tak jest o niebo lepsza od produktów nivea, labello, i innych.

Nie taka jak kiedyś, ale używam z sentymentu

Tej pomadki używałam jeszcze za dzieciaka i będąc nastolatką, z tamtych lat pamiętam do dziś jej przecudowny zapach i to, jak świetnie działała na usta.
Niestety nie jest to już to samo, co kiedyś, ale ze względu na nadal w miarę skuteczną formułę i oczywiście ze względu na miłe skojarzenia nadal co jakiś czas po nią sięgam.

Pomadka jest leciutko zabarwiona, ale na ustach jest praktycznie bezbarwna. Z tyłu kartonowego opakowania jest informacja o formule bezzapachowej, co mnie nieco najpierw zasmuciło, kupuję ją w dużej mierze ze względu na zapach - ale okazuje się to bujdą, zapachowa nadal jest :) Co ciekawe, już na samym opakowaniu napisane jest "zapach różany" - coś tu do siebie nie pasuje ;) Co prawda zapach nie jest już tak intensywny jak dawniej, ale podobny, lekko słodki i jakby waniliowo-śmietankowy. Klasyczną różą a'la stara matrona nie pachnie, na szczęście.
Formuła, działanie - nie jest to już niestety to samo co kiedyś, pomadka działa dużo słabiej, jest mniej nawilżająca i słabiej natłuszczająca, utrzymuje się też krócej - za co zmuszona jestem odjąć jedną gwiazdkę. Nadal jednak jest to skuteczna na co dzień pomadka, może nie przy nasilonych problemach, ale jako taki typowy, lekki balsam do pielęgnacji ust sprawdza się całkiem nieźle.
Przez konieczność częstszej aplikacji dla wzmocnienia działania, jest jednak słabiej wydajna.

Sztyft jest solidny, nie łamie się, nie rozpaćkuje, jest wygodny w użyciu (choć osobiście preferuję balsamy w słoiczku).

Lubię ją mimo wszystko i używam, choć przyznaję, że sporo w tym sentymentu ;) ale oprócz tego, że nie jest już taka jak dawniej, nie mogę jej wiele zarzucić. Da się lubić.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

i tak, i nie

Dostałam tę pomadkę w 2003 roku z Niemiec i była przecudowna, gładziutka, pięknie pachniała, długo się utrzymywała na ustach... Minęło wiele lat i skusiłam się na nią w Lidlu stojąc w kolejce przy kasie. No i rozczarowanie. Słabo nawilża, już nie pachnie tak pięknie, wręcz sztucznie, a co bardziej mnie zaniepokoiło - pojawiający się po jej użyciu gorzki smak w ustach. Nie wiem, czy trafiłam na jakiś felerny egzemplarz, ale raczej już tego nie zweryfikuję.

Fajna, delikatna, swietny zapaszek:)

Nie uzywam za bardzo kolorowych pomadek, a czesto amm problem z suchymi ustami, te pomadke pamietam jak bylam jeszcze nastolatką ,dostawalam ja od rodziny w niemczech, teraz z senstymentem kupuje ja u nas, fajnie nawilża usta, jest prawie bezbarwna ,polecam

Bardzo dobra

Klasyczna wersja tej pomadki jest jednym z moich faworytów w pielęgnacji ust, różana jest tylko odrobinkę słabsza, ale i tak będę do niej wracała.
Pomadka miękka, ale nie roztapia się pod wpływem wyższej temperatury, przyjemnie sunie po wargach. Nawilża, pozostawia lekką warstwę ochronną, idealna na co dzień. Nie wiem, czy sprawdziłaby się do ust bardzo wymagających, ale w roli klasycznego balsamu - jak najbardziej. Pachnie ładnie, opakowanie, jak to u Bebe, wytrzymałe i wygodne. Mały minus - słaba wydajność jak dla mnie.

świetna choć nie różana :)

Świetna pomadka, chyba najlepsza jakiej do tej pory używałam. Świetnie nawilża usta, pozostawia warstwę ochronną, cena jest bardzo przyzwoita, Pomadka niesamowicie wydajna, wystarcza na bardzo długo nawet przy codziennym stosowaniu, Jedyne co mnie rozczarowało to zapach,., zdecydowanie nie jest to róża, raczej guma balonowa, ale jestem w stanie to zaakceptować, biorąc pod uwagę inne zalety.

Ulubiona!

Idealna na zimę i lato. W zimie chroni przed mrozami, a latem przed wysoką temperaturą. Usta są nawilżone i zregenerowane na długo. Ma delikatny, ale charakterystyczny smak i zapach. Jak dla mnie super ;)

Bardzo dobra

Lubię ją za to, że działa. Opis producenta nie jest przekłamany, pomadka pielęgnuje, nawilża, chroni. Jest wydajna, mimo tego, że nakładałam ją na usta średnio co godzinę, dzielnie towarzyszyła mi przez półtora miesiąca. Podołała wymagającej skórze ust, nie dopuściła do przesuszenia czy pogorszenia się jej kondycji. Podoba mi się jej opakowanie- mimo różu nie kiczowate, a słodkie(: Jest wykonane z plastiku, naprawdę dobrze się spisującego, który mimo podróży w wielu torebkach, wytrwał dzielnie aż do denka. Przyjemny zapach i konsystencja, dobrze spisuje się jako baza pod szminkę.

robi co ma robić :)

W prawdzie minęły już ze 2 miesiące jak ta pomadka mi się skończyła, ale poczuwam się do obowiązku opisania jej działania :)

Zacznijmy od struktury. Pomadka jest dość treściwa, gładko sunie po ustach i zostawia delikatny film, który mi tak naprawdę bardzo odpowiada. Dla mnie to warstewka nawilżająca, którą czuć:) czyni usta miękkie i gładkie.

Ma ładny, słodki zapaszek, bardzo przyjemny. Zostawia po sobie blask, więc dla mnie to była pomadka pielęgnacyjna + błyszczyk w jednym.

Opakowanie - całkiem ok, zużyłam całą i opakowanie pozostało całe.

Cena - bardzo dobra. 5-6zł za pielęgnację i ochronę to kwota, którą chcę zapłacić:) z przyjemnością do niej wrócę

Dobra pielęgnacja

Pomadka zapobiega wysuszaniu się ust, dodatkowo dobrze nawilża już spierzchnięte. Ma bardzo przyjemny zapach, takiej delikatnej różyczki. Smakuje słabo, ale to jak każda pomadka/balsam/błyszczyk ;)
Zdecydowanie jedna z moich ulubionych.

Cudna. Boska. Nieziemska.

Pomadka ma przepiękny zapach, no ale jakby nie to jest najważniejsze. Świetna kremowa konsystencja. Wydajna. No i przede wszystkim HIGIENICZNA. Ja generalnie nie lubię takich produktów do ust w różnego rodzaju słoiczkach, w które trzeba wkładać paluchy żeby je zaaplikować. Po pierwsze nie uważam tego za higieniczne, nawet jeśli przed aplikacją umyjemy ręce, a po drugie bardzo denerwuje mnie to, że przy aplikacjach produktów w słoiczkach on po prostu dostaje nam się pod paznokcie. A tutaj - wszystko ładnie, pięknie, higienicznie. Smarujemy, zamykamy i nie musimy w nic wkładach paluchów.
To jest już moje kolejne, nawet nie wiem już, które opakowanie tej pomadki. Fajne jest też to, że nadaje naprawdę duże nawilżenie i miękkość dla naszych ust. Ma ładny kolorek, ale nie jest on widoczny po aplikacji. Nadaje ładny połysk ustom. Cena w porównaniu do jakości jest bezdyskusyjna, bo za taki produkt mogłabym dać nawet i więcej. Po prostu DZIAŁA CUDA. Co dla mnie jest w nim najgenialniejsze ever ever ever? To, że po aplikacji nie pozostawia na ustach takiej mega-grubej warstwy, która skleja usta, jak np. niektóre pomadki Nivea.