Lirene Dermoprogram, Ideale, Skin Duo-Activation 55+, Krem pod oczy odbudowująco - wygładzający

Odbudowująco - wygładzający krem pod oczy oparty na unikalnej technologii MicroC - Caps Technology wykazuje równoległe działanie na dwóch poziomach skóry:
- na poziomie głębokich warstw skóry - aktywny kompleks przeciwzmarszczkowy zamknięty w cząsteczkach MicroC - Capsy 55+ dociera za pomocą promotorów przejścia komórkowego do głębszych warstw skóry. Aktywuje procesy odbudowy nowych włókien kolagenowych, wypychając od wewnątrz głęboko zapadnięte zmarszczki i wygładzając powierzchnię skóry,
- na poziomie naskórka - zawartość silnie nawilżającego składnika NUTRI - Derm pozwala na utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia, niezbędnego do szybkiej odnowy struktur naskórka. Naturalne lipidy, olej z awokado, wosk z oliwek oraz masło shea posiadają właściwości liftingująco - napinające, zapobiegające wiotczeniu delikatnej skóry wokół oczu. Skóra staje się sprężysta i wyraźnie wygładzona.

Wart przetestowania

Dostałam ten krem w prezencie bez tekturowego pudełeczka, zużyłam więc cały i dopiero jak go skończyłąm, dowiedziałam się, że jest to krem 55+ !!!

:) + wygładza skórę pod oczami - nie mam jeszcze dużych zmarszczek, ale czuję, że ten krem bardzo ładnie wygładził niewielkie zmarszczki
:) + dobrze się wchłania
:) + dobrze nawilża
:) + nie podrażnia
:) + wygodne i poręczne opakowanie - tubka 15ml, która stoi do góry nogami i dzięki temu można wydobyć nawet ostatnią kroplę kremu
:) + bardzo wydajny. Starczył mi na prawie rok codziennego używania

:( - nie rozjaśnia cieni pod oczami, ale też tego nie obiecuje

Nie spodziewałam się, że krem 55+ będzie tak odpowiedni dla kobiet 30+
Nie użyłabym go gdybym wiedziała, że jest dedykowany dla innego wieku i nie poznałabym super kosmetyku.
Polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 op.