Bibułki matujące

Bibułki matujące

Bibułki matujące firmy Avon - chyba pierwsze, jakie ukazały się na rynku. Niebieskie płatki, które wchłaniają nadmiar sebum z twarzy nie rozmazując przy tym makijażu.

50 szt. w opakowaniu.

Super!!!

Jak wyzej Super!!!!
+ bibulka dobrze zbierala tluszcz z twarzy
+ekonomicze az 50 sztuk jak dla mnie wystarczyla jedna by zmatowic strefe T

-szkoda ze dla mnie juz nie osiagalne:(

Używam tego produktu od: uzywalam jej jakis czas temu

Cudowne... ale są już historią

Zaznaczylam ze kupię produkt ponownie. Niestety nie zrobie tego bo Avon nie produkuje juz tych fantastycznych bibulek. Byly swietne, najlepsze jakie kiedykolwiek mialam i łezka się kreci w oku ze juz ich nie ma:(

Używam tego produktu od:sporo czasu temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

ok

dostałam te bibułki od kosmetyczki-przetestowałam połowę bo tyle było w opakowaniu :D mam tłustą skórę i względny mat utrzymywał się jakieś 2 godziny. Sa poręczne, dosyć dobrze zbierają tłuszcz ja potrzebowałam 4 na całą twarz. Opakowanie małe mieści się w torebce ale szybko niszczy się tekturka. Są to pierwsze moje bibułki teraz mam zamiar kupić Art Deco.

22.06.05- po użyciu bibułek art deco nie sposób było nie dodać gwiazdki! Są o niebo lepsze i w porównianiu z art deco widac efekty. Jeżeli uda mi sie je kupić zrobię porządny zapas.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Fajne:)

Pasowały mi bardziej od Art Deco, bo zostawiały lekko matowy filtr i były bardziej chłonne. Nie były pierwsze na rynku, wcześniej używałam z innych firm. Ale Avon nie ma ich w ofercie od dłuższego czasu, więc produkt powinien znaleźć się w innej kategorii (Zapomniane)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: kilka
Recenzja: ...