Bibułki matujące Bio Spécific Régulation, Yves Rocher

Bibułki matujące Bio Spécific Régulation, Yves Rocher

Delikatne pudrowe bibułki absorbują nadmiar sebum z twarzy. Wystarczy przyłożyć do miejsca, które chcemy oczyścić. Do stosowania według potrzeb.
W opakowaniu jest 50 bibułek.

pomylka

Przede wszystkim te bibluki sa za male, a wiec i niepraktyczne, bo niewiele da sie nimi zrobic - nie mowiac juz o tym, ze sie rwa i w ogole nie maja sensownego opakowania.
Dla mnie hitem byly J&J, ale od kiedy ich nie mozna nigdzie dostac, przerzucilam sie na Shiseido, bo Dermika mnie tez rozczarowala. Jeszcze mam do wyprobowania ArtDeco. Tych z YR juz na pewno nigdy nie kupie!!

zdecydowanie najgorsze :(

Najgorsze bibułki jakie kiedykolwiek używałam. Nie dorównują do pięt tym z avonu, J&J- (ale te to już historia), art deco, nawet dermiki, nie mówiąć już o shiseido.Poprostu bubel. Zwykłe serwetki barowe by się lepiej sprawdziły. Bibułki' te to zwykłe karteczki oprószone jakimś zielonym talkiem. Trudno je wyrwać w całości. Matują naprawdę minimalnie i to jeszcze na krótko, zostawiając widoczną warstewke tego talku na skórze..

paskudztwo

bibulki sztywne, zostawiajace na palcach i twarzy zielony puder, pomgaja na jakies 5 minut albo i krocej- w momencie 'kontrolnego' spojrzenia w lusterko okazuje sie, ze buzia znow sie swieci. ciezko je wyrwac z kotesika- albo rwa sie w proporcji 3/4 w palcach 1/4 zostaje w opakowaniu albo trzeba wyrywac po dwie na raz.

Cellulit adipocyty

Notesik z karteczkami ;)

Niestety, produkt jednym zdaniem, już na wstępie- nie zdaje egzaminu, nie spełniając podstawowego zadania- nie absorbuje sebum praktycznie wcale.
Komplet ma formę notesiku, z którego wyrywa się bibułki, choć to słowo do nich nie pasuje. Są to bowiem cienkie, zielone karteczki , oprószone niewielką ilością bardzo drobnego talku :)
Przypominają papier śniadaniowy, efekt który uzyskujemy, byłby prawdopodobnie taki sam przy użyciu skrawka tego ostatniego ;)
Produkt nieudany, nie miałam cierpliwości by zuzy ć do końca, po kilkunastu "papierkach", dałam za wygraną.

cena: 27/opakowanie

Do niczego

Kupiłam tylko z powodu ceny i dlatego, że lubię tę firmę.
Raczej zawód: grube, malutkie, zielone karteczki, obsypane pudrem z obu stron tak mocno, że zostawiają na twarzy (i palcach) zielony proszek - nie sposób zmatowić się tym dyskretnie, bez lusterka :(. Opakowanie może nawet ładne (ale gdzie mu tam do mojego ulubionego ArtDeco), karteczki sklejone na grzbiecie trudno wyrwać pojedynczo (co w tym przypadku jest akurat zaletą, bo chcę je jak najszybciej skończyć i wrócić do mojego AD) :D.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego (promocja hehe)