Lirene Dermoprogram, Cera Sucha, Przeciwzmarszczkowy krem odżywczy

Lirene Dermoprogram, Cera Sucha, Przeciwzmarszczkowy krem odżywczy

Przeciwzmarszczkowy krem odżywczy na dzień jest odpowiedni do pielęgnacji skóry suchej po 30. roku życia. Krem odżywczy na dzień wyraźnie wygładza skórę, przywracając jej jędrność i elastyczność. Odpowiednio dobrane substancje aktywne mają na celu niwelowanie 7 przyczyn i objawów przesuszenia skóry. Dostarczają optymalną ilość składników odżywczych, zabezpieczają przed utratą wody i wyraźnie poprawiając jej wygląd.
Przeciwzmarszczkowy krem odżywczy na dzień:
- skutecznie niweluje oznaki starzenia,
- intensywnie i długotrwałe nawilża,
- poprawia jędrność i elastyczność,
- likwiduje napięcie,
- nadaje skórze miękkość,
- zmniejsza uczucie spierzchnięcia i pieczenia,
- powstrzymuje proces łuszczenia się skóry,
- redukuje zaczerwienienia,
- wzmacnia naturalną barierę ochronną .

Taki o

Jest wydajny, tutaj sie nie da skłamać, ale z powodu tego że jest baaaaaardzo tłusty. Moja skórę nie zapchał, ale wydaje mi się że jest duże prawdopodobieństwo jeżeli czyjaś jest skłonna. Napewno go nie kupie ponownie, oraz nawet nie uda mi się zużyć tego opakowania ponieważ termin mija.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Nie do twarzy

Krem kupiła moja mama, lecz oddała mi go, gdyż powodował u niej pogorszenie jej suchej cery. Cokolwiek to było u mnie spowodowało to samo- czyli pojawienie się wyprysków, których pozbycie się zajęło trochę czasu. To na pewno z przejedzenia tym ,,odżywczym" kremem. No chyba, że niwelowanie oznak starzenia zalicza się jako stworzenie iluzji trądziku. Cóż, w tym wypadku krem spisuje się na medal.

Podobno nadaje się idealnie pod makijaż, ale to bzdura. Konsystencja mazidła idealnie to uniemożliwia. Krem jest bardzo gęsty i niesamowicie lepki. Nałożenie go w sensownej ilości w nieinwazyjny sposób zajmuje trochę czasu, a ręce i ta kleją się od niego. Zawsze myślałam, że sucha skóra potrzebuje nawilżenia, a nie uduszenia.

O innych obietnicach producenta można pomarzyć, krem nie spełnia żadnego z nich. Jedyne co robi to podrażnia suchą i mieszaną skórę. Jedyne co przez jakiś czas umila jego używanie to zapach, przypominający gruszkę, jednak z czasem staje się zbyt nachalny i drażniący.

Używam tego produktu od: Grudnia 2014-Lutego 2015
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

nie dla mnie

Kupiłam ten krem ponieważ potrzebowałam kremu nawilżającego. Wcześniej miałam krem tej firmy Design Your Style i byłam bardzo zadowolona. Jednak ten nie spełnił moich oczekiwań i dałam go mamie.

Nie pasowało mi w nim przede wszystkim to, że po nałożeniu zostawiał jakąś taką tłustą warstwę na mojej buzi na bardzo długi czas. Tak jakby się nie wchłaniał. Do tego stopnia, że rozpuszczone włosy mi się przyklejały do twarzy o.O No nie szło dokończyć opakowania.

Nie wiem, może po prostu jest do jeszcze bardziej suchej skóry niż moja...

Z plusów to:
- piękny zapach
- cena
- fajne pudełeczko

Używam tego produktu od: kilka razy

Bardzo dobry

Krem dobrze nawilża i natłuszcza.
Nie zapycha, ładnie pachnie.
Jest wydajny.
Plusem jest cena.
Cera jest po nim nawilżona, miękka i napięta.
Nie ma uczucia ściągnięcia.
Sprawdza się na dzień pod podkład, ale pozostawia delikatną lepką warstwę, charakterystyczną dla kremów tej marki.