Shefoot, Dezodorant odświeżający do stóp

Shefoot, Dezodorant odświeżający do stóp

Antyperspirant do stóp SheFoot reguluje proces pocenia się stóp, likwiduje nieprzyjemnych zapach i przynosi trwałe uczucie świeżości dzięki metanolowi. Natychmiastowy, trwały, orzeźwiający efekt od samego początku aplikacji. Twoje stopy pozostaną suche i bez zapachu przez 24h.
Sposób użycia: Spray przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Używać raz na dzień, rozpylać z odległości 15 cm na obie stopy, szczególnie na podeszwy. Pozostawić do wyschnięcia przez kilka sekund, a następnie włożyć skarpetki i buty. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. W przypadku podrażnienia skóry przerwać stosowanie. Nie używać w przypadku uczulenia na sole aluminiowe.

Wydajny i odświeżający

Wystarczył mi na pół roku , więc uważam , że to całkiem sporo.
Zapach jest odświeżający. Atomizer bardzo dobrze rozprowadza produkt na stopach. Po użyciu od razu odczuwałam świeżość. Produkt wysycha średnio w pół minuty. Nie zauważyłam przykrego zapachu po całym dniu. Nie wysusza też stóp.
Dobra rada:
W okresie letnim wstawiałam go do lodówki. Dezodorant doskonale odpręzał stopy po całym dniu.

Odświeża, koi, nadaje lekkosci

Uwielbiam ten dezodorant - nie tylko pięknie pachnie ale także odświeża, po jego użyciu stopy robią się lekkie☺. Jest wydajny, atomizer dobrze spryskuje, bez marnowania po bokach. Dobra cena za świetny produkt. Lato bez niego ciężko znieść.

Bardzo dobry produkt

Tak malutko recenzji, a dezodorant jest rzeczywiście świetny. Na marginesie, służy do odświeżania stóp, a nie butów sportowych, które same z siebie brzydko pachną.
Uwielbiałam stosować w lecie, bo dostawałam gratis uczucie chłodzenia. Poza tym rewelacyjnie odświeżały stopy. Bardzo ładnie pachnie, takim świeżym zapachem. Bardzo często miałam wrażenie, że dodatkowo odprężał stopy po całym dniu chodzenia.
Jest bardzo wydajny, używałam go kilka miesięcy. Buteleczka jest bardzo wygodna w użyciu.
Polecam, bo jest to jeden z lepszych dezodorantów do stóp.

Wydajny, dobry produkt

Malo recenzji a produkt dobry.
Tak jak wspomniała moja poprzedniczka - to jest produkt do stóp, a nie do butów !
Nalezy uważać po użyciu aby nie chodzić od razu, bo stopy są po prostu lekko mokre.

Zalety
- cena
- zapach cytrusowy
- wydajność
- dostępność

Wady:
- brak

super !

Nie wiem czemu ten produkt ma tylko jedna ocene i to taka niską a pewnie dlatego że pani wypowiadająca się spryskała nim buty a nie stopy :)

ja uzywałam różnych dezodorantów do stop w sprayu i pozniej stopy tak czy siak miały brzydki zapach. Ten dezodorant jest ekologiczny, naturalny, ma cytrusowy zapach. W ciagu dnia w upały 35 stopni wiadomo ze stopy zawsze cos sie spocą ale nie boję sie ze jak zdejmę buty bedzie nieładnie pachnieć. Zero brzydkiego zapachu

plusy-
wydajnosc
cena 14 zł na promocji w hebe
zapach
działanie

serdecznie polecam ! ( ale na stopy nie do butów;) )

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Koszmar

Produkt kupiłam po tym jak zachwalała go "Pani Gadżet" w jednym ze swoich programów. Chciałam mieć taki ekologiczny produkt.

Zalety:
+ jest ekologiczny

Wady:
- po tym jak spryskałam dziecku sporotwe buty smród jest niesamowity, chciałam odświeżyć buty a uzyskałam efekt odwrotny
- zupełnie nie ogranicza potliwości stóp
- cena 18 zł zbyt wysoka, są dużo tańsze i dużo lepsze dezodoranty do stóp

Ilość zużytych opakowań: 1/4