Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Cena już od 5,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 52

Ulubiona!

Moja ulubiona pomadka, zawsze do niej wracam :-)

Sliczny delikatny zapach, konsystencja maselka (rewelacja), idealne nawilzenie na wiele godzin. Urocze opakowanie i dobra cena ;-)

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247118].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Zawsze do nie wracam!

Najlepsze pomadka jaka używałam! Swietnie nawilża i do tego ten zapach!! Co prawda raz po raz zadrza mi się mały skok w bok i zachęcona opinami innych kupie co innego... Ale zawsze wracam do bebe!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238698].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Super pomadka!

Uwielbiam te pomadki! Różana delikatnie pachnie i nadaje lekki połysk na ustach. Nawilża usta, łagodzi podrażnienia. Wydajna, tania i co najważniejsze działa! Dla mnie super!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227103].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy

Napisanych recenzji: 57

majstersztyk

Jak do tej pory najlepsza pomadka ochronna z jaką miałam okazję się spotkać! Doskonale nawilża usta na długo, zmiękcza je i wygładza, po posmarowaniu jest praktycznie niewidoczna (co jest ogromnym atutem, gdyż nie podoba mi się efekt błyszczyku) i włosy nie kleją się tak bardzo do ust, jak to bywa w przypadku innych pomadek. Ma przyjemny, pudrowy zapach, jest niezwykle wydajna, łatwo dostępna i w przystępnej cenie. Koniecznie trzeba ją wypróbować!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223283].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 18

Dla każdego

Mega tania, ładny kolor i zapach, połysk na ustach!
Z jakimś super nawilżeniem kłóciłabym się, ale do codziennego użytku ta pomadka się sprawdza.
Jedyny minus to zbieranie się w kącikach ust, ale jej konsystencja mi bardzo odpowiada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207533].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 37

Lubię ją

Pomadka, która na ustal zostawia delikatną poświatę. Ładnie pachnie. Nawilża co prawda tylko poprawnie. Używam ją bo lubię jej zapach, ale jeśli szukam nawilżeniach moich suchych ust to sięgam coś po coś na bazie wazeliny,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1164146].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

KWC

Po prostu dla mnie idealna! Skórę ust mam raczej zadbaną, bez większych problemów, poza delikatnym przesuszaniem, gdy nie stosuję żadnych pomadek. Potrzebuję zatem czegoś, co je zabezpieczy, trochę nawilży, natłuści i utrzyma w dobrym stanie.

Jest to produkt, do którego regularnie powracam, a raczej cały czas ją mam przy sobie. W między czasie próbowałam innych pomadek, ale nic jej nie przebije. Idealnie chroni usta przez cały rok. Nabłyszcza, dając im zdrowy wygląd. Do tego jest wydajna, pięknie pachnie (raczej nie różą). Nie roluje się na ustach. Przetrwała letnie upały (zarówno konsystencja, jak i brak zmian w smaku/zapachu).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1164131].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 62

Napisanych recenzji: 411

dobry produkt przez duże D, ale nic poza tym.

Trzeba oddać sprawiedliwość i przyznać rację obietnicom producenta - pomadka Bebe nawilża i pielęgnuje suche i spierzchnięte usta. Nadaje się na mroźne, chłodne, wietrzne dni, a także na użytek w domowym zaciszu, podczas domowej pielęgnacji warg.

Jestem jednak trochę \'gadżeciarą\', a trochę zwolenniczką babskich udoskonaleń, innowacji, nowinek, bajerów... i dlatego dla mnie różana Bebe jest totalną przeciętnością.

Nie nadaje koloru ustom, chyba, że nałożymy jej na wargi naprawdę bardzo - bardzo!!! - dużo. Osiągniemy wtedy efekt lekko rozświetlonych, wilgotnych ust.

Niezaprzeczalne zalety to fakt pielęgnacji i to nie tylko warg, ale i - ciekawostka! - okolic nosa czy skórek, które na skutek różnych okoliczności są podrażnione i popękane.

Jak dla mnie po prostu - okey.

Używam tego produktu od: 3 m-cy.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszy sztyft.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1061421].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 55

Fajna pomadka

Kupiłam ją na szybko w Biedronce.

:) Fajnie nawilża
:) Nadaje delikatny kolor
:) Poprawia stan ust
:) Nawilża
:) Ładne opakowanie
:) Niska cena

Ogólnie polecam :)

Używam tego produktu od: Od kilku msc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043762].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

przyjemna, różana pomadka

Pomadki używam od ponad roku i muszę ze spokojem przyznać, że jest to jedna z fajniejszych jakie do tej pory miałam przyjemność używać, a trochę ich było….;-)

+nawilża usta na długo
+odżywia i regeneruje
+redukuje suche skórki
+nie roluje się
+delikatnie barwi usta na różowo
+ma przyjemny, świeży zapach
+bardzo wydajna
+twarda konsystencja, nie łamie się, nie rozpuszcza
+niska cena
+dostępność w wielu sklepach

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008627].usefull || 0 }}% pomocna.