Yves Rocher, Noel Collection, Cacao Orange, Creme Mains (Krem do rąk ‘Czekolada i pomarańcza’) (nowa wersja)

Prawdziwa chwila przyjemności w chłodne i coraz krótsze dni. Krem do rąk szybko się wchłania i nawilża skórę dłoni. Subtelnie perfumowany nutami czekolady i pomarańczy dostarcza skórze niebywałego uczucia miękkości.
Sposób użycia: Stosować w razie potrzeby wmasowując niewielką ilość kremu w skórę dłoni, aż do wchłonięcia się kosmetyku.

Cena: 11,90zł / 75ml
/w/

Niestety ale to nie to...

Dostałam go w prezencie i myślę sobie, że... dobrze, żę jest już niedostępny!

:) + ładny czekoladowy zapach. To chyba największa zaleta tego kremu
:) + miękka wygodna tuba, estetyczne opakowanie

:( - słabo nawilża, nawet zaaplikowany dość sporą ilością na noc pod bawełniane rękawiczki - rano dłonie wyglądają tak, jak przed snem, prawie żadnego działania
:( - rzadka konsystencja, może wręcz "kapać" przy aplikacji, bardziej jest jak mleczko niż krem
:( - ciężko się wchłania
:( - w zapachu nie czuć nut pomarańczy, wszystko zdominowane jest przez słodką czekoladę
:( - zapach długo utrzymuje się na skórze, gryzie się z zapachem perfum zaaplikowanych na nadgarstkach. Skoro krem przez całą noc prawie nic nie nawilża, to zapach też mógłby się przez 10 godzin ulotnić, a tu nic...
:( - niewielka objętość i wysoka cena

Nie polecam, nie mogę się doczekać kiedy go skończę i cieszę się, że już go więcej nie dostanę w prezencie.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Pachnący...

Ten kremik otrzymałam w prezencie.
Urzekł mnie przede wszystkim zapachem- idealny na zimowe dni i wieczory. Bardzo ciepła i przyjemna nuta.
Podoba mi się opkaowanie: skromne, ale elegenckie.

Konsystencja akurat odpowiednia. Szybko się wchłania. Po nałożeniu dłonie wydają się takie wilgotne.

Mógłby ciut mocniej jednak nawilżać.

Zapach pozostający na dłoniach- obłędny!:D

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Zapach na dwie gwiazdki.

Krem dostałam w prezencie. Nie jest to absolutnie kosmetyk nawilżający, chwilę po jego aplikacji dłonie wołają o więcej. Stosuję go na inne kremy do rąk, jedynie w taki sposób mogę go zużyć.

Plusy:
+ zapach! przepiękny, jak delicje
+ ładna tubka
+ szybko się wchłania

Minusy:
- kompletnie nie nawilża (moje dłonie nie są jakoś bardzo wymagające więc co tu mówić o przesuszonej skórze)
- cena oryginalna w stosunku do jakości

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Za lekki na chłodne dni

Krem ma przyjemny, choć trochę chemiczny zapach, jeśli oczywiście ktoś lubi zapach pomarańczy. Jest tani, szybko się wchłania i nie pozostawia żadnej warstwy. Mam czasem wrażenie, że poza zapachem niewiele robi. Słabo nawilża, nie odżywia, muszę nakładać parokrotnie, przez co nie jest wydajny. Zdecydowanie za lekki jak na chłodne dni.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc