Yves Rocher, Noel Collection, Fruits Noirs, Creme Mains (Krem do rąk ‘Czarne owoce’)

Prawdziwa chwila przyjemności w chłodne i coraz krótsze dni. Krem do rąk szybko się wchłania i nawilża skórę dłoni. Subtelnie perfumowany nutami czarnych owoców dostarcza skórze niebywałego uczucia miękkości.
Sposób użycia: Stosować w razie potrzeby wmasowując niewielką ilość kremu w skórę dłoni, aż do wchłonięcia się kosmetyku.

Cena: 11,90zł / 75ml
/w/

Bez szału

Próbkę tego kremu dostałam przy okazji zakupów w YR. Spodobał mi się od razu, lecz szału nie robi. Fajny na spróbowanie, chociażby dla samego zapachu. Gdy używałam go na uczelni, wszyscy zwracali uwagę na jego śliczny zapach. W okresie zimowym moje dłonie szybko wysychają i potrzebują stałego nawilżenia, więc opakowanie 30 ml było idealne do torebki. Kosmetyk sprawdza się w swojej roli, o ile jest regularnie używany.

Plusy:

+ zapach,
+ dość dobre nawilżenie,
+ opakowanie,
+ szybko się wchłania,
+ nie pozostawia tłustej warstwy.

Minusy:

- wersja limitowana,
- trzeba często używać,
- mało wydajny.

Ilość zużytych opakowań: Próbka 30 ml

Piękny zapach i opakowanie

Edycja świąteczna zachwyca wyglądem i zapachem. Niestety za działanie musiałam odjąć 1,5 gwiazdki.

ZALETY:
+ zapach,
+ wygląd tubki,
+ idealny np. na świąteczny prezent,
+konsystencja,
+ łatwość wchłaniania.

WADY:
- zbyt słabo nawilża

Słaby krem w ładnej tubce

Słabo, jak na świąteczną serię limitowaną. YR posiada w swojej ofercie albo kosmetyki na prawdę bardzo dobre, albo zwyczajnie kiepskie. Tu mamy do czynienia z tym drugim.

Krem znajduje się w uroczej tubce. Te śliczne jeżynki ze złotymi kropeczkami prezentują się bardzo elegancko.
Krem ma postać bardzo lekkiej emulsji. Niestety zbyt lekkiej, zbyt rozwodnionej. Rozsmarowany na dłoniach znika bardzo szybko. Właściwości pielęgnacyjne jak dla mnie są zbyt słabe. Krem tylko lekko nawilża. Efekt utrzymuje się do około godziny albo do mycia dłoni.
Zapach całkiem ładny, ale na początku zbyt intensywny i sztuczny. Im bardziej wietrzeje, tym jest ładniejszy.
Cena trochę przesadzona, jak na tak znikome działanie.

Krem dla dłoni bez większych wymagań. Urocza tubka to za mało.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Edycja zimowa, ale krem nie na zimę

Według mnie nie jest to krem na zimę, choć pojawił się w świątecznej limitowance.

Krem jest dla mnie za rzadki i za wodnisty, a tym samym za lekki na mrozy.

Poza tym:
- krem ma kuszące, świąteczne opakowanie
- tubka jest miękka z wygodnym zamknięciem na klik
- zapach faktycznie czarnych owoców, jednak z nutą chemiczną
- wchłania się szybko nie pozostawiając nic na skórze
- nie pielęgnuje dłoni w widoczny sposób, jego aplikację trzeba często powtarzać
- krem nie podrażnia, nie uczula, nie czyni krzywdy skórze

Minusem może być zbyt wysoka cena, ja akurat dostałam próbkę kremu 30 ml.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 mini tubka 30 ml