Yves Rocher, Noel Collection, Fruits Noirs, Gel Douche Pailleté (Żel pod prysznic z drobinkami rozświetlającymi)

Odkryj limitowaną kolekcję powstałą specjalnie na magiczny, wypełniony oczekiwaniem przedświąteczny czas. Subtelne perełki zawarte w żelu uczynią z kąpieli przyjemną chwilę i wprowadzą Cię w świąteczny klimat. Jego atut: Uwalniane pod prysznicem delikatne drobinki rozświetlają skórę.
Sposób użycia: Stosuj 2 razy dziennie do mycia ciała pod prysznicem. Na zakończenie dokładnie opłucz skórę wodą.

Cena: 16,90zł / 250ml
/w/

Wygląd i zapach na tak

- Jest bardzo wydajny i ładnie się pieni,

- ...do tego niestety wysusza, ale nie jakoś delikatnie- wysusza bardzo intensywnie, skóra po wyjściu spod prysznica jest sucha na wiór, ściągnięta i płacze o nawilżenie (mam normalną skórę i jestem młoda),

- drobinki nie zostają na skórze, ja używałam go tylko pod prysznic i w tej opcji są kompletnie niewidoczne nigdzie prócz opakowania,

- świetnie pachnie, bardzo intensywnie, do tego zapach zostaje na skórze,

(- bardzo ładnie wygląda w łazience, chociaż ten żółty lepiej się błyszczy ^^)

Używam tego produktu od: grudnia zależnie od humoru

fajny

Żel kusi opakowaniem i drobinkami, więc kupiłam go i ja.

Na plus:
*dobrze oczyszcza
*nadaje się na prezent

Na minus:
*cena
*drobinki ślicznie wyglądają podczas mycia, ale nie zostają
*zapach nie utrzymuje się na skórze nawet na chwilę
*opakowanie jest dość twarde i im mniej nam żelu zostaje tym trudniej go wydobyć

Ogólnie fajny gadżet, ładnie prezentuje się na półce.
Pięknie pachnie i przyjemnie się go używa. Poza tym nic go nie wyróżnia i raczej nie kupię go ponownie w takiej cenie.

Przyciąga wyglądem, odrzuca w czasie użycia

Żel kupiłam, bo pięknie wyglądał :brzydal:
Jego cena nie za chęca 16.90zł za takie "cudo" to stanowczo za dużo.

- żel pięknie pachnie owocami tylko jak wącha się go z opakowania, po zastosowaniu na skórę, zapach robi się specyficznie chemiczny i nie przyjemny
- nie pieni się, ale dobrze myje
- drobinki ciele podczas mycia wyglądają obłędnie, ale po spłukaniu ich brak
- tak samo jest z zapachem po spłukaniu nie czuć nic

Jest to niezwykle efektowny żel jako prezent, jako ozdoba. Coś pięknego jak mieni się w łazience niczym kula z dyskoteki :)
I tylko dla tego efektu warto kupić ten produkt, bo naprawdę wygląda prawie ekskluzywnie :)

Żel jako zawartość - słabizna.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Jest nawet dobry

Ogólnie to tak:

Zalety:
- Skóra pełna brokatu
- Dobrze wciera się w ciało
- Szybko spłukuje

Wady:
- Zapach kosmetyku
- Długo nie pachnie
- Małe opakowanie

Dostałam go na święta, po otworzeniu zapach trochę mnie przeraził, może niektórzy lubią takie, niestety zapachowo to nie mój typ. Żel rozprowadza się rewelacyjnie a skóra się świeci ślicznym brokatem, po spłukaniu wodą drobinki brokatu znikają, a zapachu kosmetyku nie czuć po 10 min od wyjścia z wanny/prysznica. Małe opakowanie sprawia, że niestety nie starcza na długo.

Używam tego produktu od: nie dawna