Bielenda, Wazelinka do ust (różne rodzaje)

Bielenda, Wazelinka do ust (różne rodzaje)

Wazelinka do ust skutecznie pielęgnuje i natłuszcza naskórek ust, likwidując uczucie spierzchnięcia, ściągnięcia i suchości. Zawartość bogatego w wit. E olejku kokosowego oraz ochronnych protein jedwabiu, zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i zatrzymuje wodę w naskórku, utrzymując sprężystość i elastyczność skóry. Odzyskuje ona satynową miękkość i jedwabistość.

zapachowa
w tubce
10 – 50ml
wazelina

Takie sobie

Wazelina pachnie słodko - różą jest dość wydajna. Jedyne co mi przeszkadza to nie wygląda za fajnie po nałożeniu na usta. Wręcz usta wyglądają fatalnie jakaś róża maź

Uwielbiam <3

Odkryłam wazelinkę arbuzową dawno temu, jest to cudo od którego nie mogę się oderwać, choć nie nadaje się na wietrzną pogodę i mocno popękane usta. Kolor idealnie do mnie pasuje = dobre rozwiązanie na naturalny look w leniwe dni.

Średniak

Bardzo spodobało mi się opakowanie- idealne do torebki, poręczne, bezproblemowa aplikacja (ostatnia moja walelina do ust była w słoiczku), dodatkowo różana formuła mnie zainteresowała- ostatni produkt tego typu się u mnie sprawdził. Jednak plusy na tym się kończą.
Wazelinka słabo nawilża, aplikowana na spierzchnięte usta jeszcze bardziej podkreśla suche skórki- ostatecznie skończyła jako kosmetyk do "domowego wykończenia". Dodatkowo ten różowy kolor, który pasowałby chyba jedynie do typowej blond urody, stanowczo kłócił się z moim wyglądem, przez co czułam się mało komfortowo.

średniak

Kupiłam na jakiejś promocji za mniej niż 3 zł i na tyle oceniam tę wazelinkę. Przyjemne stosowanie, ładny pomimo lekkiej sztuczności zapach. Nie zauważyłam wielkiego nawilżenia, ale produkt nie zrobił krzywdy, średnio wydajny, w dużej ilości oblepia usta i wszystko się do nich klei.

Nie

Niestety produkt nie będzie moim hitem... Baaaaa okazał się bublem
Wazelinka ma w moim odczuciu bardzo nieprzyjemny zapach. Jego konsystencja też nie powala na kolana.
Uderza mnie chamski atak sztucznych "zapachow". Aplikacja jest szybka, Dziubek opakowania jest dokładny. Należy uważać przy wciskaniu... Może polecieć za dużo :) usta są śliskie i gładkie i działają jak lep na wszystkie brudy
Wszystko do nich lgnie i się klei.... Oprócz ust Supermana :)
Opcje zapachowe w tym przypadku mi nie odpowiadają
Cena nie jest wysoka
Efekt nawilżenia jest dość krótki. Nie jest to stały efekt

No nie do końca

Niestety, ale w tym produkcie Bielenda się nie popisała. Samo opakowanie niezbyt mnie zachwycało, nie lubię typowych "wyciskaczy", nadmiar produktu zawsze się zbiera u ujścia tubki i nie jest to higieniczne ani estetyczne. Mimo to postanowiłam zaryzykować, przekonała mnie szata graficzna opakowania. Jestem posiadaczką różowej wersji i sam kolor też średnio mi przypadł do gustu, jest zbyt landrynkowy, wygląda mocno nienaturalnie. Ponad to niewiele widzę z właściwości wazeliny w tej pomadce, nie zauważyłam nawilżenia a wręcz odwrotnie. Suma sumarum, produktu nie zamierzam kupić ponownie, ani nawet dokończyć tej tubki, którą mam. Jedyny plus za wyżej wspomniane opakowanie - ma w sobie coś co przyciąga wzrok.

ochrona ust, delikatny kolor

Oceniam wersję "olejek arganowy".
Na ten wariant zdecydowałam się przez tytułowy olejek arganowy oraz delikatny czerwony kolor z drobinami. Szukałam czegoś, co można nałożyć na usta szybko i bez lusterka. Jest to wazelina wzbogacona lanoliną, kilkoma olejami naturalnymi w tym tytułowym arganowym. U mnie się sprawdza jako produkt ochronny, sam w sobie raczej nie wypielęgnuje ust co je nieco "zaizoluje" od czynników zewnętrznych;)
W ostatnim czasie bardzo spierzchły mi usta, dostałam silnego łuszczenia, podrażnienia. Wazelinka Bielendy wraz z kilkoma innymi produktami pozwoliła wrócić moim ustom do normy:)

Arbuzowy zapach

Bardzo prosty błyszczyk, niestety w takim starym stylu – mocno lepi się na ustach, smakuje wręcz paskudnie. Jego największą zaletą jest intensywny, słodki i dość naturalny zapach arbuza. Aplikator wygodny, na ustach zostawia mokry połysk i lekko nawilża. Na szczęście nie posiada nic koloryzującego. Wydajny, cena przystępna. Niestety, nie kupię ponownie bo takich produktów jest mnóstwo w sklepach i łatwo coś znaleźć lepszej jakości.

Szału nie ma, ale zapach obłędny!

Mam wersje arbuzowa. Pachnie przepieknie, na ustach daje delikatny kolor. Opakowanie jest urocze, aplikator wygodny. Sam zapach sprawia, ze ja lubie, chociaz widze sporo minusow. Konsystencja jest dosyc rzadka, przez co produkt szybko znika z ust. Smak jest niezbyt przyjemny. Nawilza tylko na chwile, trzeba aplikowac wiele razy dziennie, wiec jest malo wydajna. Etykieta opakowania odchodzi i sie makabrycznie brudzi.

Nie wiem czy kupie ponownie. Mam nadzieje, ze znajde cos lepszego o tak samo slodkim zapachu arbuza ;-)

Wazelinka do ust

Arbuz, olejek arganowy podobają mi się.
+ wydajność
+ zapach
+ nawilżenie ust
+ opakowanie
+ smak
Na pewno zakupię ponowne.
Olejek marula trzy razy nie.
+ opakowanie
- zapach
-smak

Nie przypadła mi do gustu

Oceniam wersję różaną.
Skusiłam się ze względu na ładny wygląd i promocję, ale jednak ten produkt mnie nie zachwycił:
-łatwo jest wycisnąć zbyt dużo produktu
- nie nawilża na długi czas
-gdy nałoży się jej więcej, to usta mają brzydki kol0r, jakby fioletowawy
-nawet po nałożeniu produktu czuję na ustach takiego jakby suche skórki

przyjemny

Kupiłam w rossmannie z racji niewielkiej ceny i polskiej firmy - od razu dwa! Tzn... Wazelinkę arbuzową i wiśniowy balsam :) Przekonał mnie ich kolor - bardzo ładny w porównaniu do proponowanych przez inne firmy produkujące pomadki ochronne.

+delikatny kolor
+dobrze chroni usta przed mrozem i wysuszeniem
+delikatnie nawilża usta
+dość długo się trzyma
+zapach jest niesamowity
+bezsmakowy
+dostępność
+cena
+wygodne opakowanie
+łatwy sposób nakładania bez babrania się

Jedyną uwagą może być intensywność koloru - jest ledwo zauważalny, ale to już kwestia gustu :)

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie