Yves Rocher, Noel Collection, Fruits Noirs, Poudre Corps Pailletée (Rozświetlający puder do ciała)

Szybki sposób na uzyskanie efektu glamour. Ten puder sprawia, że skóra staje się jedwabista i wspaniale pachnie czarnymi owocami. Dzięki zawartości perłowych drobinek, kosmetyk pozostawia na skórę delikatną, mieniącą się poświatę. Jego plus: miękki i niezwykle kobiecy puszek do pudru.

Cena: 36,90zł / 10g
/w/

Błyszcząca rewelacja

Trafiłam na ten produkt przypadkowo i dziękuję temu przypadkowi ogromnie!
Kocham wszystkie kosmetyki, które choć minimalnie się błyszczą, a ten puder jest tego kwintesencją.

Ślicznie pachnie, fajnie się aplikuje, drobinek błyszczących jest dużo, także myślę, że zanim się obsypie jest raczej kosmetykiem dla odważnych ;)

Przyznam się, że użyłam go dopiero parę razy na spróbowanie i raz konkretniej na wigilię :) ale efekt na początku jest naprawdę wow. Spokojnie można konkurować z choinką ;) Później puder się obsypuje, ale nie zauważyłam, żeby trzeba było trzepać po tym ubrania. Także poza rewelacyjnym efektem kosmetyk jest jeszcze mało problemowy :)

Plusy:
+ efekt rewelacyjny, ale raczej dla odważnych, gdyż drobinek jest sporo i są widoczne
+ śliczny, słodkawy zapach (nie utrzymuje się na skórze, czuć go tylko przy aplikacji)
+ miła aplikacja, dzięki załączonemu puszkowi
+ spora ilość pudru, starczy na długo :)

Minusy:
- kartonowe opakowanie, wygląda na zabawkowe i teraz zastanawiam się, czy trzymanie go w łazience, to rozsądne rozwiązanie

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Rozpoczęte pierwsze